Za turiste ležalniki in senčniki, za begunce k...

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.539
61
48
Če pridem jst z 10 ljudmi k teb domov in me ti nočeš spustit notr, bom lahko z demokratično večino dosegel svojo?

niso državljani Madžarske, niso niti državljani EU. Nema prava glasanja. Sploh pa so že večkrat pokazali svojo bojevitost, meni se tole čist nič ne zdijo begunci ampak ljudje sposobni borbe. Torej kalašnikove v roke in borit se za svojo državo.
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.539
61
48
a se google dela norca iz mene? tapravga so najdl ja...
hysterical-1.gif
(glej sliko)

če klikneš na link prideš semle https://onetoday.google.com/page/refugeerelief?c=SI


Pa še pravilno so napisali besedo "migrantom". Za koji kur-ac bi hotel jaz pomagat migrantom da se mi naselijo pred vrata, mi odžirajo socialne pravice, me ogrožajo itd.?
2293703-2015-09-16_23-45-21.jpg
 

Priponke

  • 2293703-2015-09-16_23-45-21.jpg
    2293703-2015-09-16_23-45-21.jpg
    21,7 KB · Ogledi: 199

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Poročila ob petih Radio slovenija
Madžari aretirali 29 izgrednikov z meje najmanj eden od njih terorist !
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
ksz
V slovenijo pametni Sirci in drugi begunci nočejo. Ker pač ne marajo komunizma.
V sloveniji bodo ostali samo tisti, ki jih nobena druga država NE MARA Za volit komuniste so dobri.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
ksz
V slovenijo pametni Sirci in drugi begunci nočejo. Ker pač ne marajo komunizma.
V sloveniji bodo ostali samo tisti, ki jih nobena druga država NE MARA Za volit komuniste so dobri.
Vsi bodo volili komuniste, vsa Evropa bo volila za komunajze, odkar so desni neoliberalci javno povabili in jim odprli vrata ter narodu na vrat naprtili miljone parazitov.
ker edino komunistična diktatura proletarjata se je sposobna kosat z diktaturo islama,
al bo komunizem al pa islam
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Kaj se pa budalašiš?
Volili bodo tistega, ki jim bo izrekel dobrodošlico in jim ponudil ugodnosti in privilegije. A ti ne bi?
Kaj ti tle ni jasno?
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Kaj se pa budalašiš?
Volili bodo tistega, ki jim bo izrekel dobrodošlico in jim ponudil ugodnosti in privilegije. A ti ne bi?
Kaj ti tle ni jasno?
ja neoliberalci ste izumili multikulti, gamad neoliberalna ste izumili globalizacijo in odpeljali fabrike na vzhod, pripeljali pa to drghal leno parazitsko destruktivno, ki nam vsiljuje svoj drek iz 12ga stoletja, kjer so obstali v razvoju na ravni homoprimitivusa

MERKLCA JIM JE IZREKLA DOBRODOŠLICO
a si tup al si glup
sprasujem se.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Kaj se pa budalašiš?
Volili bodo tistega, ki jim bo izrekel dobrodošlico in jim ponudil ugodnosti in privilegije. A ti ne bi?
Kaj ti tle ni jasno?
ja neoliberalci ste izumili multikulti, gamad neoliberalna ste izumili globalizacijo in odpeljali fabrike na vzhod, pripeljali pa to drghal leno parazitsko destruktivno, ki nam vsiljuje svoj drek iz 12ga stoletja, kjer so obstali v razvoju na ravni homoprimitivusa

MERKLCA JIM JE IZREKLA DOBRODOŠLICO
a si tup al si glup
sprasujem se.gif
Kdor je izkusil komunizem, se ne rabi bat Sirijcev..
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Saj te razumem...
Bil si pi.æki.ca od aparatička v komunizmu, sedel pod diktatorjevo sliko, se cel dan praskal po testisih, smrdel okoli... Čisto nič drugače kot sedaj Sirijci...
Res, zate ne bo razlike...
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Drugače bi pa za red morala poskrbeti vojska in policija...
Opa, kdo je že toliko oslabil vojsko? MEnda nek kaplar na vladi med 2004 in 2008
Kdo je ukinil naborniško vojsko?
Seveda, tukajle otrestae z gobezdali, a hkrati ste se (večina vas) na vsak način izogibali služenju... Ugovor vesti in podobno (my ass), tle gor bi se pa streljali...

Nekdo nas je že načrtno uničil v zgodnjih letih tega tisočletja...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.015
10.414
113
To seveda ni res, za pravi vzrok se bo vsak šel borit,braniti dom in svojo zemljoitd.. Za neke izlete v afganistan, ali sirijo ali ne vem kam, kar se nas ne tiče, se pač ne bomo..In nekako smo se tega rešli, hvala bogu.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Saj te razumem...
Bil si pi.æki.ca od aparatička v komunizmu, sedel pod diktatorjevo sliko, se cel dan praskal po testisih, smrdel okoli... Čisto nič drugače kot sedaj Sirijci...
Res, zate ne bo razlike...
hysterical-1.gif
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
ksz
V slovenijo pametni Sirci in drugi begunci nočejo. Ker pač ne marajo komunizma.
V sloveniji bodo ostali samo tisti, ki jih nobena druga država NE MARA Za volit komuniste so dobri.
Vsi bodo volili komuniste, vsa Evropa bo volila za komunajze, odkar so desni neoliberalci javno povabili in jim odprli vrata ter narodu na vrat naprtili miljone parazitov.
ker edino komunistična diktatura proletarjata se je sposobna kosat z diktaturo islama,
al bo komunizem al pa islam

A še kr ni nič bolše?? Kaj pa če zamenjaš zdravila,al pa če vzameš dvojno dozo.Ampak opozarjam te,da se prej posvetuj z zdravnikom ali farmacevtom.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Drugače bi pa za red morala poskrbeti vojska in policija...
Opa, kdo je že toliko oslabil vojsko? MEnda nek kaplar na vladi med 2004 in 2008
Kdo je ukinil naborniško vojsko?
Seveda, tukajle otrestae z gobezdali, a hkrati ste se (večina vas) na vsak način izogibali služenju... Ugovor vesti in podobno (my ass), tle gor bi se pa streljali...

Nekdo nas je že načrtno uničil v zgodnjih letih tega tisočletja...

Hmmmm
Skoraj si že tak kot tisti Erlah proti kateremu ste rdečkarji tolko pljuvali.
Nazadnje boste levaki Erlaha nazaj v svojo stranko poklicali. Zdaj je frej.
In kdo tebi brani da greš k vojakom?
Aja, ti bi rad s tujim kur*em po koprivah mlatil.
 

Tony_Clifton

Fizikalc
18. okt 2014
1.635
1
36
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
...

Hmmmm
Skoraj si že tak kot tisti Erlah proti kateremu ste rdečkarji tolko pljuvali.
Nazadnje boste levaki Erlaha nazaj v svojo stranko poklicali. Zdaj je frej.
In kdo tebi brani da greš k vojakom?
Preverjajo IQ + si je treba znat vezalke zavezat
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Saj te razumem...
Bil si pi.æki.ca od aparatička v komunizmu, sedel pod diktatorjevo sliko, se cel dan praskal po testisih, smrdel okoli... Čisto nič drugače kot sedaj Sirijci...
Res, zate ne bo razlike...
Tako kot razumeš ti mene, tudi jaz tebe razumem.
Kaj si bil potem pa ti, oziroma si še, v komunizmu?
A ti si mogoče pa lulek od aparatčika v demokraciji in sediš pod papeževo sliko in se po testisih praskaš ponoči, smrdiš pa kar pri sebi doma? Popolnoma drugač kot Sirijci?
Čista razlika zate?