A kdo nabija tale špil?

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Ne razume v katero alianso sploh hočeš. V Alter na s2 ali tisto v kateri je on (malcomX) na s1.



sicer pa:

http://en.wikipedia.org/wiki/Travian



... zdaj sem sproti preveril in je spet vse v redu, vmes pa je bila vsa vsebina zbrisana in je bilo napisano:

"THIS IS THE GREATEST FREE ONLINE GAME EVER CREATED!!! LICK MY BALLS WORLD"







Nekaj takega. Ne morem ravno citirat, ker je že zbrisano... Očitno je tega na wikiju kr dost zadnje cajte...



EDIT: seveda obstaja tut history wikija
grin1.gif


http://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Travian&oldid=168350128



 
Nazadnje urejeno:

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.211
192
63
Je pa igra res polna presenecenj. Bilo je cudno, da je RIP izdal BOS, samo itak ne mores vedet, kaki so bli odnosi med njimi, kreganja, itd.
wink-1.gif




Za igralca alexadin (ima se en account dragan) je BOS porabil nesteto obrambne vojske in zita, da ga je obranil od WP, frajer je odsel v Kunje. Tu se lepo vidi karakter cloveka v RL, eni so pac izdajalci.
smile-1.gif


Nisem sicer fan BOS, ampak ne prenesem izdajalcev.
smile-1.gif




Je pa S1 res dober test, da vidis koga v S2 lahko sprejmes v alianso. V bistvu samo RL kolege.
wink-1.gif


Drugace pa, ko je nekdo pisal, da se ljudi kr katapulta za bzv. To ni res, pa se za ropanje velja, da lepa beseda vedno lepo mesto najde.
wink-1.gif


Dost uzitkov v igri.
wink-1.gif




PS: ce koga zanima, porocila iz vojne Kunje + RIP + WP vs BOS lahko najde na Travian forumu. Ne vem, ce so dovoljeni linki sicer... Je par zanimivih napadov.
 
Nazadnje urejeno:

prjatu

Pripravnik
24. jul 2007
413
9
18
izdajalcev in spyjev je itak povsod kolikor hočeš

vojska s severa je kar zanimiva ja, na jugu ni niti pod razno tako impresivno
 

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
Nima dostopa do profila, zlata in ne more izvest polnega napada. Pa saj sitter je nekdo ki mu zaupas, ne?
tongue-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
p.s.: kolko časa traja, da se upgradaš do nekega razumnega nivoja in nisi staaaaalno v pomanjkanju resourcov? Keeeer, meni gre obupno počasi tole. Mislm ok, sej sem šele par dni, sam vseeno
grin1.gif
 

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
Citat:
Uporabnik Odisej pravi:
p.s.: kolko časa traja, da se upgradaš do nekega razumnega nivoja in nisi staaaaalno v pomanjkanju resourcov? Keeeer, meni gre obupno počasi tole. Mislm ok, sej sem šele par dni, sam vseeno
grin1.gif

Ce mislis, da bos prisel na zeleno vejo potem kar zdaj zakljuci. Igra je narejena tako, da ti vedno manjka surovin
smile-1.gif
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Igra se začne razvijat šele, ko dobiš drugo vas. Prej je na obdobja malo moreče, razen če si tevton.
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Hehe, sami sim city igralci.
smile-1.gif


Važno da se je na s1 začelo dogajat, ker drugače bi brisal račun.