Xbox360 Kinect

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik 474
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik 474

Si je že kdo omislil?

jasz sem danes končno dobil svojega in moram rečt, da me je izjemno presenteil. Pričakoval sem lag in bolj ubogo uporabniško izkušnjo, vendar je stvar dodelana v nulo. Kamere so montirane na servo motorčku in se premikajo gor in dol, da imajo vedno optimalen pogled na tvoje premikanje. Zraven sem dobil ihro Kinect Adventures, ki je supre za igranje v dvoje. Ostale igre moram sprobat v naslednjih dneh.

PS3 je s svojim Move brcnil v temo (preveč so hiteli posnemati Wii), Wii 2 (ali HD) pa bo moral izdati res nekaj izjemnega, da se bo kosla z Kinectom.

Vsaka čast Microsoftu, tokrat so se izkazali.

LP
Gargy
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
30
48
V kak veliki sobi pa uporabljaš? Ker baje ni primerno za manjše sobe, ker lahko stoli in mize motijo kamere.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Malo me moti velikost, ker imam posteljo, nato kakšen 1.5m prosto in nato TV. Sem TV premaknil čisto nazaj ob steno, pa je glih da gre skozi. Razdalja med kamero in osebo bi naj bila med 1.8m do 6m, idealno okrog 3m. Ne sme pa biti med osebo in kamero nič (niti mizice ne), ker ob setupu kamera poišče kje so tla in če boš dal vmes mizico, bo vse narobe.

Bom pa čez zimo delal zraven še eno sobo, kamor bom preselil spalnico, tukaj pa bo dnevna soba, tako da bom imel pol med TV in kavčem kakšnih 5m.

LP
Gargy
 

cresh

Fizikalc
2. sep 2007
1.137
6
38
Litija
Kaj a pol je boljši kot Move? Dej mi povej kakšne hude špile, kjer pride v poštev Kinetic. Za kolk si ga kupu?
K cenejši je pa kot PS3 Move
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Move ima kontroler. Je Wii z boljso grafiko. Kinect si kontroler ti in mahas kot zmesan pred TV :) Igre so trenutnu wii style ampak jih je ze na vidiku cel kup (napoveduje se tudi Forza).

Cena je oa 159€ pri Goblinu. Za mene vredno vsakega €.

LP
Gargy
 

cresh

Fizikalc
2. sep 2007
1.137
6
38
Litija
ja sej to vem kako Kinect deluje pa kako Move.

Ja jst tud študiram da bi si kupu Xbox 250GB + Kinect za 360€
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
A kinetic je v osnovi navaeden XBOX? Se pravi, se lahko igra tudi navadne igre gor?
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Jap, tako je. Imaš igre, ki ne delujejo brez Kinecta in bodo igre (ne vem, če so že), ki bodo delaovale z obojim (kontroler, Kinect). Igre za nazaj niso združljive, razen če bodo dali kakšne updajte.

LP
Gargy
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Torej si lahko kupim klasičen XBOX s kontrolerjem, lahko pa naknadno dokupim tudi kinetic enoto?

Zgleda hudo - XBOX kinetic video predstavitev
Sploh tole izbiranaje po menijih za gledanje filmov je čisti SF, vsaj zame, ker si bom prvič omislil konzolo
smile-1.gif
 

lugi

Pripravnik
6. jul 2008
686
0
16
Vzames 4Gb arcade bundle za 289@muller in dodas disk kadar ti zadisi =)

"krekanje" je mozno ce zamenjas pogon in ga malenkost modificiras da pase v konzolo ampak kmalu bo na voljo ixtreme lt+ za slim pogon.. torej se splaca malenkost pocakati
grims-1.gif
 
Nazadnje urejeno: