Za turiste ležalniki in senčniki, za begunce k...

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.086
6.899
113
A ves ISIS divjaki niso nekaj virtualnega. So ljudje, ki s silo uveljavljajo svoje verske zablode. In veliko teh ki sedaj prihajajo zivi v istih zablodah. Vprasanje je le kaj je tisti sprozilec, da se nekdo tak odloci da bo svojo voljo uveljavljal s silo. Ker nekdo ki meni da je njegova zenska manj vredna od moskega, da se mora zavijati v ruto ker jo lahko gleda le on za 4 stenami - no tak clovek je verski blaznez, samovsecnez in ni primeren za bivanje v druzbi kjer imamo ter stvari postimane zadnjih 100 let.

A ves vsi ti ISIS borci so nastali iz iste baze kot sedaj bezi.
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.712
113
Jst sem že večkrat napisal, da za našo ******* državo ne vstanem ob 5.00. Ne pa, da bi še puško prijel.
smile-1.gif


Res pa, da priliko je za izkoristit v privat
evil.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.486
2.824
113
v lokalni ostariji
mene drugače verujoči ne motijo dokler mi ne začnejo težit da se moram obnašat enako kot oni... na žalost pa kolikor je videti dosedaj po EU so zelo agresivni kar se uveljavljanja svoje volje tiče... od zahtev po rutah, prepovedi svinjine... sedaj pa se še krepi število "ortodoksnih" vernikov.

človek bi pričakoval, da bodo oni sprejeli naše norme tj ženske neodkrite itd itd kot moramo mi njihove če pridemo v njihovo deželo...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.669
-400
113
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
A ves ISIS divjaki niso nekaj virtualnega. So ljudje, ki s silo uveljavljajo svoje verske zablode. In veliko teh ki sedaj prihajajo zivi v istih zablodah. Vprasanje je le kaj je tisti sprozilec, da se nekdo tak odloci da bo svojo voljo uveljavljal s silo. Ker nekdo ki meni da je njegova zenska manj vredna od moskega, da se mora zavijati v ruto ker jo lahko gleda le on za 4 stenami - no tak clovek je verski blaznez, samovsecnez in ni primeren za bivanje v druzbi kjer imamo ter stvari postimane zadnjih 100 let.

A ves vsi ti ISIS borci so nastali iz iste baze kot sedaj bezi.

ja, in ti ljudje bežijo pred ISIS-om. Ne vem zakaj bi njihove vojake dovolili med svojimi vrstami?

Ok, pač imaš ti svoje poglede na vero, oni pa svoje. To ni naš problem, niti ne moreš ti zahtevat od njih, da naj se ravnanjo po tvojem menenju. Ampak to je druga tema.

Ja, mogoče so res nastali iz iste baze, ampak so se na neki točki ločili. Dedci, ki so begunci, so rekli NE ISIS-u. In itak so edino tako lahko preživeli, da so zbežali. Očitno se ne strinjajo z njihovo ortodoksno politiko.

In tud te zahteve, da jih motijo križi in svinjina na meniju, ponavadi prihajajo od kakšnih drugerazrednih skupin muslimanske skupnosti. Jest v Slo še nisem slišal, da bi njihov vodja, kaj je že..., javno zahteval, da se mora odstranit krščanske simbole, da v šolah ne sme biti svinjine za malico. Če pa za vegeterjance prirejajo menije, pa ne vem zakaj jih nebi tud za njih.

Bo pa zelo težko za njih, saj imamo precej različno kulturo, ampak če so se obstoječi muslimani v EU uspeli socializirat, se bojo pa tud oni.

In ja, tudi jest nimam nič proti njim, dokler se brigajo zase. Zaenkrat me še ne noben ni posiljeval z islamom, medtem ko so me recimo jehove priče na vratih prepričevale. Tudi v tej begunski krizi še ni bilo kakšnih večjih incidentov zaradi vere. Pustimo proteste, ker jih niso spustili naprej, to nima veze z vero.

Na bruhanje mi grejo izjave nekaterih sokrajanov, k nočejo peljati otrok v vrtec, kateri meji na vojašnico, kjer so, al še bojo nastanjeni... mislim... tkole se šele vidi, kakšni omejenci so med nami. Pa tudi ni jih malo. Jest se skor bolj njih bojim.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.486
2.824
113
v lokalni ostariji
no, jaz poznam primere ko se je hotelo prepovedat svinjino... da bi vsi otroci dobival enake obroke (ker kao nočejo razlikovat musli in nonmusli)... tko da...

a si bil kdaj v SA, iraku? si probal hoditi v kratkih hlačah? priti do alkohola? morda poljubiti punco (ki ni tvoja žena)? veš kaj se zgodi?

ali se ne strinjajo ali pa se strinjajo in gredo širit vero še drugam...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.669
-400
113
ja hotelo se jo je, ampak dosegli niso pa nič, a ne?

nisem bil nikjer dol, in me ubistvu ne zanima, kakšne imajo navade. Če bi jest šel dol živet, bi se pa verjetno moral malo prilagoditi. Čeprav, tast je kot mladinc delal veliko v Iraku, pa ni nikoli omenil, da so imeli kakšne probleme zaradi kratkih hlač. Pač alko so mogl malo skrivat, to je pa to.

Kdo širi vero? ti begunci? ne vemo. Ne morem vnaprej obtoževat, al lahko?

V vsaki gajbi je kakšno gnilo jabolko, to je pa dejstvo. Sam kr vse na počez obtoževati da so teroristi je pa tud malo bolano.
 

ceedevita

Majstr
24. jul 2009
6.871
107
63
štajerska
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
.....

nisem bil nikjer dol, in me ubistvu ne zanima, kakšne imajo navade. Če bi jest šel dol živet, bi se pa verjetno moral malo prilagoditi. Čeprav, tast je kot mladinc delal veliko v Iraku, pa ni nikoli omenil, da so imeli kakšne probleme zaradi kratkih hlač. Pač alko so mogl malo skrivat, to je pa to.
....
nisi bil doli torej ne pametuij. še kako bi te morale zanimati njihove navade, ker se oni NOČEJO prilagoditi
takrat ko je tvoj tast delal v iraku je bilo tam malenkost drugače
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.669
-400
113
pa kako veš da se nočejo???

a veš koliko muslimanov sedaj živi v EU? a boš rekel, da večina povzroča probleme??

dejmo malo ločit ekstremizem in običajno vero.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.486
2.824
113
v lokalni ostariji
"dol" se boš mmoral prilagodit. pika. in ne boš dobil svinjine. tukaj se bi morali prilagodit in če je svinja na jedilniku naj ne zahtevajo da se umakne. ni jim uspelo samo zato, ker smo se dovolj pobunili ostali... je pa malo manjkalo...

ja veliko jih živi in vedno več pravic, sprememb itd zahtevajo. mic po mic... a veš;)
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.539
61
48
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
Na bruhanje mi grejo izjave nekaterih sokrajanov, k nočejo peljati otrok v vrtec, kateri meji na vojašnico, kjer so, al še bojo nastanjeni... mislim... tkole se šele vidi, kakšni omejenci so med nami. Pa tudi ni jih malo. Jest se skor bolj njih bojim.

Objavljenih je bilo že več linkov do poročanja ogromnega števila posilstev s strani muslimanov in muslimanskih azilantov, tudi otrok na igrišču. In to v Evropi!

Če se je njihov prerok Mohamed poročil in fuk-al s 6 letnico je smiselno sklepat, da je to za njih nekaj povsem normalnega glede na to, da jemljejo vsak stavek iz korana za eno in edino resnico.
stupid-1.gif



tukaj je ta kulturni prepad med muslimani in nami civiliziranimi ljudmi. In ti bi ponujal svojo hčerko pred nos takim ljudem? Ma to niso niti ljudje, to so nekje na stopnji med opico in človečnjakom.
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
Bo pa zelo težko za njih, saj imamo precej različno kulturo, ampak če so se obstoječi muslimani v EU uspeli socializirat, se bojo pa tud oni.

A so se uspeli?
http://www.gatestoneinstitute.org/5195/sweden-rape

Forty years after the Swedish parliament unanimously decided to change the formerly homogenous Sweden into a multicultural country, violent crime has increased by 300% and rapes by 1,472%. Sweden is now number two on the list of rape countries, surpassed only by Lesotho in Southern Africa.

Za Malmo sem nekje bral, da imajo prav svoje četrti, da težijo ženskam zaradi burk, da policija noče tja itd. Števlika o posilstvih v Malmu me je pa na rit vrgla, samo sedaj ne najdem linka.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.457
15.452
113

Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
Bo pa zelo težko za njih, saj imamo precej različno kulturo, ampak če so se obstoječi muslimani v EU uspeli socializirat, se bojo pa tud oni.

Na podlagi česa si pa prišel do zaključka, da so se obstoječi muslimani uspeli integrirat? Res me zanima a lastna predvidevanja ne štejejo.

Citat:
Uporabnik Peror pravi:
A so se uspeli?
http://www.gatestoneinstitute.org/5195/sweden-rape

Forty years after the Swedish parliament unanimously decided to change the formerly homogenous Sweden into a multicultural country, violent crime has increased by 300% and rapes by 1,472%. Sweden is now number two on the list of rape countries, surpassed only by Lesotho in Southern Africa.

Za Malmo sem nekje bral, da imajo prav svoje četrti, da težijo ženskam zaradi burk, da policija noče tja itd. Števlika o posilstvih v Malmu me je pa na rit vrgla, samo sedaj ne najdem linka.

467716-post_slo.gif
 

ceedevita

Majstr
24. jul 2009
6.871
107
63
štajerska
ksz
kar se mesteca malmo tiče ....

Sweden’s 3rd largest city hit by multiple blasts, police plead for help to tackle violence spike
https://www.rt.com/news/310757-sweden-malmo-blasts-crime/

Sweden falling apart: 30 grenates in half a year in Malmö alone, surging crime rates, and rapes are rampant
http://10news.dk/?p=1523


Muslim immigrant gangs, having all but destroyed Swedish cities like Malmo are expanding their crime and burglary sprees to Oslo, Norway
http://www.barenakedislam.com/...to-oslo-norway/
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
16.047
4.032
113
Citat:

Malmö is a young city, with almost half of the population under the age of 35 (48%).

41% have a foreign background. 30% of the population has been born abroad and another 11% of the population was Swedish-born with foreign-born parents.[23] The Middle East, Horn of Africa, former Yugoslavia and Denmark are the main sources of migration.

Skratka mesto ki je nastalo na industriji in ima zelo visok delež priseljencev praviloma nižjega sloja. Veliko slovencev je šlo tja v času yuge. Ni potrebno omenjat kdo so "domačini" ki se čutijo ogrožene.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.669
-400
113
Citat:
Uporabnik Matey pravi:

Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
Bo pa zelo težko za njih, saj imamo precej različno kulturo, ampak če so se obstoječi muslimani v EU uspeli socializirat, se bojo pa tud oni.

Na podlagi česa si pa prišel do zaključka, da so se obstoječi muslimani uspeli integrirat? Res me zanima a lastna predvidevanja ne štejejo.

Citat:
Uporabnik Peror pravi:
A so se uspeli?
http://www.gatestoneinstitute.org/5195/sweden-rape

Forty years after the Swedish parliament unanimously decided to change the formerly homogenous Sweden into a multicultural country, violent crime has increased by 300% and rapes by 1,472%. Sweden is now number two on the list of rape countries, surpassed only by Lesotho in Southern Africa.

Za Malmo sem nekje bral, da imajo prav svoje četrti, da težijo ženskam zaradi burk, da policija noče tja itd. Števlika o posilstvih v Malmu me je pa na rit vrgla, samo sedaj ne najdem linka.

467716-post_slo.gif

govorim od DE. na podlagi novic, katere pridejo do nas. Očitno švedska dela nekaj narobe.

in če prav razumem je tukaj govora o 40 letih. in 1,4% povečanje posilstev v 40 letih ni tako hudo. itak je hudo, tud že 1 posilstvo, vendar ljudje so pač eni tud bolniki. pri taki masi se najdejo tud bolniki.

no, če imajo muslimani svojo četrt, a ni nekako smiselno, da se tja naj nebi priseljevali pripadniki drugih ver?

pač dejstvo je, da se dogaja kriminal in vse, ampak ne samo pri njih. Pri nas imamo Rome, k tud skoz delajo piza.rije, pa če pogledaš črno kroniko so tud skoz iæi notr... a se oni tud niso socializiral? pa jih imamo vseeno. ker niso vsi taki.