A kdo nabija tale špil?

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.211
192
63
Verjetno je 2. server boljsa izbira.



Khm, ce te ne more napast, kak te bo pa oropal ? Za napad, rop, poizvedovanje (skavtanje) velja zascita, lahko ti pa posljejo surovine s trgovcem.
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

imperator

Pripravnik
27. jul 2007
437
0
16
cviček'land
aha ok, tnx za odgovore. Drugače bom pa itak kmalu spet tu težil z vprašanji
grin1.gif


Ja torej škoda ker nisem šel na 1. server, gledal sem kje je več igralcev. Na novo pa nebom začel
uf-1.gif


aja, neki sem bral poste nazaj pa omenjate alians. kako je s tem kaj? kako se pridružim?
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.835
0
36
40
spremljaš jih...sej vse tiste sosede ki vidiš so na istem serverju...


lej najprej špili kak teden, pa si mal poglej situacijo...mal tut na forumu preber od traviana, pa boš tam zvedu veliko uporabnih informacij.
 

imperator

Pripravnik
27. jul 2007
437
0
16
cviček'land
še nekaj me zanima. kliknil sem tam na plus in potem gold in potem kliknil na aktiviranje +25%. zdaj mi je odštelo 5 golda. kaj točno sploh to je?? mi lahko to kaj škodi ker sem aktiviral?
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.211
192
63
Ne, ni skode.
smirk-1.gif
Tole je plus bonus za produkcijo, velja 1 teden, stane pa 4 x 5 golda za vse stiri surovine.

V zacetku imas nekaj podarjenega golda, kasneje ga lahko kupis, ce zelis - tam, ko si kliknil Plus je link Tarife.
wink-1.gif




S tem je pac lazje igrat - iz istih rudnikov dobis 25 % vec surovin.
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
3 mesece++

Jaz sem zdaj tu recimo 5 mesecev, pa še nisem niti slučajno dobro razvit...

Nekateri moji soaliansarji imajo po 2k surovin na uro v 3 mestih, jaz komaj 900 pa še to v samo enem naselju,
drugega si pravkar razvijam...
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Ok. Zdaj sem pa še jaz not padu.
Najprej sem se včeraj registriral na s1, bolj za hec, da vidim kako pa kaj.
Ker mi je blo kar precej všeč, sem se pa zdaj prijavil še na s2. Mam baje 4 dneve preden me lahko kdo zradira. Na s1 pa 13 dni.
Zdej mam eno vprašanje: Kako hudo te lahko zradirajo? Mislim - a ti lahko uničijo mesto, tako da ne moreš več naprej igrati igrice al te lahko sam do golega oskubijo?
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Skubijo skubijo skubijo, dokler ne obupaš.

Če si dobra farma te pustijo, če se vztrajno upiras, pridejo s katapulti in te zminirajo.

Čimprej najdi močno alianso. Jaz sem na S1 v zelo močni aliansi, imam prec mir.
Ožemam 3 reveže okol mene, kater se preveč upira, pa še kak napad nazaj izvede, pa sledi eksikucija,
nafehtam kakega soaliansarja in ga zbombandirama. Igra ni preveč poštena, če ne poznaš poraza,
(v nepošteni igri ga jaz ne) te prec mine volja.
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.211
192
63
Vse dokler tamalim aliansam taki zesci frajerji, ki so vcasih cmerali po forumu, ne presedejo in jih ne zrusijo skup z eno vecjo.
wink-1.gif


Drugace si pa vljudno vabljen na S2, da pokazes, kak rasturas. Al tud ti "nimas casa" tak, ko dealer in vudu ?
grin1.gif




Je prav hecno brat, ko en tip z nickom Svetnik iz bosa jokca po travian forumu...
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Glej na travianovem 2 serverju imam 2 mesta, oba mesta sta napadena od vsaj 2 vasi, eno celo od 3.

Logično, matematično, nimam šans, izbral napačno ljudstvo, in po 4 dneh te začnejo napadat z tistimi
osnovnimi vojakeci ki jih dobijo na začetku... Nima smisla, če se ti stockpile ne dvigne za 300, ko je že
nov napad. In nato spet nov.

Haram raje naprej na S1.