A kdo nabija tale špil?

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Ne vem, zakaj sem mislil, da mogoče kej dobrin najdem tam...
17758-icon_confused.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.352
9.688
113
40
MB
sej jih lahko, sploh na začetku serverja ko je v oazi bolj malo ali sploh nič živali, probaj kako prazno poiskat, vsekakor pa ne napadaj z 1 enoto ..
smile-1.gif
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Vidim, da polzite po lestvici navzdol...škoda.

p.s.: kdo je že tisti, ki se je izogibal povabilu alianse? Ker sem dns dobil eno sporočilce, če bi se pridružil bla bla bla, pa ne bi hodil v neko xy alianso, raje počakam, če bo kdaj med alterjevci kaj prostora na čakalni listi... (kako se že najbolj elegantno zavrneš povabio?
crazy1.gif
)

lp
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.835
0
36
40
navzdol lezemo zaradi višje sile, ne pa zato ker smo počasni v razvoju al pa da ne bi znal igrat
10.gif
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Sej vem... mislm, če ne bi znal igrat, najbrž ne bi prišli tako visoko, right? Torej bo kriva vojna najbrž, ali pa vas še kaj muči?
crazy1.gif

(če imate krizo lahko prispevam kaj malega dobrin, če kaj pomaga)
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.835
0
36
40
kake vojne...nimajo za posušene marelce...Mi mu pravmo Multi Hitler problem
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.352
9.688
113
40
MB
kolk ste alterjevci kaj aktivna aliansa .. jaz pri nas gledam pa nas od skor 50 nevem če 10 piše na forumu pa pomaga ko je treba .. mater ej kak mi ni všeč to
10.gif
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.211
192
63
Za kaj vec preberi travian forum.
smirk-1.gif


Recimo, da pri nekaterih v isti hisi (IP) igra igralec Bruno, Floki, Rex, Runo, MucaMaca, Liska in Seka pa ni sumljivo.
grin1.gif




Admin foruma je v shadows aliansi in baje istocasno "nadzoruje" multihunterja.

Torej, podobno kot ce je racunovodkinja, direktor, predsednik upravnega odbora in predsednik nadzornega sveta ista oseba - marjetice cvetijo, soncek sije, nisam ja nis ukrao, majke mi, itd.
smirk-1.gif




Z aktivnostjo je pa v vseh velikih aliansah na S1skor isto, vecinoma sparajo vojsko in kempajo, ker se nocejo komu zamerit, da bojo lah prebegnili k napadalcu, ce bo treba. Obicajna aktivnost v velikih aliansah je 5 - 10 / 60 ljudi.
smirk-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

tomi

Guru
1. sep 2007
18.352
9.688
113
40
MB
no sej se mi je zdelo da bo nekaj takega, ker se pač tak rapidno razvijajo da je to nemogoče pa tudi če majo vsi nevem kake pluse
smile-1.gif
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.211
192
63
Tud s plusom nemres cudezov delat, razgrnit morja in novih jezusov rojevat.



Glej marsikaj se govori, dost tega ni na forumu, ne verjamem pa da vseh xy ljudi laze, oz. si zmisljuje.

Info se vedno preveri in ce par neodvisnih virov, ki se ne poznajo, pravi isto pol, hmmmmm, hopla, hopla, kaj pa, ce je...
guitar.gif




Citat:
Vse igralce opozarjamo, da se ne morete skriti za "uporabo več računov na istem računalniku" če ste multi. Od sedaj naprej se bodo za take igralce odmerjale višje kazni.


Vir: http://si-forum.travian.com/viewtopic.php?t=823



Visek ironije.
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Raven

Voodoo
25. jul 2007
749
0
16
42
KSZ

Živjo,

imam zopet vprašanje...

Če jaz pošljem nekomu moje vokjake kot okrepitev, potem on razpolaga z njimi, kot da so njegove?
 

Raven

Voodoo
25. jul 2007
749
0
16
42
Ja valda... pol lahko napadam samo s svojo lastno vojsko, brez tuje pomoči? Se pravi, če hoče več ljudi hkrati napasti nekoga, mora vsak od sebe poslati vojsko nanj, ne pa iz enega mesta, naselja?!
 

Raven

Voodoo
25. jul 2007
749
0
16
42
Ok...

U čem je pa razlika, med zavezništvom in pa paktom? Katero je "močnejše"..? Pa v čem je fora, da greš z nekom v zavezništvo oziroma pakt, da potem skupaj nekoga se napada, oziroma brani, da bolj zastrašujoče deluje navzven...?
"Vidiš" itak nič kaj oni delajo, tako kot recimo za tvojo alianso, če se ne motim...?