Dealextreme zeloo poceni, mnenje

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.618
208
63
Kranj
2x NE

prištej še 20% DDV + 5€ ležernina pa si na ceni WAYTEQ in garancijo doma.
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Citat:
Uporabnik rok123 pravi:
Pozdravljeni,
Kaj si mislite, o teh dveh navigacijah? Kako je z mapami po Sloveniji in Hrvaški?
Za odgovore se vam vnaprej zahvaljujem.
Lp, Rok

navigacija 1

navigacija 2

Tem cenam prištej max 10 eur zraven za carino in našo poštnino. Tak da prvi model te pride recimo vsega skupaj 60eur.
 

zabar

fotograf
20. mar 2011
975
0
16
Citat:
Uporabnik NAVI_boy pravi:
Citat:
Uporabnik rok123 pravi:
Pozdravljeni,
Kaj si mislite, o teh dveh navigacijah? Kako je z mapami po Sloveniji in Hrvaški?
Za odgovore se vam vnaprej zahvaljujem.
Lp, Rok

navigacija 1

navigacija 2

Tem cenam prištej max 10 eur zraven za carino in našo poštnino. Tak da prvi model te pride recimo vsega skupaj 60eur.
Našo poštnino?
sprasujem se.gif
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Zabar, našo poštnino, ja. Ker je artikel nad 21eur, ti ga lepo ocarinijo in pošljejo po pošti domov. Torej, plačaš carino in našo poštnino od LJ do doma.Lahko pa greš sam iskat. Ne ljubi se mi preračunavat, v glavnem sem veliko kolegom in znancem te zadeve naročil in zrihtal Primota. Na ceno artikla 55eur je bilo okoli 4eur carinskega postopka + naša poštnina okoli 3-4 eur. So pa te zadeve čisto solidne za poganjanje Primota z vsemi pritiklinami. Je pa res, da garancije pač ni oz. se zna zakomplicirat postopek, če bi kaj šlo narobe. Tistim, ki sem naročil te zadeve je že minilo kako leto pa še noben nima z njim težave.
Za tiste, ki se slepite okoli Wayteqa...to ni drugega, kot chip shit kitajska zadeva. Seveda z oznako "Wayteq". Res pa je, da če to "chip shit " kupiš pri nas, pač imaš garancijo.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.427
135
63
za tak dnar ti jz Garmina prodam,sicer rabljenega,ampak vsaj veš kaj je...
 

Technics111

Pripravnik
14. maj 2011
349
0
16
sej zadeve zgledajo zanimive in jih je ogromno takih in onakih,samo po moje se za 1 ali pa 2 komada ne splača iz kitajske naročat ker je razlika manj kot 20 € + tukaj še je slo. garancija. Pri večjih količinah pa je druga pesem...
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
To je res, ampak moraš gledat, da kdor bi rad imel še AV vhod za kakšno kamero, je pa dobra zadeva. Wayteq ne vem, če ima kdo izmed "nižjih" modelov to možnost. Načeloma se pa res ne splača.
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
En uporabnik višje je našel link za GPS z 128mb ram.
Primo z pritiklinami dela brez problema, edino kar me še zanima je to, če bi delala TMC antena od Wayteqa. Ko mi jo bo kdo prinesel za posodobitev, bo treba še to poizkusit. Dr. Janch bo pa anteno riskiral
grims-1.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.385
729
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Končno mi je v roke na test priletela ena čunga lunga iz dealextreema. Moje izkušnje:
bonk.gif


Specifikacije: SiRF Atlas-IV, 64MB RAM, 480x272

- naprava ni bila zmožna poganjat Primo 2 niti z osnovnimi nastavitvami (brez skinov, 3d stavb..), saj je konstantno javljalo, da ima probleme z premalo RAM-a
- zvočnik katastrofa (ampak res katastrofa)
- TMC ne deluje (ne prepozna strojne opreme)
- osnovni shell/firmware slabo narejen (zvok tipkanja se sploh ne da izključit)
- naprava sploh nima reset tipke
- ni dostopa do wince namizja čeprav je naprava "odklenjena" in lahko sami določimo pot do navi programa..

edino kar je bilo na tej napravi pozitivnega je zunanji videz in seveda CENA, ki pa (vsaj za moj okus) nikakor ne odtehta, da bi kaj takega kupil za resno uporabo.