318i

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Ne nima, saj vse lepo piše v opisu paketa. Navadni driving assistant je zgolj zaviranje v sili, opozorilo za zapuščanje voznega pasu, za mrtvi kot, za prečni promet zadaj, za trk v zadek in pa branje prometnih znakov kolikor si tolmačim "speed limit info".

Navigacijo sem spregledal da imaš plus, sem mislil da imaš tole osnovno žalost spodaj, ampak za driving assist professional je tako potrebno dodati tudi live cockpit professional.

r26m1t8f6t3sdcla4mlei34bwyc7ubjh.jpg
 
Nazadnje urejeno:

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Pa alter platišča manjkajo, 17 col V spoke so tista iz slike nekaj strani nazaj, verjetno jih imajo samo za ex -yu trg ter za flotna vozila na nemškem trgu. :)
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Ne nima, saj vse lepo piše v opisu paketa. Navadni driving assistant je zgolj zaviranje v sili, opozorilo za zapuščanje voznega pasu, za mrtvi kot, za prečni promet zadaj, za trk v zadek in pa branje prometnih znakov kolikor si tolmačim "speed limit info".

Navigacijo sem spregledal da imaš plus, sem mislil da imaš tole osnovno žalost spodaj, ampak za driving assist professional je tako potrebno dodati tudi live cockpit professional.

r26m1t8f6t3sdcla4mlei34bwyc7ubjh.jpg


Kaj te to je??? :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse:
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Pa alter platišča manjkajo, 17 col V spoke so tista iz slike nekaj strani nazaj, verjetno jih imajo samo za ex -yu trg ter za flotna vozila na nemškem trgu. :)

lol s temi feltnami ste pa že mal tečni...
sem si zadnjič ogledoval enga fokusa na parkplacu pred službo z enimi enormnimi feltnami... matr je bil smešen...
ne vem no... na scottu, meridi al pa treku to še nekak zgleda... na fordu pa hm... :norec:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
Moraš najti eno pravo dimenzijo in ne da strašiš naokoli z več kot očitno premajhnimi ali pa smešno (pre)velikimi platišči, da potem tvoje prevozno sredstvo izgleda že bolj kot kočija in ne avto kot to radi v praksi demonstrirajo predvsem melaninsko obogateni američani :D

maxresdefault.jpg


fl0115-202979_2.jpg
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
Ja cena poskoči, kdo bi si mislil :norec:
Glej no, če bi rad imel manjše (poceni) feltne in gume si kupi clia ali pa kak drug jajc, na zadnjih bmw trojkah so pa že 18ke majhne :p
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Ja cena poskoči, kdo bi si mislil :norec:
Glej no, če bi rad imel manjše (poceni) feltne in gume si kupi clia ali pa kak drug jajc, na zadnjih bmw trojkah so pa že 18ke majhne :p

lej, verjel ali ne... star sem že skor ko zemlja... no ja... ne čist, ampak še nikol v življenju nisem kupil niti doplačal feltne
nikol v življenju se nisem s tem obremenjeval, nekako se mi je zdel, da tisto kar v originalu gor namontirajo je optimalno in da to je pač to

oprosti mi, ker sem pač mal tup al pa star al kaj vem kaj, ampak enostavno ne štekam te obsesije s feltnami
začel sem s 13" na stoenki, zdej mam 16" na mazdi... pa 29" na scottu... na ladi nivi mislm da je blo 17" ampak to je vse blo že v paketu... ;)

mi zna kdo razložit zakaj bi mel na športnem avtu (ajd ok) srednjega razreda večje feltne kot na ladi nivi?
 
lej, verjel ali ne... star sem že skor ko zemlja... no ja... ne čist, ampak še nikol v življenju nisem kupil niti doplačal feltne
nikol v življenju se nisem s tem obremenjeval, nekako se mi je zdel, da tisto kar v originalu gor namontirajo je optimalno in da to je pač to

oprosti mi, ker sem pač mal tup al pa star al kaj vem kaj, ampak enostavno ne štekam te obsesije s feltnami
začel sem s 13" na stoenki, zdej mam 16" na mazdi... pa 29" na scottu... na ladi nivi mislm da je blo 17" ampak to je vse blo že v paketu... ;)

mi zna kdo razložit zakaj bi mel na športnem avtu (ajd ok) srednjega razreda večje feltne kot na ladi nivi?


eno je videz, drugo pa je sama lega vozila. Večje feltne (posledično tudi večji presek) predstavljajo tudi večjo površino stika s cestiščem. Pa tudi kakšna aerodinamičnost zna biti zravn
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
448
83
Kar ti paše je pac subjektivno. Ce so ti ok 17", sedezi iz blaga in 150KM pac vzami to in se ne oziraj na druge.
Js vem, da bi vzel 19" + alcantara + 320i, pa te grde rjave barve bi se tudi izognil, ampak to je moje mnenje. Po drugi strani pa panorame ne bi vzel nikoli in se ne sprasujem, zakaj bi jo kdo imel, ocitno ze vidi nekaj v njej.
Nekdo zgoraj je nalepil rabljenega z m paket, tisti bi bil ok, ce bi js izbiral.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.216
5.776
113
hm.... na pandi mam 15" ampak panda je pač žepna zadeva
sem za hec pogledal k toyoti... LC 17 al pa 19

Na terence (take za po terenu, ne na pande) se ponavadi tlači feltne manjšega premera z veliko višino gume. Pri nivah so to ponavadi 15" in ne one frajerske lite 17" feltne.

Na lc je 17 kar tapravo, 19 pa že bolj za v opero kot v blato.