5 cm snega in slovenija obstane za par ur ...

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik predator pravi:
Citat:
Uporabnik Egonislaw pravi:
Citat:
Uporabnik Dr_Strangelove pravi:
Policaji so na cestah zato, da kasirajo kazni in polnijo proračun. Na čim bolj izi način.
Ko je zunaj sneg in dež se jim ne da iti ven in kaos je tu.

Odloči se že enkrat ali je vredu, če policaji raje sedijo na toplem in NE kasirajo al je boljše, če so zunaj in kasirajo?

Malo si zmeden?
bonk.gif
Tud v snežnem metežu kasirajo
tongue-1.gif

da bogda jim smrzla pljuvačka u ustima
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik zajbel pravi:
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
Obup od obupa včeraj
bonk.gif
oz sodni dan.

PS: pa sem bil z letnimi gumami (namensko, ker menjav vedno ko je konkreten sneg) in ni bilo nobenih težav. Mal prej bremzaš pa je
grin1.gif
si pozoren pa niam kaj bit v 5cm plundri..
Moraš se zavedat, da večina ljudi nimamo takih super sposobnosti, kot jih imaš ti.

to je res...z njim se lahko kosajo le kaveljci, kot so exhair, matey in alan...
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Tale video me spominja na:

- S Polotom 1.4 s športnim filtrom sem prehitel Porscheja GT3.

- Ne verjamem.

- Res. On je šel 120 po avtocesti, jest pa mimo njega 150.

cool-1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.088
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Alan pravi:
<object width="640" height="505"><param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/h8XXU71ELms&hl=en&fs=1&hd=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube.com/v/h8XXU71ELms&hl=en&fs=1&hd=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="505"></embed></object>
hysterical-1.gif

Prednost domačega terena?

Vidim, da se še znaš pozabavat.
 

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.378
213
63
aplauz.gif

Tako je, ko na 4x4 zverine natikajo 225/x/x zimske gume - navzdol nimajo šans proti lažjemu dvopogoncu (se mi kar toži po AX-u GT s 155 gumicami).
evil.gif
 

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.378
213
63
Pa še ena o nesposobnežih - zaradi nizkih temperatur, povišane vlažnosti in snega, so pacientom na MB cestah odmrle še zadnje možganske celice, katere skrbijo za primerno obnašanje v prometu:
- preko mesta se mi je prvič zgodilo, da v kar nekaj križiščih in krožiščih niti en od preostalih voznikov ni uporabil smerokaza pri izstopu,
- najpogumnejši so pa tako tisti, ki imajo zimsko našemljene avte, z 20+ cemtimetri snega na strehi.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.319
113
Citat:
Uporabnik Radirko pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
hja, vedno pač ne znese, to je dejstvo
grin1.gif
in če vzameš 20 vozil v jarkih, so od teh verjetno trije dinamiki (ki "izzivajo" in dobijo svoje) ter 17 "normalnih in previdnih" voznikov..... hmmm.....

In ce je divjakov na cesti kaksnih 5% (mislim, da je to zelo velikodusna ocena), to pomeni, da so bistveno bolj nagnjeni k izletom s ceste zaradi svojega nacina voznje. Zares hmmm ...

ta tvoj procent bi morda držal za čas dneva.... kasneje proti večeru in ponoči pa ta procent defintivno naraste na pomoje krepko čez 50%, saj mogoče vsak četrti avto, ki se ga sreča na cesti, ne izvaja kakšnih vragolij, ostali pa vsi ročna ali pa AWD/RWD power
grin1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.319
113
haha, ql video
aplauz.gif


kdaj bomo šli spet kam skupaj poharat? rakitna...pokljuka...?
cool-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.319
113
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
hja, vedno pač ne znese, to je dejstvo
grin1.gif
in če vzameš 20 vozil v jarkih, so od teh verjetno trije dinamiki (ki "izzivajo" in dobijo svoje) ter 17 "normalnih in previdnih" voznikov..... hmmm.....

no, če že vodiš statistiko, potem nam pa še razjasni, kakšno je razmerje med 'dinamiki' in normalnimi vozniki. Tisti najbolj prestrašeni itak parkirajo ob prvih snežinkah in se na cesti pojavijo šele, ko so zunaj že zvončki in trobentice. Če kak počasne poje mašo po snegu sicer ni najbolj prijazno do drugih udeležencev, ampak dejstvo je, da jih zaradi (pre)počasne vožnje bolj malo predčasno sklene svojo življenjsko pot, zaradi raznoraznih 'dinamikov', ki gonijo tudi takrat, ko je to skrajno nepriporočljivo, pa vsako leto beležimo smrtne žrtve.

odgovor se skriva 3 poste višje. seveda se z njim najverjetneje ne boš strinjal ampak me ne gane.
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
Citat:
Uporabnik naliM pravi:
aplauz.gif

Tako je, ko na 4x4 zverine natikajo 225/x/x zimske gume - navzdol nimajo šans proti lažjemu dvopogoncu (se mi kar toži po AX-u GT s 155 gumicami).
evil.gif












ma ja, tudi jaz veliko bolje obvladam z 6ico in gumami 195/65/15 kot 8ico kljub Quattro vendar 255/40/19 po takem cestišču..
 
Nazadnje urejeno: