Začetni tečaj smučanja - ŠOU SPORT

vizzzi

Pripravnik
10. okt 2007
370
0
16
Torej, gre za to, da bi se punca rada naučila smučati. Najcenejša in pomoje tudi najbolša varjanta je, da gre v šolo smučanja, ki pa ni poceni. Oz. je poceni, preko Šou sporta, stane pa približno 100€.

Problem je samo v tem, da se mora za izvedbo tečaja prijaviti najmanj 5 kandidatov. Lansko leto sta se prijavila, verjeli ali ne 2 kandidata, zato je tečaj seveda odpadel.
tongue-1.gif


To temo sem odprl zato, da naredim malo reklame za ta tečaj, ki bo letos na krvavcu in bo trajal dva vikenda zaporedoma.
Upam da se bodo našli vsaj še štirje junaki (skupaj z mojo punco torej 5), ki še ne znajo smučat in bi se radi naučili za majhen denar osnov smučanja. Študentski staž ni pogoj!!!

Torej cena je več kot ugodna, ljudi ki bi se želeli naučiti smučat mislim da tudi ne primankuje, zato upam da se bo našlo še par junakov in da letos tečaj ne bo odpadel!
Treba je samo narediti malo reklame, zato če kdo pozna kakega kolega, kolegico, fotra, staro mamo, dedka, babico, kogarkoli, naj se prijavijo...
cheer.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
zakaj je pa sam ne naučiš smučat? jst sem svojo in sem tako prihranil 100€ pa še fajn sma se mela in nasmejala
smile-1.gif
 

medvedka

Pripravnik
26. jul 2007
553
0
16
zato kr se pol najdejo na smučišču debili, ki ne znajo obvladat smuči in se zaletavajo v folk, nimajo bontona in ogrožajo vsepovprek ker mislijo da če se znajo peljat ravno da znajo smučat in da lahko grejo na črno progo, kr so pol največji cajri..

zato.

spravte se v tečaje..

vsaka čast tistim ki se za to dejansko odločijo..
 

vizzzi

Pripravnik
10. okt 2007
370
0
16
Najhitrejši način učenja je tečaj z učiteljem, ki je ustrezno usposobljen, to je moje mnenje.

V času tečaja bom pa jaz itak hodil z njo smučat, pa še nasmučal se bom.
 

mitja

Pripravnik
29. jul 2007
430
0
16
ne se bat...polovico ljudi ki stoji na smučkah ne zna smučat :p
samo kot sem razumel je to samo za komplet začetnike...kaj pa za ljudi ki so 3X bili na smučeh in že kar solidno plužijo po vseh vrstah proge???....taki pridejo tudi v upoštev??? ali bodo sopihali hkrati s tistimi ki se učijo zapenjat vezi na klancu??
 

vizzzi

Pripravnik
10. okt 2007
370
0
16
Pomoje je tudi za take koristno, da se navadijo nekih osnov. Najprej na kratkih smučkah, potem pa na 'tapravih'.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
1.) Daj sliko punce, se bomo lažje odločili
evil.gif

2.) Kaj pa kaki malo bolj napredni tečaji (za debile, ki se že znajo ravno dol peljati
wink-1.gif
)