A Torrenti izumirajo

I

Izbrisan uporabnik 3287

torej potrebujem turski ali indijski naslov.
kaj potrebujem se za registracijo? samo email? tudi ime? ce ja, svojega ali kar nekaj (glede na naslov)?
lahko placam z pp? ceprav ni tega naslova v pp vnesenega?
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Odvisno od storitve, kot sem napisal v prejšnjem postu. Za google in netflix samo turški IP (vsaj nazadnje je bilo dovolj). Osebno sem uporabil Windscribe VPN. Kartico (virtualna Revolut), mail in ime imam načeloma prave. Za Google se ne spomnim, da bi bila opcija PayPala pri Netflixu pa mislim da gre. Za spotify je malo več komplikacij, rabiš še turški/filipinski/... naslov (pač najdeš nekaj na google maps :)) ter payment metodo iz pripadajoče države (zaenkrat dela s "filipinskim" paypal accountom, ki je vezan na Revolut kartico, medtem ko s kartico direktno noče, ker preverjajo državo).
 

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
bom raje previdno vprašal...a obstaja šansa, da te pogruntajo? kaj lahko največ izgubiš...ban tvojega mejla? ker za 2 eur napram 12...no, je razlika za ISTI šmorn.
pa še to, zadnjič sem netflix uporabil kot free že kar nekaj let nazaj. je sedaj za nas balkance že kaj več izbire ali je še kar žalost (napram ohinsploh evropi/usa)
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

jaz bi samo netflix. prime imam,.. app music in tv (tv imam zastonj ze eno leto, podaljsali so do februarja).
 

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
no, sem probal turški netflix in ne morem plačati (revolut visa), sem probal kolumbijski, ne gre. preko windscribe vpnja. a so pogruntal foro al je nekaj pri meni narobe???
 

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
ne, da je nekaj narobe z mojim plačilnim sredstvom...sem pa še danes plačal z istim (revolutom). tako da ne vem, kje je fora...
ip mi kaže, da je v izbrani državi (turčija...), normalno se prijavim, izberem plan, le potem se zatakne. nekako pa nočem dati moje osebne kreditne...
 

hdx

Guru
1. jun 2011
1.186
1.790
113
Jaz sem včasih veliko uporabljal Skrill pa ni bilo nikoli težav.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Sej njim je čist jasno, kaj folk počne. Nekaj so govorili, da bodo začeli preverjat državo plačilnega sredstva. Možno da je to to.
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.778
1.896
113
Sej njim je čist jasno, kaj folk počne. Nekaj so govorili, da bodo začeli preverjat državo plačilnega sredstva. Možno da je to to.
Moj .tr netflix gre preko NLB MC, .india YT pa oreko revoluta. Ostalih kombinacij nisem poizkušal. Mogoče so kaj spremenili ob registraciji, naknadno pa ne preverjajo?
 
Nazadnje urejeno:

sass

Guru
1. sep 2007
5.106
751
113
ni oglasov, poleg tega pa lahko predvajaš YT glasbo v ozadju ali pri ugasnjenem zaslonu
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.106
751
113
Vse to Vanced omogoča zastonj.
pa tudi NewPipe, ali pa SmartYouTube...
saj so alternative, samo kaj, ko ne delajo vedno 100%, pa jih je treba na roke posodabljat... potem pa se tega počasi naveličaš, še posebej, če res lahko nadgradiš originalni Youtube za par evrov na mesec
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.360
9.784
113
kod Džej-Zija
XSIDE: imaš prav, to je samo android rešitev. Na tv nisem pomislil. Čeprav imam na Samsung tvju youtube client, in so reklame res nadležne. Za background app je pa Vanced super.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.646
6.502
113
Posnetke lahko tudi preneseš in jih gledaš brez povezave.

Imam Sony Android TV in v glavnem gledam YouTube, zato me izredno moti posiljevanje z raznimi oglasi. In tega se mi zdi daje vedno več. Zato bi po prebranem rade volje naročil YouTube Premium, seveda iz kakšnega azijskega računa. Ker pa nimam pojma kako to poteka preko VPN, bi prosil za kakšna enostavna navodila.

Lep večer