Ah, te ženske

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
tebi pa tudi želimo, da si končno najdeš nekoga...

Je ta, ki ga imam, kar pravi in ga ne zamenjam.
srce-1.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.601
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
si prepričana? veš... žal je ljubezen taka... glej, draga Tjaša - že za dve sem mislil, da je ta moja prava... pa se je na koncu izkazalo, da pač ni. s to, s katero sem zdaj, čutim, da bi lahko bil z njo dolgo, dolgo (moram na les potrkat!!
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Jaz sem mislila ZDAJ, da ne rabim nobenega novega za menjavo, ker mi trenutno moj najbolj ustreza in mi je pač za zdaj tisti pravi. Tudi jaz nisem nikjer napisala, da bom z njim 40 let, ampak pač saj vedno igraš na to, da bosta čim dlje skupaj ane? Prepustit se in se ne obremenjevat s tem, kok časa bosta skupi in kok časa bosta bla še zaljubljena ipd, brezveze. Dokler gre, gre. In do takrat ko bo šlo, res ne rabim nobenega drugega spoznavat.

Sem ti že zaželela srečo? Mislila sem iskreno.
roza.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.601
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
uuu, lepo si to napisala. in res je - je prva ženska, ob kateri sem se po enem letu popolnoma sprostil in se znebil vseh oklepov in podobno.

in naj še nekaj dodam tvojemu razmišljanju - če si sproščen in preprosto uživaš v zvezi za časa trajanja in se ne obremenjuješ z njenim obstojem v prihodnosti - mislim, da takšna zveza lahko nese bistveno dlje, kot če stalno razmišljaš, kam pelje, kako pelje, zakaj pelje, predvsem pa - kako daleč pelje.
grin1.gif


hvala za lepe želje - pa tudi tebi želim vso srečo v ljubezni. mislim, da je celoten smisel sreče, če si srečno zaljubljen in seveda oddan, na popolnoma drugi ravni, kot pa če si srečno samski.

ena
roza.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.339
1.081
113
jaooo daj naj mi nekdo krpo posodi..... iz monitora se mi je začel cediti med in cuker..... res čudno
grin1.gif
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Ah, dejte no. December je res en tak čas, ko smo več ali manj vsi pocukrani.
grin1.gif

Dizzy kar tako naprej (z eno nogo na realnih tlehe seveda
wink-1.gif
)!
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
opa naivnost spet seka, in spet je bilo treba pisati po forumu, To bo še hec. kolk mu damo 2 tedna? kak teden več? da picka pride k seb.
 

zetko

Pripravnik
18. avg 2007
916
0
16
40
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:
s to, s katero sem zdaj, čutim, da bi lahko bil z njo dolgo, dolgo (moram na les potrkat!!
grin1.gif
), full se ujameva na vseh področjih, prav vseh, poleg tega sva si zelo podobna in imava veliko skupnih točk.

Deja vu
grin1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
ja počakajmo..ker tale farmer-girl je nevarna..prežveči in izpljune..
evil.gif




dizzy- sem uganil, ane ?
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno: