A kdo nabija tale špil?

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Citat:
Uporabnik Odisej pravi:
Ok, hvala
smile-1.gif
Nič, mam pač viška opek in raje dam nekomu z Alterja, kot pa da kak bandit odnese. Čeprav je to praktično nemogoče.
GradilŠpranjePozabilNaŽitnico.press
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Mam eno delikatno vprašanje... Če te nekdo povabi v alianso, pa če ti nočeš iti not, kaj je najbolje narest? Ignorirat sporočilo, vljudno odgovoriti, da pa ti rajši ne bi, al jih poslat nekam v tri krasne?

No tega zadnjega zagotovo ne bom naredil, ampak med prvima dvema možnostima precej kolebam. Eno povabilo sem do sedaj že "uspešno" zignoriral, vendar sedaj ko napredujem po lestvici in so okoli mene večinoma samo igralci iz alians, domnevam, da bo tega vse več in več...
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.355
79
48
Napišeš, da do sedaj nisi razmišljal o vstopu v nobeno alianso in če se boš odločil za to, da mu boš to sporočil...
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.211
192
63
Hvala lepa za povabilo, vendar ze imam dogovorjeno za alianso.

Lep pozdrav.
wink-1.gif




Najboljsa pa je ona, ko te hajeki napadejo in pol vprasanje, ce se nam pridruzis. Ne, ker ste me napadli.

Nekdo me napade, pol pa naj mu pomagam. Crkni, ko te j.....
grin1.gif




PS: nasploh se izogibanj grozenj, kletvic, zalitev, ceprav si jezn ob napadu. Ne izpadi gorila, ce so to ze ostali.

In lahko je tud zaklep racuna, tudi trajni - torej ban.
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Hm... tale pa ni slaba ideja - tako bodo vsaj malo premislili, če te bojo napadli...
 

Raven

Voodoo
25. jul 2007
749
0
16
42
KSZ..

A kdo kupuje zlatnike? Porabil sem že skoraj vse, pa zdej nevem, a se mi jih splača kupovati, glede na to, da je to "samo ena igra"? A jih vi dokopujete, al ko jih zmanjka pač zmanjka...? ČEprav sem se pa ful navadil, da imam 25% več surovin pa čakalno vrsto pa te stvari...

Sem naredil enga vojakca (falanga), pa ga poslal kako ropat, pa mi ga je mudel zs 15 prebivalstva ubil?! Kako je to možno, ni bil v nobeni aliansi... edin če ima 15 vojakov, Mejduš..?
smile-1.gif


Ko greš napadat in en vojak lahko nosi 40 surovin... to pomeni vsake surovine po 40 (40 40 40 40), ali da max vseh surovin je lahko 40...(recimo 0 0 15 25)?

Zaenkrat imam 50 ljudi, včeraj sem zgubil protekcijo in so me že takoj ene trikrat napadli, vedno tevtonci z ene 20-30 vojaki.. vzeli nič, (hvala bogu za špranjo level4), tko da zaenkrat se še držim....

Kdaj ste si začel vojsko delat, pri koliko prebivalstva.. da ne bo začel prehitro/počas delat....?
 

imperator

Pripravnik
27. jul 2007
437
0
16
cviček'land
Jaz jih še nisem porabil nič. Šparam za hude čase. O nakupu pa sploh še ne razmišljam. Če ti ni problem dat tistih 2 ali 5 ali 10 €, zakaj pa ne. Če te mika pač kupi. Jaz igram čisto lepo tudi brez njih.

Ja kaj pa je en falang :D to ni nič. ubijeta ga dva legionarja.... in da ti ubijejo enoto ne rabi bit v aliansi. sicer pa ti piše koliko vojakov je imel v poročilu, ki si ga dobil.

ne, vse skupaj 40.

pozabi na vojsko za enkrat! delaj na surovinah! vse vloži v to in špranjo. Ker se boš trudil in trudil, da boš našparal za tistih pet falang potem ti bo pa prišel tevton z 20 pa ti jih bo v sekundi pobil.

vojsko sem začel šele, ko sem v alianso stopil. pri ene 70 populacije. prej se mi ni splačalo!
 

Raven

Voodoo
25. jul 2007
749
0
16
42
JA, sam ni mi jasno, kako mi lahko s 15 prebivalstva ubije enga vojakca... pomojem je imel kakšno pomoč.. ker res ne verjamem, da bi imel že kaj vojske pri 15 prebivalstva... očitno so še nekje dobre duše, ki kar tako mal pomagajo ljudem
smile-1.gif
 

Raven

Voodoo
25. jul 2007
749
0
16
42
80 -96 sexyman je njegovo ime... jaz sem pa v neposredni bližini, 45 minut hoda z eno falango
smile-1.gif
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.260
149
63
Celje
Citat:
Uporabnik Raven pravi:
JA, sam ni mi jasno, kako mi lahko s 15 prebivalstva ubije enga vojakca... pomojem je imel kakšno pomoč.. ker res ne verjamem, da bi imel že kaj vojske pri 15 prebivalstva... očitno so še nekje dobre duše, ki kar tako mal pomagajo ljudem
smile-1.gif

Tistih 15 prebivalcev ga je ubil. Ropa se vedno z najmanj dvema enotama, razen če imaš kakšne močnejše enote od boge falange.
 

imperator

Pripravnik
27. jul 2007
437
0
16
cviček'land
Citat:
Uporabnik Odisej pravi:
He, jst si še ne drznem napadat... enega falangista sem poslal nad naravo... uzela ga magla
hysterical-1.gif
(btw, kolko jih moreš pa poslat nad tigre/medvede/kače/... ?)

lp

zakaj bi jih sploh pošiljal tja?
confused-1.gif
 

Raven

Voodoo
25. jul 2007
749
0
16
42
Ja, men se zdi, da lahko dobiš tudi neke surovine (400 vsake?), če pošlješ vojake tja in če zmagaš... vsaj tko sem na trivian forumu prebral, upam da nisem kaj zamešal
smile-1.gif


Me pa zanima, če imaš recimo 1000 žita in če daš ta žito med ponudbo na tržnico pa te nekdo napade in zmaga, ti nič ne more vzeti iz tržnice? Če je tko, je vredu, lahko tako tudi nekak skriješ oziroma zavaruješ surovine...?