Zakaj je toliko samskih žensk?

I

Izbrisan uporabnik #9334

Grims rabi trdo roko. Tako ali drugače. Če imaš težave, da se drugi slinijo po tvoji babi, predlagam, da okrepiš svojo samozavest.

Niti pod razno. Gre za zrelost, ne pa samozavest. Ravno pri samozavesti je problem, in to točno pri "ženski samozavesti".
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85
I

Izbrisan uporabnik #9334

Takšne očitno ti srečuješ. Jaz delam pretežno v ženskih kolektivih, pa nimam teh težav. Je pa res, da mi na čelu piše, da nimam živcev za to.


Lej, ženske se takoj pokupčkajo. Napravijo se skupinice štirih - petih in spravijo ven neverjetne spletke. V parih dneh ti zastrupijo 150 člansko ekipo, tako da nihče ne ve kako in kaj.

Pri moških kolektivih je izredno drugače. Ko se reče - se reče! Če ni narejeno - ZAKAJ ni narejeno !!!
Nobenih cuc - muc izgovorov, le konkretno vprašanje, ZAKAJ ni narejeno.
 

Nikka

Pripravnik
8. avg 2007
531
11
18
MB
kid.kibla.org
Saj nisem rekel, da vse. Ampak v povprecju pa je tako. Nekako sama sebi kontra dajes... Prej pravis, da ste pac custvene, potem da je to odvisno od zrelosti, zdaj pa da nimas taksnih izkusenj.
To ni kontra, če si čustveno nezrel, gre v smeri drame. Pravim, da v štartu skenslam takšne ljudi, ki rabijo dramo, zato se ne lepijo na mene in nimam izkušenj s tem.
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
To ni kontra, če si čustveno nezrel, gre v smeri drame. Pravim, da v štartu skenslam takšne ljudi, ki rabijo dramo, zato se ne lepijo na mene in nimam izkušenj s tem.
Ce ti tako pravis... Dejstvo ostaja, zenski kolektivi so v veliki meri problematicni. Mislim, da tukaj ni vec veliko za pripisati.
 

Nikka

Pripravnik
8. avg 2007
531
11
18
MB
kid.kibla.org
Lej, ženske se takoj pokupčkajo. Napravijo se skupinice štirih - petih in spravijo ven neverjetne spletke. V parih dneh ti zastrupijo 150 člansko ekipo, tako da nihče ne ve kako in kaj.

Pri moških kolektivih je izredno drugače. Ko se reče - se reče! Če ni narejeno - ZAKAJ ni narejeno !!!
Nobenih cuc - muc izgovorov, le konkretno vprašanje, ZAKAJ ni narejeno.
Jaz sicer delam v pretežno ženskem kolektivu. Drugače ne gledam na spol, meni je to na delovnem mestu vseeno, važni so rezultati, zato v bistvu ne razumem o čem govoriš. Moško - žensko, ni važno, če je ali ni narejeno.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Prav. Morda imam srečo in se pravkar pogovarjam z uravnoteženo žensko. Najverjetneje (po mojem dojemanju) deluješ v mešanem kolektivu. Toda homogeno mešanem :fredi: .

Ker - problem je, če imaš izključno ženski kolektiv (tam je hudobija na 4. potenco), ali moški kolektiv z eno samo žensko pripadnico. Ta ga je nayebala :oops1: . Takrat pa lahko vidiš vzporedno dno (napram izključno ženskemu kolektivu).
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Če jih gledaš kot ženske. Jaz ne. Mene zanima ali je ali ni delo narejeno. Ne glede na spol, sklon ali število. To me ne zanima.
Ne razumes ali noces razumeti. Ni pomembno kako jih gledas. Na koncu se vidi kaksno je stanje v kolektivu. Meni je vseeno s kom delam, briga me za spol. In samo zato, ker se ti ne spustis na ta nivo se ne pomeni, da veliko drugih se.
 

Nikka

Pripravnik
8. avg 2007
531
11
18
MB
kid.kibla.org
Prav. Morda imam srečo in se pravkar pogovarjam z uravnoteženo žensko. Najverjetneje (po mojem dojemanju) deluješ v mešanem kolektivu. Toda homogeno mešanem :fredi: .

Ker - problem je, če imaš izključno ženski kolektiv (tam je hudobija na 4. potenco), ali moški kolektiv z eno samo žensko pripadnico. Ta ga je nayebala :oops1: . Takrat pa lahko vidiš vzporedno dno (napram izključno ženskemu kolektivu).
Verjamem, ampak jaz imam taki folk na ignor :)
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.842
3.362
113
40
Lj
Najbolj zoprne so res take firme kjer majo te predsodke in potem so samo tipi zaposleni. Čisti sausage fest, pa velik testerona in egotov. To vidiš na kakšnih avto servisih in podobnih, kjer so vsi arogantni in napihnjeni od tega da delajo samo s tipi.
 
  • Haha
Reactions: sandra

Nikka

Pripravnik
8. avg 2007
531
11
18
MB
kid.kibla.org
Najbolj zoprne so res take firme kjer majo te predsodke in potem so samo tipi zaposleni. Čisti sausage fest, pa velik testerona in egotov. To vidiš na kakšnih avto servisih in podobnih, kjer so vsi arogantni in napihnjeni od tega da delajo samo s tipi.
Se strinjam. V nobeno smer ni dober extrem. Pri nas na žalost imajo prednost tipi, ne glede na sposobnost. Sploh če so luštni. Tega pa sploh ne štekam. Ne hodim v službo tipov gledat. Briga me kako kdo zgleda.
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Najbolj zoprne so res take firme kjer majo te predsodke in potem so samo tipi zaposleni. Čisti sausage fest, pa velik testerona in egotov. To vidiš na kakšnih avto servisih in podobnih, kjer so vsi arogantni in napihnjeni od tega da delajo samo s tipi.
To je pa spet drug ekstrem, ki ga tukaj se nihce ni zagovarjal. Pisali smo o izkljucno zenskih kolektivih. Mesani praviloma delujejo dobro.
Zakaj bi pa kogarkoli motil sausagefest, dokler je delo narejeno, pa res ne vem. Razen, ce hodis v slubo gledati nasprotni spol.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.921
5.091
113
Se strinjam. V nobeno smer ni dober extrem. Pri nas na žalost imajo prednost tipi, ne glede na sposobnost. Sploh če so luštni. Tega pa sploh ne štekam. Ne hodim v službo tipov gledat. Briga me kako kdo zgleda.

Ampak ti ne zaposluješ novega kadra, šefu_ici pa paše malo eye candy.

Pri nas pa moraš biti konzervativec, po možnosti z križem okoli vratu. Po možnosti, da hodiš zastonj na delo.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Verjamem, ampak jaz imam taki folk na ignor :)

Ne moreš ga imet na ignor, ker taki kolektivi obstajajo. V bistvu so najbolj običajni. Zato ga ne smeš zapostavljati.
Kaki šiht imaš - pa je tvoje. Jaz sem opozoril na pasti in dejstva. Se pa nanaša na točno problematiko tele teme, zakwa je danes toliko žensk samskih in brez partnerjev.

Po moje zato, ker se nočejo (več) prilagodit. Ponavadi zaradi izobrazbe. Danes izobrazba pobere 25 let življenja (ali več), okoli 30. leta starosti so pa tiste mladostniške zvedavosti izpete in se gre samo še za eksistenco, situiranost. Takrat pa ne nucaš več partnerja, ker ti bo samo v napoto. E - sedaj ekskalirajo vse ženske frustracije in tegobe na potenco. Toda izobražene kot so, tega niti v spovednici pred Bogom ne bodo priznale! Saj so vendar "visoko osamosvojene itd".

Fantje: Punco je treba ujeti pred 20. letom, ker potem rata prepametna. Takšne ni več za ženit. Poleg tega je izbirek. Dobra punca je oblegana že od 16. leta dalje :fredi: .
 

uporabnik2022

Pripravnik
5. jan 2022
80
26
18
Po moje zato, ker se nočejo (več) prilagodit. Ponavadi zaradi izobrazbe. Danes izobrazba pobere 25 let življenja (ali več), okoli 30. leta starosti so pa tiste mladostniške zvedavosti izpete in se gre samo še za eksistenco, situiranost. Takrat pa ne nucaš več partnerja, ker ti bo samo v napoto. E - sedaj ekskalirajo vse ženske frustracije in tegobe na potenco. Toda izobražene kot so, tega niti v spovednici pred Bogom ne bodo priznale! Saj so vendar "visoko osamosvojene itd".
Mah ne vem če je poanta v izobrazbi, oz. če so visoki (nerealni) kriteriji vzrok visoke izobrazbe. Bolj bi rekel, da več imajo ponudbe, višji so kriteriji. Potem je pač takšna situacija, da se zdi, da je za vsakim naslednjim vogalom boljša opcija, zato se je težko odločiti...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Še enkrat, ko je ženska enkrat stara kristusovih let, torej 30 - 35, je eksistenčno že osamosvojena. V zgodovini so imele ženske primarno nalogo najti si bogatega moža, ki jo bo vzdrževal. Ko je to našla, je bila mission accomplished, sledilo je materinstvo in štrikanje puloverjev / nogavic za mulce itd.

Danes je drugače. Eksistenca ni več problem, sploh zaradi izobrazbe in širine delovanja ki ji jo moderna družba nudi. Do 25 - 28. leta je študirala, bolj je bila izobražena, manj je rabila "bogatega moža ki jo bo vzdrževal". Sprotni sex ni problem, odkar so izumili antibejbi tabletko. Itd.

Ko je enkrat stara 35 let, ji je materinski čut že usahnil, če ga je sploh imela. Imaš ženske ki imajo materinski čut zelo intenziven, imaš zelo veliko takih, ki ga sploh nimajo. So primerne samo za "dobre tete".

Katera ni oženjena v svojih 20. letih, tudi kasneje ne bo. Nič hudega, :D , fantje imajo še vedno dovolj kakonfutra za sproti. Za zares si najdeš pa oornk babo, tako ki je za ožent :fredi: .