Alter minime(eting) :-)

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.266
113
Kva je banda, a je kdo za to, da se dobimo na kaki pijači?

Predvsem apeliram na stare znance, za katere vem, da ponavadi ne zavrnejo povabila
Kamele0N , Hanzi , turbobitch , Car , kalbo , dentex, Matey ("meet" iz Trizina, mogoče sem koga izpustil, se oproščam)

Bi pa tukaj še uradno povabil Guinness -a, ker so se me še gorenjci začeli izogibat, ker da sem tako škrt (menda berejo Alter). Morm si vsaj malo rejting popravit. Mogoče mi uspe, Noletu v Avstraliji ni :evil: :evil: :evil:

Aja, res pa je, da je to možno samo za cepljene + testirane (ampak je testiranje itak free zdej, mislim)
Za tiste, ki niste tu omenjeni, vabim jaz. Tudi Apollo8-a!
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.266
113
A prav razumem, da ste izbranci šli na urgenco po enega našega (saj lahko: enega našega) k se je z avtomatikom sesu?

p.s. dvomim, da bi me prežvečl. saj že vabilo je selekcija. ma saj eni razumemo, da le nismo dobrodošli na poletnem(!) žuru.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.861
5.461
113
Ti kr prid....da te spoznamo.... Pa v red spravmo!!! :D
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.981
2.708
113
Sam mormo kr pazit, kjer se bomo zbral, ker tak cvet intelekta, lepote in bogastva, se tud v Monacu redko zbere na kupu. :fredi:
Tud parkirišče more bit varovano, sej ste gledal gone in 60 seconds, to bojo lopovi veseli, ko bo na kupu tok Chironov, Ferrarijev in Lambotov,...
 
  • Haha
  • Ljubezen
Reactions: Kamele0N in Hanzi

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
A prav razumem, da ste izbranci šli na urgenco po enega našega (saj lahko: enega našega) k se je z avtomatikom sesu?

p.s. dvomim, da bi me prežvečl. saj že vabilo je selekcija. ma saj eni razumemo, da le nismo dobrodošli na poletnem(!) žuru.
Sesu se je s kr pravim motorjem :)