Žensk se ne tepe, razen kadar se je jih, Oziroma če ženska udari je vse ok...

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.213
5.595
113




Ravno zaradi takšnih sodb je zaupanje v sodstvo takšno, kot je. Pravice nikar ne iščite na sodišču, ker je tam ni...
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.206
679
113
Točno to, ničelna toleranca pri nasilju. Kazni bi morale biti dvakrat višje vsaj.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Ćifut pač, verjetno se je zasmilil sodnici. Če imata ti sestri očeta, brata ali koga drugega z občutkom za pravico, potem itak tole ne bi smela biti edina kazen.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in ales85

LjuboB

Fizikalc
15. mar 2010
424
189
43
Ja ne vem no, ampak jaz že tako ne bi bil najbolj srečen, če bi mi kdo tako prebutal otroka, da pa potem še po sodni poti ostane nekaznovan, ker naša sodišča delajo v prid barab...
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower in 8888

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.724
6.321
113
Ćifut pač, verjetno se je zasmilil sodnici. Če imata ti sestri očeta, brata ali koga drugega z občutkom za pravico, potem itak tole ne bi smela biti edina kazen.
Dej vsaj preberi ce komentiras. Bil je sodnik. Ni se mu zasmilil ampak druge kazni ni mogel dat ker je tako predlagalo tozilstvo v primeru da prizna.
Problem je da so tozilci “neodvisni” in jih niti sef ne more na zagovor poklicat dokler ni direktno da naredi nekaj proti pravilom. In tozilci po liniji najmanjsega odpora sklepajo take dogovore samo da se ni treba “zaje.bava” na sodiscu.
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.316
1.339
113
Dej vsaj preberi ce komentiras. Bil je sodnik. Ni se mu zasmilil ampak druge kazni ni mogel dat ker je tako predlagalo tozilstvo v primeru da prizna.
Problem je da so tozilci “neodvisni” in jih niti sef ne more na zagovor poklicat dokler ni direktno da naredi nekaj proti pravilom. In tozilci po liniji najmanjsega odpora sklepajo take dogovore samo da se ni treba “zaje.bava” na sodiscu.
Sem ravno hotel napisat, da sodnik težko kaj druga naredi, če tožilci predlagajo ali se dogovorijo drugače. V SLO je ravno to največkrat problem, da se sodniki odločijo kot se odločijo, ker tožilci ne naredijo svojega dela :(
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.359
9.784
113
kod Džej-Zija
Prav graužala se mu pač ni, če mu je stopil.
To je približno tak bulšit kot tisto, da je ženski posilstvo všeč, če se ji slučajno vagina navlaži vmes. In nekaterim se. Potem imajo pa dodatne psihične težave z občutki krivde ravno zaradi tega. Pa strokovnjaki, ki te situacije raziskujejo, lepo povejo, da se to prav lahko zgodi, namreč, da se ženski med posilstvom vagina navlaži, čeprav ona spolnega odnosa ZARES noče.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl in ales85