Ali naj grem na Kos, ali po denar na turistično?

matt

yeeeehaaaaw
20. jul 2007
866
0
16
Torej...

Plačal en teden počitnic na Kosu. Start naslednji teden? Should I stay or should I go?

....
 

maurice

Pripravnik
30. apr 2008
867
2
18
Ja, kdaj si pa to rezerviral in plačal?
Koliko izgubiš, če potegneš denar ven?
 

matt

yeeeehaaaaw
20. jul 2007
866
0
16
Do konca sem plačal danes dopoldan....Zavarovanje odpovedi sicer imam, samo rabim opravičljiv vzrok...

Sprašujem zaradi grške situacije...
 

hitcher

Pripravnik
19. jul 2007
164
2
16
Kolegica se je ravno pred dnevi vrnila iz Kosa - menda so uživali kot že dolgo ne (vsako leto hodijo tja), ker je bolj malo
turistov, ker odpovedujejo letovanja..
Pa nikjer nobenih težav, tudi jaz na Kreti - super - nič problemov..
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Kul. Jaz letos nisem imel jajc it v Grčijo,sem raje šel po dolgem času v Hrvatijo.

Upam,da se v Grčiji stvar umiri in da grem drugo leto spet tja.
 
Nazadnje urejeno:

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.522
4.473
113
49
Na sončni strani ALP
Ne hodit na Kos... Se je že začelo...
frown-1.gif

http://24ur.com/novice/crna-kronika/v-grciji-umrl-slovenec.html
 

ergo

Fizikalc
3. sep 2007
1.030
39
48
Ti to resno?
Kos je bil zame najboljši dopust kdajkoli.
Hrvatija se lahko samo skrije!
Tudi sam grem danes vplačat na finito Kreto.
Greece i'm coming.....
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Ravno včeraj je bilo da mediji prenapihnejo vse skupaj. Nasrkajo tisti ki gredo z lastno organizacijo (iz bližnjih držav) potniki iz TA pa so nekako zaščiteni. Tudi s pomočjo njihovega Ministrstva za turizem. Gotovo ne želijo da gredo še bolj v ***** kot so že. Kar skoči na dopust!
 

tjuren

Fizikalc
19. nov 2007
2.440
1
36
Na lefkasu so bili 4 dni brez bencia in vsi samo na eni plaži. Iz prve roke.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.144
1.180
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik tado pravi:
Ravno včeraj je bilo da mediji prenapihnejo vse skupaj. Nasrkajo tisti ki gredo z lastno organizacijo (iz bližnjih držav) potniki iz TA pa so nekako zaščiteni. Tudi s pomočjo njihovega Ministrstva za turizem. Gotovo ne želijo da gredo še bolj v ***** kot so že. Kar skoči na dopust!

Ja, seveda, teta iz agencije je to razlagala. Seveda ne bo rekla, da je z agencijo it isti k... kot privat. Je treba malo pomislit, zakaj kdo kaj reče. Ko jo je pa novinarka vprašala, ali lahko zagotovijo, da bo vse OK; se je pa izognila vprašanju.
V Grčijo bi ta hip vsi morali nehat hodit, da dobijo lekcijo, lenobe goljufive.

In kaj bo, ko bodo zaradi verčevalnih ukrepov stavkali letalski kontrolorji?
Meni je vseeno, če mi agencija plača podaljšanje dopusta, jaz hočem biti ob določenem datumu dol in ob določenem doma. Misliš, da bi posebej zame renetali privatno letalo ali na roke plačali kotrolorjem? Bi k... In zato pač ne grem dol. Naj se zresnijo in delajo. Plačani so od nekdaj preveč.
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.276
191
63
Citat:
Uporabnik tado pravi:
Ravno včeraj je bilo da mediji prenapihnejo vse skupaj. Nasrkajo tisti ki gredo z lastno organizacijo (iz bližnjih držav) potniki iz TA pa so nekako zaščiteni. Tudi s pomočjo njihovega Ministrstva za turizem. Gotovo ne želijo da gredo še bolj v ***** kot so že. Kar skoči na dopust!

Ne razumem, kaka razlika je lahko, če greš s TA ali pa si sam nabaviš letalske karte in rezerviraš hotel preko npr. booking.com.
Druga stvar pa je, da je vse skupaj zelo verjetno prenapihnjeno.