2014 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.620
6.606
113
Ampak ti vozniki f1 so že na meji okusnega, počasi bodo kot skakalci, sama kost in koža.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Nima veze, itak so v kombinezonih
smile-1.gif
Samo mi pa novi zvok sploh ni všeč...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.620
6.606
113
Zvok je res malce mimo, a smo zaradi tega prišli vpogleda v druge stvari, recimo cviljenje gum v ovinkih, kar tudi doda nov čar in nove informacije glede dogajanja na stezi. Me zanima kako bo na štartu v nedelju, ali se bo slišalo bolj gume ali bolj motorje
smile-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.620
6.606
113
Zanimivo mi je predvsem to, da je ric bil na intersih, vsi ostali pa na full wet, pa je ric skoraj bil prvi. Kar bi lahko kazalo na superiorno "šasijo" neweya, jebe jih samo še motor?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.620
6.606
113

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
On je en izmed povprečnih svetovnih prvakov, ki so poleg tega, še štirikrat zaključili prvenstvo na stopničkah.
grin1.gif
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Dober qualy!!!
smile-1.gif


Williams in torro roso sta lepo presenetla!! Ricciardo pa je tak bil že noro hiter in dober v toro rosu, zaj pa še ma pravi avto
smile-1.gif
Mojster!

Ferrari pa je bogi. alonso rešuje, kolko se da, samo dvomim, da bo ob normalnih pogojih uspel prit na stopničke.


Vetl hahaha malo preveč optimističen pa flegma. Je mislo, da bo na izi... Pa ni supel enkrat danes premagat ricciarda. Težko mu bo letos :D in bo zato še zelo zanimivo.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Aja čestitke tudi mercu :D so upravičli mercedesov motor. Zaj še samo vzdržljivost porihtajo pa bo zmag še pa še!
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Vetl je res mogo met neke težave, ker je bil prepočasn. Bo po nekaj dirkah jasno, kak hiter je dejansko ricciardo. Mislim, da precej
smile-1.gif
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.216
895
113
Po moje bo RB kr lepo po starem... drmal do konca sezone, Vetl se zdej mal nazaj drzi, da na folk se veselje gledat, ko bo treba bo pa preklopu v fakinspeddarmar mode in bo spet bv za gledat... ne vem, tak filing mam. Teh kolobocij na testiranjih nekak nisem kupil... Ni Newey od vceraj, Renault tud ne...
 

Rosenthal

Pripravnik
11. okt 2007
511
11
18
Citat:
Uporabnik Najbolji pravi:
Po moje bo RB kr lepo po starem... drmal do konca sezone, Vetl se zdej mal nazaj drzi, da na folk se veselje gledat, ko bo treba bo pa preklopu v fakinspeddarmar mode in bo spet bv za gledat... ne vem, tak filing mam. Teh kolobocij na testiranjih nekak nisem kupil... Ni Newey od vceraj, Renault tud ne...

S to teorijo se bom kar strinjal. RedBull se nazaj drzi, da panoga nebi izgubila se tiste pescice navijacev, ki se gledajo ta dolgcas od tekmovanja.
Kljub natolcevanjem da bo letos drugace, bolj zanimivo, celo revolucionarno, se ze po prvih kvalifikacijah zdi vse postarem z par izjemami..
Prva je seveda mercedesova hitrost, kar je bilo le se vprasanje casa, glede na vse vlozke nemskega giganta v F1 cirkus. Prav zato bo letos ocitno v vrhu precej bolj napeto, tu mislim predvsem na Hamiltonov enakovredni challange prvaku Vettlu.

Za najvecjo spremembo v letosnji sezoni, pa je gotovo poskrbel Lotus, saj je z odhodom Boullierja in Allisona pristal malodane na zacelju konkurence.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
Ja, res je pametno se nazaj držat, da privabiš gledalce. Kje vidva živita? Črna luknja?
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
V glavnem ricardo bo lep trn v peti vetlu, pa v zivo en lep čas ne bom šel dirke gledat, ker tale nezvok je pa katastrofa za šport. Ste slišali štandgas, RRRRRRRRR, ko razjeban 15 let star clio.