Prestigio MultiPhone, prihaja.

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.289
23
38
Murska republika
Sem si mislil da ni direktne poti za slike na SD2 kartico.

Kako pa je z predplačniškimi karticami v tem telefonu , se dajo tudi te namestiti ali samo naročniške, kako je potem z polnjenjem računa predplačniške kartice.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Ker so danes bolj ali majn vsi telefoni odklenjeni, lahko uporabljaš sim kartice kateregakoli operaterja.Če pa je kartica naročniška oz. predplačniška pa nima nobene veze.Oboje gre skozi, kot na kateremkoli drugem telefonu.
 

hipnotik

Pripravnik
22. mar 2009
567
0
16
Citat:
Uporabnik retro pravi:
Android je SLO , v aplikaciji fotoaparat ni možnosti nastavitve na SD 2 kartico.

Če želiš spremeniti mesto shranjevanja slik potem pojdi v nastavitve in izberi pomnilnik tu pa izberi kartica SD in slike ti bo shranjevalo direktno na kartico sd
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.289
23
38
Murska republika
Nazadnje urejeno:

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.289
23
38
Murska republika
Telefonu sem se že privadil čeprav me še vedno znova pozitivno preseneča, vsek dan najdem kaj novega v nastavitvah in za to res potrebuješ čas. Kaj naj rečem na baterijo, je in ni, 2 dni ?? en dan ja torej 24 ur, sem namestil program Mobile Care katerega priporočam tudi drugim, ta mi je sedaj avtonomijo baterije dvignil na krepkih 34 ure do ponovne polnitve, sicer pa po več cikklih polnjenja tudi dalj drži.Vse u vsem je to zelo dobra izbira za ta aparat.
Je pa res da še vsega ne dojemam zato pravim treba se poglobiti v vsak del nastavitev ker ima ogromno možnosti za prilagojeno delovanje programov.
Fotoaparat ima res 5 MP kamero ampak ima možnost posnetkov HD kar mu izredno dvigne kvaliteto slike torej dejansko slikaš z 8 MP, sem jih tudi že snel z aparata direktno na računalnik in ta prenos teče izredno enostavno in gladko.
Vzemi ga na naročnino pri Tu--- in ti ne bo žal, sam sem na brezmejnih 200 z opcijo 3 ker sem del aparata odplačal .

V tej seriji so dodali tok za aparat ki je res kvaliteta, slabost pa ta da ne slišiš zvonenja ker zvok ta tesna futrola zaduši.
1662860-PAP4300futrole.jpg
 

Priponke

  • 1662860-PAP4300futrole.jpg
    1662860-PAP4300futrole.jpg
    5,5 KB · Ogledi: 159
Nazadnje urejeno:

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Hehehe Imaš telefon v taški, pa ne slišiš, da te nekdo kliče. lol

Malo morje nastavitev? Idi po vrsti pa boš videl, da boš takoj skozi.Nimaš kaj odkrivat tople vode, ampak si vse po vrsti poglej in si nastavi telefon po željah. Verjemi, da ti bo še falilo nastavitev
wink-1.gif


Če ima foto 5Mpix, ne more delat tak kvalitetne posnetke, kot 8Mpix v ločljivosti 5Mpix. Res bi rad videl te ready HD posnetke (720p) , katerim še fali, da bodo full HD (1080p). Video resolucija pa verjetno je samo vga 640*480p, sicer pa niti na uradni strani ni zapisana.....


Jaz si nebi upal zastopat in prodajat tega
smile-1.gif
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.289
23
38
Murska republika
Jaz si nebi upal zastopat in prodajat tega ----------------------

si pa res štenkaš..
1662935-mann-0043.gif
 

Priponke

  • 1662935-mann-0043.gif
    1662935-mann-0043.gif
    15,1 KB · Ogledi: 182
Nazadnje urejeno:

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Dejmo neki zastopit že končno: telefon je svojem razredu do 200 EUR odlična izbira. Ima dobre bonbončke, ima pa tudi slabosti, kot vsaka taka igračka. Ga imam že od začetka prodaje in funkcionira super (no imel smolo z prvim, ampak ta pa tok tok deluje super). Meni odtehta, da mi ni treba več nosit dva GSM-ja s sabo, baterija mi zdrži 2 dni, pa ga kar konkretno uporabljam (tel, data, wifi).
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.289
23
38
Murska republika
Se strinjam z tabo, tudi sam sem zadovoljen z telefonom čeprav še vedno odkrivam funkcije aparata.
Za mene je Android bil vse do predkratkim neznanka in res potrebuješ čas da se ga navadiš, če bi imel telefon druge znamke ne bi bilo nič boljše .
 
Nazadnje urejeno:

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.289
23
38
Murska republika
Danes sem poskusi tudi z uporabo TUŠ internetno kartico, torej kartico namenjeno izključno za internet lahko povem da je stekla namestitev brez vsakršnih problemov in deluje na 3G zelo tekoče, torej si lahko omislimo kartico za klice in samo za internet.
 

kosi99

Zelenc'
2. jan 2013
3
0
1
živjo
mene pa samo zanima , če kdo ve kdaj naj bi v prodajo prišla modela 4500 in 5000

lp
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.289
23
38
Murska republika
Baterija: Polno napolnjena je do danes ko se je prižgal signal vzdržala nekaj manj kot 35 ur brez ugašanja aparata, bili so klici in SMS .i ter drugo brskanje po aparatu, avtonomija se torej z vsakim polnjenjem daljša.
Sicer aparat dela brez problema in kakšnih drugih zafrkancij z njim ni, zadovoljen -zelo!
 

floyd69

Zelenc'
8. avg 2012
3
0
1
Pozdrav, tudi sam sem si privoščil Prestigia, model 4300, kar OK telefon (razen malo slabšega ekrana), no mi pa zadeva rahlo lagira, ko swipam med tistimi začetnimi stranmi. Se to dogaja tudi vam?
Ja pa še to, katero rezplačno navigacijo uporabljate?
 
Nazadnje urejeno:

dejvi

Fizikalc
30. avg 2010
1.324
0
36
maribor
cena pa x3,hehe,za povprecnega uporabnika vec kot dovolj,vse ostalo stran metenja denarja,za 500 in vec dobis laptopa