Za turiste ležalniki in senčniki, za begunce k...

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Mislim, da bi jim bilo preko Šentilja lažje.
smile-1.gif
, pa še hitreje in ceneje bodo v Avstriji.

Ne, obvezno morajo mimo Bleda. Morda bi koga njegova lepota prepričala, da bi zaprosil za azil.
wink-1.gif
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.539
61
48
Zanimivo bi bilo organizirat shod in na nekem big screenu predvajat vse te miroljubne posnetke naj jih ljudje vidijo. Ker ljudje tega kar vidimo mi na forumu ne vidijo. Redko kdo se toliko angažira, da pogleda drugo resnico, ne tisto ki jim jo prinesejo na pladnju televizije kot so TV SLO, 24ur, Planet, SVET in ostala sranja....
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.539
61
48
zanimivo bi bilo slišat informacijo če se je v zadnjem času prodaja strelnega orožja na slovenskem črnem trgu kaj povečala? za samoobrambo seveda. Glede na to da so v Makedoniji zaštihali policista, v Grčiji napadali civiliste, z ladjami tovorijo orožje v Evropo za begunce ...
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Citat:
Uporabnik sgh pravi:
Ja res samo tri ženske vidim,ostali so sami moški !! A vidite onega zadaj,ko se dere vržžž vržžžž !!!
shocked-1.gif



Ne, razmerje je 50-50.
Edino žensk se pa ne vidi na sliki, ker so še v Savdski Arabiji, ampak to sploh ni pomembno.

Eazy mode off.
 

MiHa88

Pripravnik
13. apr 2008
729
4
18
Ksz.


Hahah zdele 24ur popoldne.. Policisti mečejo hrano lačnim ljudem... Kaj 24ur posnetka kako mečejo vodo na tire in v koš mečejo sendviče pa me boste objavili????? Sej spremljate forum objavite potem vse ne samo tisto kar morate... Sej vem kot sem že parkrat napisal marionete ste...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik yahel pravi:
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Ti posnetki so toliko verodostojni, kot posnetki televizij.

a bejž bejž? no daj argumentiraj.

Ali so posnetki televizij napravljeni s poklicnimi igralci? Morda so pa youtube filmčki, ki jih vztrajno popaš, zrežirani.
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Citat:
Uporabnik yahel pravi:
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Ti posnetki so toliko verodostojni, kot posnetki televizij.

a bejž bejž? no daj argumentiraj.

Ali so posnetki televizij napravljeni s poklicnimi igralci? Morda so pa youtube filmčki, ki jih vztrajno popaš, zrežirani.

Posnetek živalskega drenjanja je pristen,vendar ga oni prikazujejo kot metanje hrane !! Mogoče si opazil,da spredaj delijo lepo v roke,zadaj se pa majmuni derejo in skačejo,da jim policisti MEČEJO v roke !! KAJ JE TUKAJ NAPAČNO,KDO JE TUKAJ KAJ NAPAČNEGA NAPRAVIL ??
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
citat
Znanec v Nemčiji mi je včeraj pravil , da so beguncem na Munchenski železniški postaji razdelili vodo , jabolka , kruh in nekaj sladkarij , in da so vso vodo in te dobrote zmetali na tire... Toliko o lačnih , sestradanih , ubogih in revnih beguncih..
Če bi imel to moč , bi jim samo rekel : Ste videli Evropo??? Sedaj pa po poti najmanjšega upora da se mi zgubite iz Šengenskega območja...
konec citata
TO MI DELI !
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Jest bi tisti avstrijski novinarki dal pakete hrane in bi jih razdeljevala nekje na prostem ! Pa da jo vidimo kako bo to šlo !
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.690
5.839
113