Zakisanost telesa - nov nateg?

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.403
4.502
113
Sorodnik se je odločil iti na eno zastonjsko merjenje raznih telesnih parametrov in ker je potreboval spremljevalca, sem šel jaz zraven in se tudi dal izmeriti.
Mislil sem, da je to preprosto testiranje in razlaga rezultatov, a danes ni nič zastonj. Vse skupaj je trajalo 2+ uri, od tega samo testiranje 5 do 10 minut na osebo, vse ostalo pa je padlo na predavanje, kako je današnje zdravstvo slabo, kako so za vse le še tableti brez odkrivanja vzrokov bolezni. Nato je sledil napad na prehrano, kako je vse osiromašeno itd. In upokojenci tam so veselo kimali in glasno odobravali. Skratka vse je zanič.

Ko je predavanje prehajalo v zaključek, smo prišli do tega, da se vse slabe parametre da izboljšati s telesno aktivnostjo, zdravo prehrano, itd. (torej kalsika), RAZEN enega parametra in to je PH telesa oz. zakisanosti. 7+ je ok, 6 ne preveč, manj kot 6 je obup in rak trka na tvoja vrata. In opa, tega pa se ne da rešit brez posebnih tablet oz. prehranskih dodatkov. In pravi dodatki so noro dragi, niso preverjeni, nimajo drugih pomembnih dodatkov, ki so nujni, da delujejo itd. Ljudje zastrižejo z ušesi, ker očitno jim točno to manjka!

Imajo pa oni rešitev in to je NJIHOV prehranski dodatek, ki obljublja vse in še več, je preverjen, oh in sploh zdrav, 10 let razvoja in čisto preprost za jemanje. Zraven ima še kup drugih dodatkov in vitaminov, skratka ne rabiš ničesar več, rak se te bo izogibal, PH bo juhuhu, zdravje top in vse dobro. Seveda za 800+eur na leto in še redna testiranja imaš vmes, da vidiš kako PH raste. Kako preprosto.

Je res vse samo še ekonomija, prodaja? Večina upokojencev je samo odkorakala, a verjamem, da je kakšen prijel in stroški predavanja so pokriti. Ampak resno? Je ta zakisanost neka nova fama, ki ne dokazuje ničesar, lahko pa prodajaš nek prašek in to na splošnih pregledih ljudi?

Je imel pa porabljen čas vsaj en plus in so moji rezultati super, vključno s holesterolom, na kar sem kar kar malo ponosen. Edino PH imam pa res 6 in bi mi tisti prašek v bistvu prav prišel? :)
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.213
5.236
113
a si ti zdele z drevesa prišel? tale skisanost zdaj že spet ovulira vidim, vmes je imela menstro in se je malo umirila. pol pride spet herbalife nazaj, full fat diete z drugim imenom, posebne sorte telovadbe, ker tisti gibi izred 10 let niso več OK in potem jovo na novo... to da je pa vse od merjenja holesterola, cukra, game gt ipd en navaden bulšit je sicer novo (prej pač ni bilo googla, da bi se ljudje lahko izobrazili), ta pa zna en čas ostati, ker je zelo prijeten bulšit brez neke potrebne akcije s strani uporabnika.

v bistvu je edina resna nevarnost gripa, ki je prej nobeden ni hebal 5% 20 let.

tisti s peha 5, imajo najbrž to povprečje med teritorijem nad vratom in pod :rolleyes:
 
Nazadnje urejeno:

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.592
113
Prodajalcu ne smemo oporekati, da nam z delno resnico poskuša nekaj prodati. Tako se prodaja vse od mercedesov do čudežnih praškov.
Aja, seveda kupi prašek. Konec koncev boš tako ali drugače denar nekje zapravil. Pa še uradna medicina, ki jo tako sovražiš in hkrati tja laziš, ti ga ni plasirala :).
 
19. jul 2007
2.756
1.479
113
Očitno nisi še nikoli slišal za legendarni koralni kalcij na Val-u 202 :).

Jabe, ena boljših, ki sem jih slišal: tale skisanost zdaj že spet ovulira vidim, bom ob priliki uporabil
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Sorodnik se je odločil iti na eno zastonjsko merjenje raznih telesnih parametrov in ker je potreboval spremljevalca, sem šel jaz zraven in se tudi dal izmeriti.
Mislil sem, da je to preprosto testiranje in razlaga rezultatov, a danes ni nič zastonj. Vse skupaj je trajalo 2+ uri, od tega samo testiranje 5 do 10 minut na osebo, vse ostalo pa je padlo na predavanje, kako je današnje zdravstvo slabo, kako so za vse le še tableti brez odkrivanja vzrokov bolezni. Nato je sledil napad na prehrano, kako je vse osiromašeno itd. In upokojenci tam so veselo kimali in glasno odobravali. Skratka vse je zanič.

Ko je predavanje prehajalo v zaključek, smo prišli do tega, da se vse slabe parametre da izboljšati s telesno aktivnostjo, zdravo prehrano, itd. (torej kalsika), RAZEN enega parametra in to je PH telesa oz. zakisanosti. 7+ je ok, 6 ne preveč, manj kot 6 je obup in rak trka na tvoja vrata. In opa, tega pa se ne da rešit brez posebnih tablet oz. prehranskih dodatkov. In pravi dodatki so noro dragi, niso preverjeni, nimajo drugih pomembnih dodatkov, ki so nujni, da delujejo itd. Ljudje zastrižejo z ušesi, ker očitno jim točno to manjka!

Imajo pa oni rešitev in to je NJIHOV prehranski dodatek, ki obljublja vse in še več, je preverjen, oh in sploh zdrav, 10 let razvoja in čisto preprost za jemanje. Zraven ima še kup drugih dodatkov in vitaminov, skratka ne rabiš ničesar več, rak se te bo izogibal, PH bo juhuhu, zdravje top in vse dobro. Seveda za 800+eur na leto in še redna testiranja imaš vmes, da vidiš kako PH raste. Kako preprosto.

Je res vse samo še ekonomija, prodaja? Večina upokojencev je samo odkorakala, a verjamem, da je kakšen prijel in stroški predavanja so pokriti. Ampak resno? Je ta zakisanost neka nova fama, ki ne dokazuje ničesar, lahko pa prodajaš nek prašek in to na splošnih pregledih ljudi?

Je imel pa porabljen čas vsaj en plus in so moji rezultati super, vključno s holesterolom, na kar sem kar kar malo ponosen. Edino PH imam pa res 6 in bi mi tisti prašek v bistvu prav prišel? :)
Kar udeležuj se teh predavanj, saj boš dobil zastonj kosilo, pa še kak izlet. :) Mene je vse minilo, ko so mi skušali prodati čudežno odejo za 300€, ki da je tako topla zato, ker ima vtkane infrardeče žarke. :gorjaca:
 
  • Haha
Reactions: navlixx

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Se nihče več ne spomni original teme o zakisanosti? Mogoče je bilo še na suxu. Se spomnim Jerneja kako se je mučil s strokovno razlago. In nazadnje po kakšnih 100 straneh obupal. Njegov point je bil v smeri da ko (in če) je človek res zakisan mu bolj ali manj ni več pomoči.