Za turiste ležalniki in senčniki, za begunce k...

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.449
15.440
113
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
shariah%20protesters.jpg


preden kdorkoli prilepi se karkoli podobnega se mora zavedati da gre samo za NAPACNE TRDITVE!

Zanimivo, do zdaj si pri tej in ostalih podobnih fotografij trdil zgolj in samo to, da gre za zelo grd fotošop, češ da muslimani že nebi hodili naokoli takimi napisi
cheer.gif
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.539
61
48
Citat:
Uporabnik sgh pravi:
Ali se kristjani kdaj derejo v imenu jezusa kristusa??
Vsak ki tuli allah akbir bi ga TAKOJ steral iz evrope,ker evropi nikoli ni bilo muslimanskih vernikov !

Tako je, vsakogar, ki se takole dere bi ga nagnal iz države.
Pravzaprav bi strogo prepovedal to besedno zvezo, in to tako strogo, kot je prepovedano seksanje na javnem mestu v Savdski Arabiji.


alah ahbar, kljukasti križ, vse to je strogo kaznovano...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.666
-400
113
no, ce smo iskreni je kar nekaj postov napisanih preko meje dobrega okusa.

ok, si proti beguncem, ampak nagovarjanje k puske in pobijanje pa res ne sodi v javno pisanje...

drugac pa ze 100 strani napisanih, vecinoma od 5-6 uporabnikov... a ni skoda placa na serverju? begunci prihajajo, pa ce tuki gor razpocite. raje se menimo kako jih bomo nazaj posiljali cez 5 let. na silo sigurno ne bo slo.

sej verjetno si noben ne zeli vojne ne zdej, ne cez 20 let.

pac eu je zaglumila na celi crti. tok so propagiral odprtost in svobodo za vse, sam papir vse prenese, ljudje pa ne. zdej vidimo, da meje se vedno obstajajo. Eu bi mogla reklamirat odprtost SAMO za clanice EU. Za tujce bi mogla bit precej bolj stroga pravila.

po drugi strani je blo pa fajn ko so hodili poceni delavci delat za evropejce k so si kupovali jahte na ta racun.

sicer pa me zanima koliko procentov je skrajnezev med temi begunci? to bojo mogle tajne sluzbe takoj popucat, da se ne bojo zacel organizirat...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.449
15.440
113
Cel kup postov je napisanih preko meje dobrega okusa ampak ne vem od kdaj je treba take poste brisati. Vem pa, da se ne sme tolerirati postov, ki napeljujejo k kaznivim dejanjem - npr. takšnih umotvorov, kot je bil tisti od Erlaha s pobijanjem na 500m.

Mi tu bi se pa bolj kot s tem vsesplošnim pregovarjanjem morali ukvarjati z dejstvom, da je naša vlada nesposobna kot vedno in da jo je treba zbuditi, da začne reagirati na vse to dogajanje in to ne zgolj in samo s pripravo begunskih centrov in podobnimi zadevami, saj so na temu področju že padle veliko močnejše države od Slovenije.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.666
-400
113
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Cel kup postov je napisanih preko meje dobrega okusa ampak ne vem od kdaj je treba take poste brisati. Vem pa, da se ne sme tolerirati postov, ki napeljujejo k kaznivim dejanjem - npr. takšnih umotvorov, kot je bil tisti od Erlaha s pobijanjem na 500m.

a objavljanje slik s puskami ni napeljevanje?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.449
15.440
113
Za moje pojme je ampak indirektno in itaq, da se bo folk pol izgovarjal na vse živo kot zadnjič 8888, ki mi je šel razlagat da s šusom v glavo ni mislil na strel v glavo ampak je še cel kup drugih opcij. Če se ti zdi, da kršijo zakon imaš vedno na voljo prijavo na spletno oko.
 

AndrejK

Fizikalc
7. sep 2007
1.279
3
38
SI
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Tista stoletja zamenjaj za desetletja. NDH recimo. Dalj ne bom, ker bomo izven teme.

NDH, pa tudi Bosna pred 20imi leti, pa Makedonija in OVK (aja, čak, to so muslimani)... Sej bi napisal, da se v vojni žal dogajajo take zadeve in da se folku strga, pa bom dobil nazaj da je IS itak v vojni.

Ampak razlika med NDH, pa Bosno, pa Makedonijo in IS je, da IS propagira, da bojo šli v Evropo in po celem svetu, se pravi na teritorije, katere niti zgodovinsko niti kako drugače nikoli niso posedovali in naseljevali, v zgoraj omenjenih primerih pa se je zadeva omejila na "lokalne" teritorije.
Nikjer nisem zasledil, da bi NDH imel težnje širjenja po celi Evropi, ali Bosanski Srbi/Hrvati/Muslimani. Vsi so samo "ščitili" svoje interese na svojem ozemlju. Načina pa ne podpiram na noben način.
Pred par stoletji pa so kristjani vsiljevali vero z ognjem in mečem na nekrščanskih teritorijih. Očitno muslimanski koledar le ni tako zgrešen... Če se ne motim so nekako okoli leta 1430...
 

ceedevita

Majstr
24. jul 2009
6.871
107
63
štajerska
ta tretjina Slovencev , ki bi sirskim beguncem odprla vrata svojega doma, dela verjetno v državni upravi, neprofiznih in človekoljubnih organizacijah in do sedaj še niso nič pametnega v življenju naredili, ter se napajajo iz državne zize
 

ngc2392

Guru
4. okt 2007
2.167
509
113
kranj
93 strani napisanih bolj ali manj v smeri "deratizacije" prišlekov, ki bodo zelo verjetno samo nadaljevali svojo pot v obljubljeno deželo. človek si tukaj težko ustvari sliko realnosti, še težje pa po medijih, ki so dejansko naredili doktorat iz manipuliranja. vendar, nihče od nas ni bil ne v srbiji med njimi, ne na madžarskem in kje drugje, tako da VSE, kar vemo je prikazano iz novic. ki so lahko "prirejene". in 93 strani foruma je napisano morda iz povsem napačnih razlogov. hec
smile-1.gif

osebno nimam proti njim nič, bi tudi sprejel enega ali dva v hišo. ker verjamem (še vedno), da večina RES beži pred vojno (...) in bi radi samo nekje nadaljevali (mirno) življenje. vendar kaj, ko eden bedak (ali več) s svojim dretjem alahu pokvari celotno populacijo. moti me, ko so se teden dni nazaj povsod po evropi drli "begunci welcome", ampak nihče jih pa ni vprašal, ja, doborodošli-kaj pa potem? vse države evrope se bolj ali manj otepajo brezposelnosti, revščine, sedaj pa morajo skrbeti še za dobrodošle begunce? nisem rasist (...), ampak, če plačujem pol življenja davke, delam, da kolikor tolikor preživim in imam komaj kaj (govorim posplošeno vem...), potem pa pride mimo begunec in dobi "ves luksus" na pladnju. pač v smislu "bogi bogi". ne vem, če sem vesel tega. begunec mora v begunsko taborišče, kjer se z njim "človeško" ravna, ampak, ne pa da ima večje ugodnosti kot državljan države, v kateri so ga sprejeli.
nekje v sebi verjamem, da je tale eksodus načrtovan in mi vse skupaj zelo smrdi. zelo. vendar ne jaz, ne tisti štirje, ki so tole temo spravili do 90 strani, NE bomo naredili nič. jaz se ne bom razstreljeval na ulici, vi pa tudi ne. zato pa je forum, da se napihujemo. eni bolj ali manj
smile-1.gif
VSE je že odločeno, pa naj bo glede višanja prebivalstva, volivcev, delovne sile, rodnosti, diktiranja politike drugim državam, kreiranju kaznim drugim državam itd itd.
so vprašanja, ki nikakor ne pridejo do odgovora...KDO so tisti, ki so jih pripeljali/prepeljali, od KOD jim toliko denarja za "beg", če so imeli komaj za preživetje...zakaj samo nemčija in švedska, kdo jim je sploh "zabil" v glavo, da je evropa raj? dvomim, da je tole vse skupaj en velik čredni nagon v smislu, kamor gre prva krava, gredo vse. nekako ne morem verjeti tega. pa tudi malce preveč "bikov" je vmes, med vsemi temi "kravami in telički".
žal (ali pa na srečo) smo v 21.stoletju (kot je nekdo rekel). in s tem pridejo vse tegobe današnjega moderniziranega in v vse pore življenja vpete tehologije. med drugo vojno je veliko slovencev moralo spokati iz države in biti begunci. sprejeli so jih verjetno še večji reveži na hrvaškem in srbiji. verjetno jim NI bilo prav všeč, ampak dvomim, da so takrat s plakati hodili naokoli in mahali nočemo beguncev. in obratno. in objavljali na leseni dili sredi vasi slike, kakšni smo slovenci...ne, sprejeli so jih in jim pustili (pre)živeti. kot bi verjetno tudi sedaj mi naredili, vsaj večina. ampak, če nekoga piči kača, se boji tudi zvite vrvi, kajne?
verjamem, da statistika pokaže marsikaj. tudi to, da v evropi, kjer nas je 500 miljonov, teh nekaj miljonov beguncev ne pomeni nič. ampak tako popuščanje na dolgi rok (meni osebno) ni razumljivo. okej, sprejmem dva begunca v bajto, ker sem pač človeški. ajde, čez en mesec še pet, ker jih nekako še sfolgam. čez pol leta jih hoče v bajto še deset???? ustavi konje, NE morem več! a sedaj sem pa rasist, nacist, sovražnik itd itd????? sedaj to sliko raztegni na celo državo. ja normalno, da enim poči film. na eni ali drugi strani.
glede islama (koliko je katera vera "kruta", ne vem), ampak če se ti vsako jutro v svoji sobi obračaš na vzhod in moliš, nimam nič proti. če to delaš v kaki stavbi, ki je za to namenjena, tudi nimam nič proti. vendar, ČE pa to stavbo zahtevaš v državi, ki NI islamska, me pa moti! tudi slovenija bo imela sedaj to džamijo za muslimane. in to je spoštovanje do drugače verujočih. žal se to spoštovanje in zahvala" izrodi" in kmalu po mestu hodijo "ninje", ki ZAHTEVAJO (??????) enakost. čaki mal, v kateri državi si sedaj???
okej, dosti off topica
smile-1.gif
gremo nadaljevati po alterjevsko...torej, homo exodus, quo vadis?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik Tony_Clifton pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
In na kakšen način sta tista dva spodbujala sovraštvo, nasilje ali nestrpnost?

preveri kaj pisalo na obeh tablah....
Na eni je pisalo Stop islamizaciji, na drugi, da je Evropa krščanska.

Ni nikakršnega spodbujanja nasilja. Nasilje so izvajali kvečjemu levi fanatiki, ki so tistima dvema odvzeli svobodo govora.

Nič ti ninjsano v zvezi s svobodo - si iste sorte fašist, kot tisti, ki ti spam stiskajo.

Na nekem drugem zborovanju so človeku s pestjo odvzeli svobodo poslušanja.
evil.gif
Zelo demokratično!!
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
ksz

Nikjer ne zasledim podatka, koliko migrantov je še v Srbiji, koliko jih je v Makedoniji, koliko jih čaka na vstop v Makedonijo,...

Kaj je to zdaj konec navala, ali zatišje pred nevihto?
 

ceedevita

Majstr
24. jul 2009
6.871
107
63
štajerska
meni nekaj drugega ni jasno :
- kakšno qrčevo varovanje meje so imeli mađari, da je knjim prišlo toliko migrantov.
- zakaj migrantov, ki so ilegalno prestopili mejo niso vrnili srbiji
- zakaj so v državo oz šengenski prostor spustili ljudi brez dokumentov
- a lahko v eu pride čisto vsak iz neke banaan države brez problema , brez dokumentov ? Če ja , zakaj se potem iebemo folk iz nekih drugih koliko toliko normalnih držav z vizami ?