A kdo nabija tale špil?

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:

Če bi bili močnejši ja, zdaj pa ne. 23/43 je razlika...




vidiš, zato pa imate svinjarijo...

če tko tudi tisti ki so višje od vas razmišljajo pol se ne čudim da imate same probleme!

Zavezništvo je plus, neglede na to kolk je alianca visok, ker nikol ne veš kdaj boš rabu še njenih par vojakov za porazit nasprotnika.
grims-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Ares pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Če bi bili močnejši ja, zdaj pa ne. 23/43 je razlika...

vidiš, zato pa imate svinjarijo...
če tko tudi tisti ki so višje od vas razmišljajo pol se ne čudim da imate same probleme!

Ne razumem. Eno alianso smo napadli, od druge pa smo bili napadeni. Bad luck, kajčeš,
furaš dve vojni. In pol me lahko sinaia najeda, če pa nemorem prosit za vojake oz. da bi njega napadli,
če se sami imamo 2 fronti...

Edin problem tega špila je, da kak začnes en mesec za nekom, ga nebos nikoli dobil, edino če on
igra tu pa tam, ti pa cele dneve...
 

bmwm3csl

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
21. jul 2007
1.430
0
36
32
Domžale
No zdej mi je clo ratal pogruntat kako to špilaš, zaenkrat imam 38 populacije. Še kkšne par dni, potem bom pa zaprosu za vstop v alianso.
smile-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik TheAnswer pravi:

Citat:
Uporabnik malcomX pravi:

Citat:
Uporabnik Ares pravi:



Zavezništvo je plus, neglede na to kolk je alianca visok, ker nikol ne veš kdaj boš rabu še njenih par vojakov za porazit nasprotnika.
grims-1.gif




Kaj si tu povedal?
confused-1.gif






Kaj je tu nerazumljivega?




Zakaj mi razlaga da je alians plus, kot da nisem v njej...



Neve kaj mi hoče dopovedat...



V aliansi sem (ki je v 2 vojnah trenutno) sinaia pa me je slučajno našel in mi pošilja vojsko po intervalih,

kak prva pride in gre, ze pride druga, nato tretja, v tem času je prva spet nazaj...



No pol pa mi vi svetujte...



Vojakov nemoram delat, vbistvu nemoram delat nič, ker mi surovine ne prerastejo 500, najcenejši resurs

pa je vsaj 1000 vsakega (minimum), taki resurs ki bi mi pomagal, torej ne nadgradnja tržnice ampak barake...



Sicer skrivam in pošiljam moje resurse kolegom, ampak sami imajo težave z nasprotniki...



Edini feler sem naredil da sem dal koordinate sem gor...
 
Nazadnje urejeno:

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Sicer bodo pa kr eni tud njega napdali, in seveda bom jas poskrbel da bo tudi nas 5,6,7,8 da še dodelamo

zadevo... Pač da se vrne občutek, kak je ko nemoraš totalno nič...



Nebi reko da bi me opizdil 2-3x, pa šel na drugega, ne on pali na mene, ker pač ve da sem forumaš,

in to mu zdaj dviguje balkansko samozavest, da napada nekoga znanega, ker ni 500 meni enakih

na serverju...
 
Nazadnje urejeno:

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
malcom, za tvoj info: lahko zgradiš več špranj
takoj ko imaš zadost materiala za nov level špranje: nadgradi

imej vsaj 3 špranje na levelu 10, kar pomeni, da imaš placa za 3000 enot vsake surovine, da ti napadalec ne bo odnesel NIČ

kar sem mislil je to: ni važno na katerem mestu je aliansa ki ti ponudi zavezništvo. Lahko da bo ravno njena vojska prevesila tehtnico v boju s sovražnikom na tvojo stran. In to, da ima vaša aliansa pravilo, da sklepa zavezništva samo z višjimi od sebe je retarded.
Ampak tudi prav, če vam tako paše. sej veš, vse se vrača, vse se plača
wink-1.gif
 

prjatu

Pripravnik
24. jul 2007
413
9
18
malcom, ampak ti si pa reš ne daš dopovedati določenih stvari, napadam vse živo v razdalji par ur od mene, tudi ti si vmes, pa sem ti že napisal kako sem te našel

bmk a si forumaš al ne oz kot ti praviš znan
bonk.gif
, si član alianse s katero smo v vojni, v alter aliansi naprimer bi imel mir pred mano

in če sem jaz neki balkanc, si ti en navaden pussy in jokica, sem ti sam povedal kako skrij surovine, pa tudi drugi so ti, ampak ne, boš rajši še malo jokal tule po forumu
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.211
192
63
Citat:
Uporabnik alcyx pravi:
Jst pa sedaj raje igram Tribal Wars. Napredek je zelo hitrejši.

Mimogrede, ce ti je 1x server prepocasen: tudi za Travian obstajajo 3x ali 5x hitrejsi serverji.
Na 5x recimo 1 ura v igri traja 12 min. realnega casa.
wink-1.gif