Za turiste ležalniki in senčniki, za begunce k...

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Cash pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Begunci iz HUN vstopajo v SFRJ. 200.000 ljudi brez viz ali papirjev. Ce bi bil naci bi sel steti in ugotavljati koliko je zensk in koliko moskih ampak (na sreco) nisem.

Tukaj so begunci iz Madžarske (HUN) prišli preko ene meje in so bili begunci, niso zahtevali Nemčije in Švedske in metali hrano po tleh in razbivali in kričali AlahAkbar, a razumeš. A znaš malo primerjati? A si morda že prebral, da so se preko migrantov infiltrirali tudi pravi teroristi, kot je tudi ISIS že priznal. Takrat med begunci ni bilo nobenega terorista. Sedaj je zgodba popolnoma drugačna!!!!

V treh mesecih so vsi koncali tretjih drzavah (zapustili SFRJ). Se kaj?
 
Nazadnje uredil moderator:

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Cash pravi:
Ja, povej mi, za koga je bilo orožje, ki je prispelo z ladjo in so jih dobili?

sej ti pise v k. novice... bom boldal da bos (mogoce) dojel

Greek authorities have discovered a gargantuan cache of weapons aboard a cargo ship headed to an Islamist controlled area of Libya.

Sicer pa Zahod slepa orozje "islamistom" od zacetka "revolucij". Pa ne samo nekaj puskic.
 
Nazadnje uredil moderator:

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
mogoce bos v video obliki lazje razumel...


Ship carrying weapons seized en-route from Turkey to Libya, says coastguard.

Nobene k. veze z begunci ali Evropo.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Ok, 0,1% sem se oddahnil, ker je bilo namenjeno za "dol". Sem pa še vedno 99,9% zaskrbljen, kam vse to vodi. Vem, da Amerika in še druge države financirajo vse to. Me pa zanima, kaj bo, če pade Asad. A potem bo ISIS avtomatsko zavzel položaj al kak je načrt "višjih"?
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Cash pravi:
Ok, 0,1% sem se oddahnil, ker je bilo namenjeno za "dol". Sem pa še vedno 99,9% zaskrbljen, kam vse to vodi. Vem, da Amerika in še druge države financirajo vse to. Me pa zanima, kaj bo, če pade Asad. A potem bo ISIS avtomatsko zavzel položaj al kak je načrt "višjih"?

Ce pade Assad bo sranje, ce ne pade bo pa se vecje sranje. Potem proti Evropi dejansko slo 100.000 dobro opremljenih "teroristov". Za vse to se lahko zahvali EU&ZDA.
priden.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.539
61
48
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
pozivam, da oznacite vse poste od easyja kot spam. imate ikonco pod postom, ker moderatorji spijo in lahko samo tako dosezemo izbris propagande fuknjenca.


To kategorično delam že nekaj časa, prav tako bizi-jeve poste. Začenjam pa tudi eriksonove poste.
 

franZanton

Pripravnik
5. jul 2015
621
7
18
Citat:
Uporabnik yahel pravi:
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
pozivam, da oznacite vse poste od easyja kot spam. imate ikonco pod postom, ker moderatorji spijo in lahko samo tako dosezemo izbris propagande fuknjenca.


To kategorično delam že nekaj časa, prav tako bizi-jeve poste. Začenjam pa tudi eriksonove poste.
bolje da druga stran pove oziroma napiše kar misli kot pa da je tiho. Pogrešam muftija Osmana Džogiča, ker on ni imel cenzorja med možgani in jezikom, ta novi, Nedžad Grabus, pa je poln politično korektnih puhlic, ne veš pa kaj se dogaja v ozadju in sigurno ni tako mirno kot mogoče deluje.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.192
1.685
113
40
Meni nekaj ni jasno:

- od kod in zakaj pretiran humanizem iz strani Evropske politike? A se gre za poceni delovno silo, dolgorocno pa nas ne zanima? (primer Francije in Marocanov!)
- nekdo je prilepil video tiste familije ki na Madzarskem lezi na tirih. V vseh medijih je ob fotki pisalo kako so policaji kruti, a v resnici so jih vlekli dol s tirov. A so vsi novinarji pod taktirko?

Cez par let pa se bomo cudili in jokali in...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.449
15.438
113
Citat:
Uporabnik franZanton pravi:
Citat:
Uporabnik yahel pravi:
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
pozivam, da oznacite vse poste od easyja kot spam. imate ikonco pod postom, ker moderatorji spijo in lahko samo tako dosezemo izbris propagande fuknjenca.


To kategorično delam že nekaj časa, prav tako bizi-jeve poste. Začenjam pa tudi eriksonove poste.
bolje da druga stran pove oziroma napiše kar misli kot pa da je tiho. Pogrešam muftija Osmana Džogiča, ker on ni imel cenzorja med možgani in jezikom, ta novi, Nedžad Grabus, pa je poln politično korektnih puhlic, ne veš pa kaj se dogaja v ozadju in sigurno ni tako mirno kot mogoče deluje.

467716-post_slo.gif
+1
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.712
113
Citat:
Uporabnik uncle_sam pravi:
Meni nekaj ni jasno:

A se gre za poceni delovno silo, dolgorocno pa nas ne zanima? (primer Francije in Marocanov!)

Kakšno delovno silo, tile ne prihajajo delat
2286646-money.jpg
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
38
+23mio evropejcev je brezposelnih. eu pa je ravno zagotovila +6 milijard eur za begunce (en slab slovenski proracun!). kdo tukaj koga farba?! pri nas v parlamentu je pa glavna zadeva ali bomo nekaj tisoc delavcem na minimalcu doplacali dodatke za vikende, praznike in nocne, kar nas kosta pol kurca mrzle vode.


smirk-1.gif
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.712
113
Ko jih bo enpar prišlekov, par angelc posililo.... potem bo pa konec ljubezni.

Pa še tisto, bodo skrival.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.975
769
113
Nekaj dni nazaj še polni besed kako lahko sprejmejo do 500k beguncev na leto. Jih pa pride 10k je pa že problem.
Če bi pol manj gobcal in jih vabli gor (kar s svojimi neumnimi izjavami počnejo) tile nemci (pa še kateri drugi) bi bilo tudi kaj boljše.
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Zdaj mi to z Nemčijo deluje kot taktika.

Z obema rokama so jih sprejeli, pokazali usmiljenje, zvozili toliko na eno mesto, da se je vse zabasalo, zdaj pa bodo zaprli meje.

In tako so jih dobili 40.000 ali koliko že namesto obljubljenih 800.000.
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.712
113
Mah se jst si kar predstavljam...

neumni uradniki so videli same inženirje pa nevem kaj še vse...

sedaj so naredil pa analizo prvih 10k, pa sama golazen ki bo samo proračun cuzala in škodo delala.