A še komu zafrkava Viber?

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
mislim da bolj kaka nekompatibilnost s telefonom (ali popravki na njem). Upravljam več Viber accountov na žnj napravah. Vse ok. Bo pa vedno več komercialnih sporočil na Viberju pri nas. Je ratal dosti bolj ugoden, kot pošiljanje preko sms. Navadite se.
;)
Ne bi rekel da gre za težavo v novem popravku oz. v novem SW, namreč Viber sem uporabljal vsaj kakšne 3 tedne po zadnjem popravku, vse BP. A si predstavljaš da bi Viber štekal vsem ki imajo S21 zaradi nekompatibilnosti? Verjetno bi čez noč izdali fix. Ne verjamem no.
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.814
200
63
Slovenija
Te razumem,
sem pa z nekompatibilnostjo mislil konkretno tvoj telefon, ker če bi bilo generalno, bi, kot praviš, že vsi vedeli za to. Hočem reči, Viber ne serje, razen tebi. :(
So pa zdaj s skupino Business inbox lepo ločili komercialna pošiljanja od zasebnih, mi je všeč. Je pa, zanimivo Slovenija kar anomalija glede Viberja, vse naokoli je Whatsapp v prednosti.
 

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.123
52
48
122
S kaksnin upgradom ga znajo usrat, potem z naslednjim to odpravijo, potem spet nov bug...
Sem imel enake probleme kaksno leto nazaj, sedaj jih ze nekaj casa ni bilo
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
No, danes se mi je isto pojavilo tudi na S23 Ultra. Ne verjamem da je tudi tukaj kak problem v telefonu. Evo, danes letijo vsi Viberji iz PCjev in Laptopa pa da vidim če je to problem.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.918
8.965
113
EU
Meni zaenkrat dela normalno na tablici in telefonu.
Torej, če pride kakšna posodobitev, jo onemogočim.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Evo pobrisal iz obeh PC-jev ter iz laptopa in deaktiviral račun in ga nato zopet ustvaril. Če pa bo še zdaj zafrkavalo pa gre očitno pri njih za nek sistemski problem na moji cifri...
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Aja... dopuščam še teoretično da imam jaz instalirano kakšno aplikacijo ki se tepeta med seboj čeprav nimam dost tega gori...
 

elth

Pripravnik
20. avg 2007
416
24
18
Kavčke
Viber nagaja.Dobivam klice od soproge, na njenem Samsungu tega ni v evidenci.Isto na mojem iphonu.Se pravi ni to od telefona odvisno.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.492
9.190
113
Isto se meni dogaja že kakšen mesec ali še več. Iphone.
Zanimivo, da na PCju preko aplikacije Viber pa vse deluje brezhibno.
Jaz bi ga že zdavnaj zabrisal dol, ampak ne morem, ker imam nekaj službenih in osebnih zadev gor.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jezek

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Isto se meni dogaja že kakšen mesec ali še več. Iphone.
Zanimivo, da na PCju preko aplikacije Viber pa vse deluje brezhibno.
Jaz bi ga že zdavnaj zabrisal dol, ampak ne morem, ker imam nekaj službenih in osebnih zadev gor.

Identično, na PC-jih mi je delovalo vedno in odlično... Javim kako bo zdaj po permanentnem izbrisu vsega in po ponovni aktivaciji... Mi je pa vsakič ko je zaštekalo na telefonu pomagal reset aplikacije, ponovno vse znova in je zopet delalo 3-4 dni... konec koncev je to 5 minut ampak butasto.
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.814
200
63
Slovenija
lahko za finto resetiraš viber in ga uporabljaš brez restora backupa. Nekje sem prebral, da lahko osebna zgodovina serje.
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-460
28
Jest mislim, da vas to zafrkava neka druga naložena aplikacija. Mislim, da se tepeta dve glupi aplikaciji. Ne moreta se zment katera je bolj glupa.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Jest mislim, da vas to zafrkava neka druga naložena aplikacija. Mislim, da se tepeta dve glupi aplikaciji. Ne moreta se zment katera je bolj glupa.

Če že potem je to od določenega updata, določene aplikacije dalje. Namreč v času meseca ali dveh preden je začelo zafrkavati nisem nameščal nobene nove aplikacije, le telefon se je posodabljan.
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-460
28
Saj o tem govorim. Dovolj je update določene aplikacije, da sta se začele tepst med sabo. Tudi viber se je v zadnjem času kar nekajkrat posodabljal.
Sedaj moraš samo še ugotovit katera je to. Lahko se tepeta kakšne podobne aplikacije. Velikokrat delajo štalo kakšni ad blockerji...
Če bi bil problem samo viberju potem bi vsem nagajalo, vsaj z istim modelom telefona, tako pa samo takim, ki imajo zraven nameščeno še eno aplikacijo, ki dela štalo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AvtoFun

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Tako... zdaj je že 1 teden odkar sem Viber account pobrisal, na novo ustvaril ter hkrati Viber pobrisal iz vseh treh računalnikov. Zaenkrat deluje, naj tako ostane...