Za turiste ležalniki in senčniki, za begunce k...

jest5

Guru
18. avg 2007
25.767
-8.641
113
Pa zakaj toliko čudenja
confused-1.gif
Kdaj pa so se Hrvati že držali dogovorov.
 

MoDeR

Pripravnik
9. jun 2009
50
0
6
Ljubljana
Ja, niso spoštovali dogovorov o popisovanju, ampak zajebali niso nas ampak Madžare. Nam so prepustili 2000, Madžarom pa 10x več.
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.539
61
48
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Pa zakaj toliko čudenja
confused-1.gif
Kdaj pa so se Hrvati že držali dogovorov.

Začudenja ni, hrvat je tat, to je narod na nivoju črnogorcev, grkov. Jaz sem samo repliciral Fadilu.
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.539
61
48
Čaki, a meja ko nekoga zajebeš je tam, da nekoga 10x bolj zajebeš kot prvega?

Če so zajebali Madžare, potem so tudi nas. Razlika je samo v intenziteti.

Kako bedarije kvasiš
rolleyes-1.gif
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.645
1.358
113
Delno se kar strinjam s početjem hrvatov, ne glede na sporazume in dogovore. Prvo je treba gledat na svojo potem pa na vse ostale države.

Merklca povabi migrante. Grčiji se fučka in jih neovirano spuščajo naprej, namesto da jih oni prvi popišejo (oni že vedo zakaj jih ne).
Potem pridejo do Hrvaške in zdaj naj bi jih oni vse popisali. Zakaj že? Da jih potem, ko se Merklci sprdne, da ne bo več uvažala migrantov vse pokasirajo nazaj.

Hrvatom lahko samo čestitam!
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.890
7.122
113
Citat:
Uporabnik yahel pravi:
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Spremljam malo tole debato, pa me zanimajo izjave Yahela. Namreč, kje so Hrvati nategnili Slovenijo? Sem nekaj izpustil ali spregledal?

Hrvaška je v EU in v skladu s pogodbo EU bi morali popisati vse begunce in jih obravnavati v skladu z dogovorom. Tega se ne izvaja, še več, namerno jih vozijo na Slovensko in Madžarsko mejo in s tem vzpodbujajo težave na Schengenski meji. Prav tako Hrvaška ne upošteva mednarodnih dogovorov glede ilegalnih migrantov v katerem bi morali sprejeti vrnjene migrante, ker so prišli čez njihovo državo.

Tole zgoraj je zapis iz glave, ker sem ravno pred 10 minutami pri tujem mediju (RT2) videl izjavo predstavnika Madržarske vlade glede Hrvaškega nespoštovanja dogovorov z EU, pa tudi izjavo nekega predstavnika EU.

Se strinjam z vsem kar si napisal, vendar je prvi ki je nategnil celo Evropo GRČIJA. Kar pa se tiče besede nategnil, je še tukaj problem kdo je koga nategnil. Begunci, migranti so se vsi kopičili v Grčiji in ne spomnim se, da bi jim takrat kdo aktivno pomagal. Če bi bil jaz namesto Grkov, bi ravnal enako. Če mi ne pomagate zadržati horde prišlekov, evo vam jih naprej. Cipras je lepo dal kajlo EU. Hrvati zame osebno so ološ, vendar jim drugega ne preostane, kot da šibajo rajo naprej.
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.539
61
48
Citat:
Uporabnik shift pravi:
a potem praviš da jih mi ne bomo poslali proti avstriji?ker smo pač boljši od hrvatov

so že popisani! Obstajajo dokazi, evidence, da so bili popisani pri nas. Zdaj si pa postavi vprašanje kaj se zgodi s takimi migranti, ki so že bili popisani?


A ti pomagam? Vračali jih bodo!

In ker naši spoštujejo pravni red EU, jih bodo tudi sprejeli. Hrvati in Grki seveda ne bodo sprejemali, ker so na istem nivoju kulture in mentalitete kot šimpanzi.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.866
2.249
113
za šankom
a so jih grki popisali?kolikor mi je znano so oni tisti ki bi jih morali popisati?
a da jih bomo vračali?aha zato se peljejo naši avtobusu proti šentilju
zmaga.gif
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.690
5.839
113
Kako lahko na hitro rešimo z migranti v Slo in Hr:
zakuhaš eno mikro vojno za oslovo senco nekje na vzhodni strani meje, bodo šli vsi stran
evil.gif
.


Citat:

10:40 BERLIN Nemški notranji minister Thomas de Maiziere se je zavzel, da bi Evropa v prihodnje sprejela samo določeno število migrantov, ostale pa vrnila v varne države oziroma njihove domače države.

Citat:

Jodlarji pravijo, da bodo vračali v Slo in Hr, ker gre za varni državi.

Nagradno vprašanje: le kam jih bodo vračali
cheer.gif
?
Lepo so tole skuhali Nemci.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Kako lahko na hitro rešimo z migranti v Slo in Hr:
zakuhaš eno mikro vojno za oslovo senco nekje na vzhodni strani meje, bodo šli vsi stran
evil.gif
.

Odlična ideja. Predlagam, da jo zakuhamo v tvoji vasi. Sitnica, nekaj bajt se poruši, nekaj vaščanov pokoka, pa se bo begunski val obrnil v Ukrajino.
hysterical-1.gif
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.690
5.839
113
Sem za.
Pripelješ tanke in havbice ?
Streljalo se bo preko meje, na naši strani so samo stare hiše, ki bi jih bilo potrebno podreti.

Samo en problem je, moja vas ni na željeni lokaciji.
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.539
61
48
Citat:
Uporabnik shift pravi:
a so jih grki popisali?kolikor mi je znano so oni tisti ki bi jih morali popisati?
a da jih bomo vračali?aha zato se peljejo naši avtobusu proti šentilju
zmaga.gif

G.Žnidarjeva je ravnokar na tiskovni konferenci povedala, da kordona v Sloveniji NI in se ga ne izvaja, migrante se ne vozi proti Avstriji.

Torej laž kar praviš.


Razen glede Grkov se pa strinjam ampak kot rečeno, Grki so cigoti tako kot Hrvati...neciviliziran narod katere nikoli ne bi smeli pustiti v EU.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Begunci gredo turcija grcija makedonija srbija madzarska ali hrvaska in slovenija avstrija

Zdej bi jih po papirjih vracal nazaj..celo pot.
Pa to je ozivitev logistike in prevozov.