AC pocivalisca, adijo izpit

27. jan 2022
4.801
1.738
113
Dobro jutro!

To da si DARS zmisli cono 30 na počivališču ima ful s politiko - trenutno ali katerokoli bivšo - mimogrede, iz katere stranke je direktor DARSa?

Žurnalovci pa kot rumenjaki, morajo napolnit prostor za članke in kaj je lažjega kot Hanzija strašit z neumnimi vprašanji policiji, ki pač mora odgovarjat po zakonodaji sprejeti pred XY leti.

MB - KP je 5 ali 6 škatelj za radarje, pa še to niso vse polne, da se ne menimo kdaj sem nazadnje videl kako resno patruljo kjerkoli na našem AC križu.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: roCkY in cappy

guardy

Guru
3. avg 2007
8.400
967
113
Obišči stran
Dobro jutro!

To da si DARS zmisli cono 30 na počivališču ima ful s politiko - trenutno ali katerokoli bivšo - mimogrede, iz katere stranke je direktor DARSa?

Žurnalovci pa kot rumenjaki, morajo napolnit prostor za članke in kaj je lažjega kot Hanzija strašit z neumnimi vprašanji policiji, ki pač mora odgovarjat po zakonodaji sprejeti pred XY leti.

MB - KP je 5 ali 6 škatelj za radarje, pa še to niso vse polne, da se ne menimo kdaj sem nazadnje videl kako resno patruljo kjerkoli na našem AC križu.

Nima veze. 30 na AC je največja možna bedarija, enako 40 na izvozih/uvozih... To kar samo kliče k nesreči...

BTW: a se lahko dars kar zmišljuje omejitve? Ni zadaj nobenega zakona?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.353
5.866
113
pri taščici
Ce bi imel avto zadaj za popravit, je to odlicen punkt, da dobis darsovca za rit, do 30 oznake ga drzis na riti 50+, tam pa na polno po bremzi... Na 30....
Darsovc osebno ne bo nic kriv zaradi moje zlehtnobe, ampak....
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.353
5.866
113
pri taščici
Nima veze. 30 na AC je največja možna bedarija, enako 40 na izvozih/uvozih... To kar samo kliče k nesreči...

BTW: a se lahko dars kar zmišljuje omejitve? Ni zadaj nobenega zakona?
Na določenih izvozih uvozih je smiselna 40 omejitev sploh v dezju. Recimo rudnik smer dolenjska. V obratni smeri iz dolenjske na rudnik pa bi komot lahko bila 60 ali 80. Ker je radij nekajkrat večji.
Podobne zgodbe so na drugih izvozih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in sad

Pametni

Pripravnik
2. maj 2016
144
17
18
Toda ali je to postavljeno zakonito? Glede na pravilnik znak "Cona 30" označuje mesto v naselju, kjer se začenja območje omejene hitrosti. Torej bi prej moral biti znak za začetek naselja. Ki pa glede na isti pravilnik ni dovoljen na avtocesti... Domnevam, da bi morebitna takšna kazen znala pasti na sodišču.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.220
3.374
113
Nima veze. 30 na AC je največja možna bedarija, enako 40 na izvozih/uvozih... To kar samo kliče k nesreči...
Alter snežinke na pohodu. :aplauz:
Je čisto prav, da je tam 30, ker so se nekateri do sekreta pripeljali tudi s stotko. :bonk:
guardy pa ne razume kaj je avtocesta in kaj počivališče, niti kaj je izvoz iz avtoceste, še manj pa čemu je vse sploh namenjeno.
Aja za proračun :valjamse:
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.588
288
83
www.kacnje.eu
Alter snežinke na pohodu. :aplauz:
Je čisto prav, da je tam 30, ker so se nekateri do sekreta pripeljali tudi s stotko. :bonk:
guardy pa ne razume kaj je avtocesta in kaj počivališče, niti kaj je izvoz iz avtoceste, še manj pa čemu je vse sploh namenjeno.
Aja za proračun :valjamse:
Glede hitrosti imaš povsem prav. Nekateri res divjajo tam in tudi sam sem že videl precej nevarnih situacij. Podpiram to, da se na počivališčih hitrost zmanjša. Mogoče bi v zakon dodali izjemo za Alter voznike.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mirc4u2c

krava

Majstr
5. sep 2007
3.588
288
83
www.kacnje.eu
Prav bi bilo, da bi jih znak spametoval. Verjetno pa jih ne bo, zato bodo dodali še radarje :), če pač lepa beseda ne najde lepega mesta.
 
  • Haha
Reactions: Pepe

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.220
3.374
113
Ko boš imel enkrat silo boš dojel, da je stotka do WCja še prepočasi. ;)
Iskreno upam, da pomembnost tvojega sranja ne kronaš s kakšnim osebkom pod kolesi. Sem imel priliko videt, kako je mati zadnji trenutek potegnila mulca za obleko, drugače bi ga speglal en tak, ko je imel silo. :bonk:
Dej bodi dec, pa zračunaj, koliko prej prideš na sekret po tvoje? Lahko podaš rezultat v sekundah, da bo bolj fascinanten.
 
  • Všeč mi je
Reactions: DOMEK