Z vlakom v Beograd..

dobovsek

Fizikalc
27. nov 2008
1.121
1
36
Pozdravljeni!

Moja boljša polovica si že nekaj časa želi z vlakom v Beograd... Ima kdo kakšne izkušnje...Kam, ko si enkrat dol?
"Potovanje" bi trajalo cca 3 dni

Hvala
pozdrav.gif
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Mi smo v času juge potovali 24 ur do konca Srbije, tako da če je JŽ (jugoslovanska žalost) še vedno tako počasen boš vozil do beograda skoraj en dan, pa en dan nazaj, torej ti ostane še en dan......
 

Matjaz1974

Fizikalc
10. okt 2007
1.734
33
48
49
Nekje po sloveniji
Obišči stran
To je ful dobra opcija, ker je nočni vlak v BG in nočni nazaj. Tako, da ni preveč dolgčas. ker lepo spiš. Je pa tečno, ko te zbujajo na vseh mejah
frown-1.gif


Kam, ko si enkrat dol? Poišči si kak hostel, poceni hotel, ipd. na internetu, pa stvar rešena. JAz vedno vzamem hotel Royal, ker je sicer star, ampak kar dober in na dobri lokaciji. Pa še tam blizu poznam ene, da lahko pri njih pustim avto.
 

Flacco

Pripravnik
17. mar 2009
273
0
16
Jaz bi raje šel z avionom, pride te cca. 250 eur, pa si dol v 1h. Raje plačam tistih 100 eur več za udoben in hiter transfer!!
 

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
Vlak ne pride 150€ (niti povratna). Bus je bil še lani 40€, pa dvomim da je vlak kaj dražji.
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
enkrat in nikoli vec. vlak se vlece v nedogled, da ne omenjam, da smo za nazaj v zagrebu stali 2 uri. aja, pa tej nemski vlaki so zelo neudobni in tesni..
ne priporocam!
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik Flacco pravi:
Jaz bi raje šel z avionom, pride te cca. 250 eur, pa si dol v 1h. Raje plačam tistih 100 eur več za udoben in hiter transfer!!

No, sedaj pa tocno ve kaj pogledati, ko bo dol.
crazy1.gif


@avtor teme: Muzej letalstva je super zadeva (raje dopoldne, ker nimajo elektrike in je lahko popoldne ze precej mracno
grin1.gif
), potem gres lahko na kaksen izlet z ladjico okrog mesta po Savi in Donovi. Obisk Hise cvetja je itak obvezen za vse Slovence, v blizini sta Marakana in Stadion JNA, s pripadajocima klubskima muzejema. Obisk splavov je prav tako obvezen (ob Hotelu Jugoslavija, na Adi Ciganliji), Kalemegdan v mestu (spodaj par hudih nocnih klubov), za popoldanski sprehod Knez Mihajlova in Skadarlija za kosilce s pravo rakijo.

Takole iz glave. Se pa na vseh teh poteh da videti se dosti zanimivih stvari ampak je ze fino imeti kaksnega vodica, da ti razlozi, ker jaz trenutno nimam ne casa ne volje za tako pocetje.
smile-1.gif


lp
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
1. v jugovino nikoli. smo se jih komi rešil, balkancev jednih bednih
2. thrivial ti je vse povedal
3. mogoče je preskočil ada ciganlija, košutnjak, avala, metro
smile-1.gif
, sarajevki burek, slavija, muzej 2 sv.v, beogradsko sajmište

itd itd.
 

bobrock

Pripravnik
15. sep 2008
124
0
16
Ja, metro in buvljak pa res zmagata
hysterical-1.gif


Ampak resno, človek je omenil 3 dnevno potovanje, ogled buvljaka ti pa vzame vsaj 8 ur
crazy1.gif