Zima 2014/2015

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Zaradi napovedanega večjega sneženja se v četrtek in v petek začne prepoved vožnje za priklopnike in polpriklopnike (izločanje naj računajo tudi ostala tovorna vozila):

Pa saj navadna tovorna vozila bodo v začetku še lahko vozila...prepoved se nanaša samo na šleperje.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik asko pravi:
Pa saj navadna tovorna vozila bodo v začetku še lahko vozila...prepoved se nanaša samo na šleperje.
Jambrač in paničar, živčen človek na splošno.
evil.gif
 

gustav

Pripravnik
17. mar 2011
478
2
18
Zg. Gorenjska
V glavnem jutri bo žurka, iz gorenjske moram po navodilih velešefa v Zagreb prevzet eno robo (eno škatlo) in dostavit na Bled.. Kot vem in znam.. po se pa pejt..
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.259
6.465
113
pri taščici
Če je možno to škatlo nekako na vlak stlačit potem ni slaba ideja. Bolje dve uri dlje se voziti z vlakom kot z avtom (po predvidevanjih googla). Zna se zgoditi da v dveh urah ne boš niti do lj, kaj šele v Zagrebu. Največja težava je zastoj na ac. Ajd če kamionov ne bo na njej, potem je manjša verjetnost. Se vedno pa lahko Darjan z letnimi gumami ali pa jaz z zimskimi uricami pokvarim dan.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.626
6.026
113
blizu močvirne prestolnice
Matr ste pametni, ne dela se nobena panika, toda zakaj nebi bili otroc v petek doma, ter tisti starši kateri lahko vzamejo dopust? Vsekakor bi bile ceste in pločniki manj obremenjeni in bi se lahko plužilo brez živciranja z obeh strani.
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Citat:
Uporabnik ThaShizznitt pravi:
Sam res...nej vzamejo dopust nesposobnezi. Rajs bojo na radie klical pa cvilil kok ni spluzen k so lih oni na cesti. U just can't fix Stupid!!

Se strinjam, midva bova jutri in v petek doma. Imela se bova lepše kot če bi bila na medenih tednih na Baliju.
Mogoče si privoščim malo zimskih uric na cesti z avtom. RAbil bi enega s zadnjim pogonom... sem že včeraj soseda žical za SLK z letnimi gumami...
evil.gif

Vidis Hanzi, tko lepo si zacel misel, potem jo pa pokvaris z letnimi gumami.
grin1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.259
6.465
113
pri taščici
Mah se poleti se ni veliko vozil v njem, tako da mislim da bo kar v garaži počakal vsaj na šmarnice. Mogoče ga hoče obdrzat do oldija, čeprav kot sam pravi ni bil vse skozi deležen prave ljubezni.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

No, evo! Zunaj zaenkrat še nič posebnega.
rolleyes-1.gif


Zakaj točno so blokirali tovorni promet na mejah? Bodo popoldne dali uradno izjavo, da smo si zadevo narobe razlagali in da je bilo mišljeno za jutri zjutraj ob petih? Kdo bo pa gospodarsko škodo kril?
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Kakšno gospodarsko škodo? A ko se postavljate počez, je pa ni?
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Jaz bi pa a kamiknrjetčneputil da sfijakate dok gre... Reševal pačistil pa ko bi se vreme umirilo. Mogoče bi naslednjič dojeli... bolje sprečiti nego lečiti...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ja, pa ne moreš kar zapreti države, če pa je še vse v redu.
rolleyes-1.gif
zapri jo popoldne, ko se bo zadeva dejansko začela!

A je že kje kaj snega na cesti?
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
En obrnjen šlepar ujet v zametih lahko totalno blokira avtocesto za cel dan in tudi dlje in ga lahko odmakneš samo z buldožerjem. Če jih vse preventivno spokaš s ceste, ko se še da, bodo AC vsaj za silo prevoz ne.
Ampak prevozniške riti tega ne zastopite.
 
22. jul 2007
13.274
1.577
113
124
Važno je le da imajo kao samo oni škodo, ko pa narod zamuja v službe in še marsikaj drugega zaradi njih pa je vse v redu.
stupid-1.gif
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Na dolenjski je ze brozga na izi....pa sej vids tovornjakarje...se vremenske napovedi ne razume lol, kako bo sele dojel, da bo zablokiral pol drzave?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Nisem prevoznik in sem pravkar lepo za mizo in razdelujem načrte (sem tehnik). Pametujem pa zato, ker se mi zdi tole malce pretirano - v bistvu se ne spomnim, da bi si država do sedaj privoščila takšen ali podoben šport.

A so že kje v Slo ceste pobeljene? Sedajle?
Pri nas še niso, pa sem na rdečem območju. Bodo pa pobeljene po kakšni uri od začetka močnega sneženja - do takrat pa lahko pride vsak šleper od Šentilja do Ljubljane. Zaenkrat pri nas še nič ne sneži - samo burja piha ...
tongue-1.gif