xbox 360 uprorabniki in vaša starost

bokyto

Fizikalc
19. sep 2007
1.475
0
36
Zanima me predvsem vaša starost vseh imetnikov xbox360 ker me je malo strah da pri 30+ še vedno igram igre. Oz sem delno zasvojen ker igre so res nore.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.652
218
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
26, turning 27 konec leta ...

s stricem, ki je bil takrat star nekih 30 let, sva včasih med vikendi cele noči predirkala s Colinom (Colin McRae Rally 2005) ... in sva se imela noro, spila vmes polno piva in pojedla polno čipsa.

je pa res, da sva oba priletela iz zveze takrat, tako, da nama je bil to tudi način prebolevanja.
redface-1.gif


(aja, takrat je bil aktualen Playstation 2)

pa da preidem na sedanjost - Xbox mi je 100% odklop od vsega ... nekateri gredo v gobe, nekateri ga gredo pit, nekateri gredo na bovling, js grem pa pač za Xbox. zaenkrat ne poznam načina, kako se od vsega psihično odklopit ter se malo napolnit pred novimi službenimi nalogami.
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Jerez

Pripravnik
27. jul 2007
561
0
16
Sorodnik prav tako, 45+ in zasvojenec s 3D streljačinami in "normalen" družinski človek
evil.gif
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Ni to nič slabega, poznam kar dosti ljudi, ki so še starejši in po par ur na dan nabijajo predvsem cod na xboxu 360. Včasih se sprašujem, kje sploh najdejo čas za otroke in ženo
smile-1.gif
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.884
9.549
113
Citat:
Uporabnik Mark pravi:
Ni to nič slabega, poznam kar dosti ljudi, ki so še starejši in po par ur na dan nabijajo predvsem cod na xboxu 360. Včasih se sprašujem, kje sploh najdejo čas za otroke in ženo
smile-1.gif
Meni je pa to malo čudno. Razumem, da se kakšen dan odklopiš, ampak da vsak dan par ur nabijaš pa ni ravno normalno. Me zanima kako sfolgajo službo, ženo, froce, itd. Razen, če so na sončni, potem bi nekako šlo čez.