zenska domisljija

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik Ares pravi:
brezveze...če ti zaupa ti bo verjela...

Pa ti sploh veš kako enostavno je prevarat? In kako to folk rad počne?
jezen.gif

verjameš že, ampak mal zdrave pameti je pa treba tut zraven uporabljati.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.260
2.496
113
v lokalni ostariji
enostavno? meni se ne zdi... ze sama misel me zdrzne...oz si sploh ne predstavlam kako bi potem prisel domov... kako bi lahko zeno/punco pogledal v oci... ne vem no... meni to ne zveni ravno enostavno... imas pa seveda paciente ki so brez vesti in morale... a pustimo to... mene so na zalost (sreco) vzgojili drugace...

no amapk to je itak druga risanka...
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
enostavno? meni se ne zdi... ze sama misel me zdrzne...oz si sploh ne predstavlam kako bi potem prisel domov... kako bi lahko zeno/punco pogledal v oci... ne vem no... meni to ne zveni ravno enostavno... imas pa seveda paciente ki so brez vesti in morale... a pustimo to... mene so na zalost (sreco) vzgojili drugace...

no amapk to je itak druga risanka...

se čist strinjam.
enako pri meni - ne zastopim kako lahko človek prevara.
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik Ares pravi:se čist strinjam.
enako pri meni - ne zastopim kako lahko človek prevara.

Če ni enostavno, zakaj potem folk to počne non-stop? To pa men ni jasn.

Se pa strinjam s tabo in alkoholikom, kako lahko po*ukaš eno, pol pa še ženo/punco doma???
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.260
2.496
113
v lokalni ostariji
ja to se tudi jaz sprasujem...
enostavno mi ni jasno... ko pomislim kako zenkico imam doma... in koliko mi pomeni ter kaj stori (prenasa) da bi se spustil na tak nizek nivo da bi jo prevaral... ne vem no... nebi imel vesti da pridem damu...

ampak zenske imate pa se vedno domisljijo da vas vsi varajo (evo tamara ti si tud taka...) pa ceprav vas ne...
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.892
1.344
113
Ti pa nimaš vseh pojmov čistih.

Prejemala bi, dajala bi pa tisto kar je nujno, fuk na vseh mestih.
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Jah, dones si "car" če varaš.
stupid-1.gif
In pol ti rečeš, da pa nisi svoje drage še nikol preval si pa čudak. Tisti k varajo so slabiči in pri meni niso dobro zapisani. Če se hočeš skoz okol gont pol bodi samski in se ne igrej s čustvi drugih ljudi.
 

madam_orange

Pripravnik
25. jul 2007
388
0
16
oranžna cona
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Ne, se ne obremenjujem več s tem. Če me bo hotel prevarati, me bo tako ali drugače.

Točno tko! Jst se s tem nikol nisem obremenjevala. To je pač stvar, ki jo morš pri sebi razčistit. Če me ima moj kdaj namen prevarat, me vrjetno tudi bo, da bi se pa jst zdej tuki sekerala zato ker je on [censored] je pa meni mal nedojemljivo. Svojemu zaupam, če pa bi me varal bi bla jst pač naivna, kar ni nič slabega, on pa bi bil 100krat večji [censored]. Mogoče me to ne prizadane zato, ker vrjamem, da bom našla nekoga ki me ne hotu varat. No pa da ne bo kej narobe izpadl, moj je drugače čist priden, vse to bi blo v primeru če ne bi bil
smile-1.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
ksz...

varanje.... eni to z lahkoto počnejo, se vrnejo k svoji dragi, normalno komunicirajo
shocked-1.gif

še ena, k ji to ne bo šlo nikol v glavo oz. si tega ne predstavlja, da bi naredila
uf-1.gif
priznam pa, da mi je čisto vseeno, če kdo koga prevara, če mu vest da...
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.866
34
48
Zakaj to ne bi šlo skupaj? Sej dokler ne ve ne boli kak pa naj jaz vem da mi je ona v drugi občini zvesta?
Včasih pa paše še kakšna zamenjava k goveji župci!
grims-1.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
zakaj pa se nebi goveji župci mal okusa spremenil
grims-1.gif

drgač pa, ti morem dat prov, kar ne veš ne boli, sam stvari težko ostanejo skrite in skoraj vedno pridejo na dan, takrat pa boli
 

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
mene zanima od kje imate zenske tooooliiiko domisljije... kako vam rata iz parih butastih nakljucih/informacij... splesti ven take dobre zgodbe... oz imeti ideje katere so skregane z logiko...
Mene bolj nervira, da ko bi pa mogle si zmislit, da mam bolj vlkiga al pa tak pa tam kako zgodbico naredit, tam ni pa nič. Kaj nič, še pune bolj malega ga v zgodbicah naredijo ko pa je v resnici, te se mi pa fse babe v občini smejejo.
crazy1.gif


Za zmirom vaš, Batate
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.866
34
48
Moje se že dolgo vlečejo pa moreš pazit kako to počneš! Sej to ni tako da jo obiščeš enkrat tedensko to je parkrat na leto!
Aja pa še fajn je če je druga bolj daleč od doma pol ni kakega straha!
 

barby

Zelenc'
4. avg 2007
16
0
1
Moja znanka ma tipa k ga je enkat ujela na laži. Je šel "domov" v resnici pa v diskača s kolegom. Pa zmeraj pa neke butaste izgovore. Logično da ona ustvarja vse mogoče zgodbice (edino te da bi jo varal ne). Pol ko se pa kaj skregata jo pa kam pelje in je par dni ves priden in prilizjen. Pa je spet vse v redu.
Moj predlog za rešitev je itak ta d greta narazen, sam očitno zlo skupi pašeta in jima ves ta direndaj paše.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Citat:
Uporabnik Ares pravi:se čist strinjam.
enako pri meni - ne zastopim kako lahko človek prevara.

Če ni enostavno, zakaj potem folk to počne non-stop? To pa men ni jasn.

Se pa strinjam s tabo in alkoholikom, kako lahko po*ukaš eno, pol pa še ženo/punco doma???

Evolucija, ženska, evolucija. Misliš, da bo takim, kot si ti, uspelo zatreti nekaj milijonov let evolucije in posledično moških genov?
confused-1.gif