A še komu zafrkava Viber?

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Saj nam tudi dela na S20 ter na ostalih telefonih v familiji, meni na S21 pa ne. Zanimivo, ko pobrišem aplikacijo, jo namestim znova zopet dela normalno cca. 2 dni. To sem naredil že zdaj četrtič.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Da ne bom dolgovezil, v zadnjih cca. 10 dneh mi je začel zafrkavati Viber. Torej sprejemam lahko sporočila klice, pošiljati ne gre, pri vsakem poslanem sporočilu mi nariše zraven uro, seveda dostavljeno ni. Sicer pa daljši opis enake težave:

moja ima s22... in se ji dogaja, kot, da gre viber v sleep. Jaz ji pošljem in njej ne zapiska, dokler ne odpre appa. Tako sem mi je že zgodilo, da sem v službi poslal in prišel domovo pa se čukasto gledava... odpre app in prileti msg.

pa ni app med unimi appi, kao za varčevanje energije.
se pa njej app zbudi, če ji pošljem več sporočil zaporedoma..

na mojem note 9 pa nisem nikol slišal, da kdo čaka na moj odgovor
 
  • Všeč mi je
Reactions: AvtoFun

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-460
28
Saj nam tudi dela na S20 ter na ostalih telefonih v familiji, meni na S21 pa ne. Zanimivo, ko pobrišem aplikacijo, jo namestim znova zopet dela normalno cca. 2 dni. To sem naredil že zdaj četrtič.
Pa ko na novo namestiš app ti določene nastavitve ostanejo ali moraš v nastavitvah vibra na novo nastavljat?

Ali imaš v nastavitvah aplikacij - pod viber omogočeno zaustavitev dejavnosti aplikacije ob nedejavnosti in izbris dovoljenj?
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.556
688
113
dela normalno, edino včasih ne kaže ikone s številom novih sporočil (to je že od nekdaj).
Ps: Android
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Ali imaš v nastavitvah aplikacij - pod viber omogočeno zaustavitev dejavnosti aplikacije ob nedejavnosti in izbris dovoljenj?

Ko namestim ponovno Viber me vpraša za backup, potem mi naloži vse iz oblaka, sem poskusil tudi brez tega, torej vse na sveže sveže. Torej vse me znova sprašuje, za vsa dovoljenja, dostope in ostalo sranje pa ne pomaga.

Če grem pod aplikacije ter poiščem Viber imam opcijo Odstranjevanje dovoljenj, če aplikacija ni v uporabi prižgano. Če to misliš? Sicer nimam pojma kakšno funkcijo ima to. Prav tako če grem pod Dovoljenja imam prižgano opcijo Zaustavi dejavnost aplikacije ob neuporabi. To je verjetno eno in isto?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
V skrajnem primeru sem že razmišljal da bi naredil permanenten izbris računa (torej totalno opcijo) in potem vse na novo prijava in to. Seveda moram prvo preveriti kaj pomeni ta permanenta opcija. Ampak mislim da gre potem za izbris vseh kakršnih koli podatkov iz vseh njihovih serverjev in to...
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-460
28
Probaj izklopit odstranjevanje dovoljenj in dejavnosti in potem pobriši catche.
Imaš pa sedaj nov telefon pa boš videl ali bo isto.
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-460
28
Če boš nameščal iz backapa, ostanejo nastavitve in bo po vsej verjetnosti ostal tudi problem.
Pobriši data in catche pa poskusi še enkrat vse namestit od novga.
 

KrNeki99

Pripravnik
3. sep 2007
873
19
18
Ljubljana
Pri meni isto prejšnji teden parkrat kazalo urico na poslanih sporočilih (slike). Sčasoma je šlo samo naprej. Tak da pomoje pri njih kaki zastoji.
Imam poco f2 pro

Lp
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Pri meni isto prejšnji teden parkrat kazalo urico na poslanih sporočilih (slike). Sčasoma je šlo samo naprej. Tak da pomoje pri njih kaki zastoji.
Imam poco f2 pro

Lp

Pri meni pa ne gre dalje, ure in ure gori zraven ikonica za uro, po nekaj urah pa npr. sliko rdeče okviri in napiše nekaj v smislu da ni bilo mogoče dostaviti...
 

Mzi

Pripravnik
2. nov 2010
108
1
18
Pri meni na Huawie P20 Pro je tudi tako nagajalo. Rešil sem tako da sem naložil aplikacijo na računalnik in vse skupaj sihroniziral s telefonom. Po tem mi je začelo delovati. Zakaj bi imelo to povezavo mi ni jasno vendar pri meni je delovalo.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Ma, imam Viber tako na dveh PC-jih, kot tudi na prenosniku, na vseh treh že od nekdaj in zadeva je sinhronizirala. Jaz sem celo kontra pomislil in sicer da ga vržem dol iz vseh treh naprav, da je ravno v tem problem... ampak to imam že tako narejeno leta in leta...
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.814
200
63
Slovenija
mislim da bolj kaka nekompatibilnost s telefonom (ali popravki na njem). Upravljam več Viber accountov na žnj napravah. Vse ok. Bo pa vedno več komercialnih sporočil na Viberju pri nas. Je ratal dosti bolj ugoden, kot pošiljanje preko sms. Navadite se.
;)
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-460
28
Čudno, jaz ne dobivam nič. Omogočeno imam samo viber slo in secured. Če pa že kaj pride pa takoj disejblam ali skrijem. Zvok in obvestila imam pa omogočena itak samo pri znanih stikih. Itak je pa treba pazit, da ne dovoljuješ pošiljanje vsega sranja, kar ti ponudijo na netu, če ne si oplel, se jih ne znebiš. Saj imaš možnost izklopa določenih obvestil, ki jih je celo morje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc