Akcije letalskih kart

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
A slucajno ve kdo za kaksnega ponudnika/letalisce ki vozi direktno na Krf brez postankov za pameten denar?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.262
5.820
113
pri taščici
V čem je fora tako različnih cen. Ajd zastopim v primeru nekega dogodka ( recimo neko tekmovanje kamor rine cel svet je v obratni smeri karta dzabe, po tekmovanju pa se zadeva obrne in prideš dzabe nazaj.
Zdaj je treba najti kak poceni odhod iz krfa, pa čeprav čez Rusijo ali pa London v Celovec, Zagreb....
 

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
770
34
28
Obstaja spletna stran ki bi napisal destinacijo, ona pa pokaže vse letalske družbe ki letijo v določeno mesto :)

Namesto, da na skyscanerju spreminjam izhodišče v neko destinacijo, samo vpišeš destinacijo in datum in ti vrže ven lete in vseh letališč.

Hvala
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.023
313
83
Goriska
Jaz vedno kupujem direktno pri prevozniku, sicer verjetno kaksen € drazje ali pa tudi ne, vendar ziher.

Ne da se mi ubadati z raznimi tujimi agencijami, ko gre kaj narobe.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tgrzan

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Vprašaj za izkušnje v FB skupini Letalske karte.

Po navadi pa ponudba ni čisto primerljiva. Preveri strošek plačila s kartico,... to so po navadi razlike.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tgrzan

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.768
261
83
Največja slovenska vas
Sem v google vpisal mytrip review, pa vidim da so katastrofalne ocene (na eni strani 1,1 povp ocena 245komentatorjev).

Bom pocakal black friday ... kdo ve kdaj takrat dajo emirati, katrci,... akcijo ven?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Katarci imajo ravnokar akcijo iz Zagreba, jaz večinoma gledam Budimpešto, ker mi je (relativno) blizu - vsekakor bližje kot Milano in isto kot Benetke, ima skoraj zastonj parkiranje v okolici letališča, pa še karte so "za vzhodne reveže" ;)

Kam pa letiš? Še vedno je akcija Katarja in Qatar Airways za 25€ bivata dva v hotelu 5* v Dohi, če imaš let naprej čez 12 ur ali več. Jaz si vedno probam naredit stop over v Dohi, ker mi je Doha ful fajn.

Aja hotel sem še napisat, da se ne zanašaj preveč na Black friday pri kartah. Mogoče takoj po polnoči, če bo kaj zunaj.
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.768
261
83
Največja slovenska vas
Gledam BKK iz Zg za april in so qatarci ful drazji. Mi je pa opcija Zg, Lj, ostali nimam volje oz bi sel ce bi bilo ekstra ugodno, ker smo 2+1+1.

Tudi mene zanima daljsi stopover v dubaiu ali dohi in je tudi to zelja, ko izbiram karte (ni pa prioriteta).
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Tako kot te "last minute" ne reši, te tudi BF ne bo. Edina šansa ti je "napaka v sistemu" in nakup za 1€. Se zgodi, ampak vedno redkeje!