Windows Phone za 200 EUR

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Ti kr namesti 8.1 ker se res splača
smile-1.gif
Poleg tega je to pač developer rom, kar pomeni,da ni nič neuradnega. Jaz sem imel tudi 920tko na servisu, ko semže gor naložil 8.1 pa nihče ni nič sploh omenjal glede SW. Tako da niso to neke te androdi fore s kakšnim flashanjem in podobno. Bugov pa mislim da praktično ni. Skratka 8.1 v šusu gor.

Glede baterije..svaka čas, da vam recimo 925 drži 24ur..ker recimo meni je celo 1520 držala zgolj do ene 23:00 (od zgodnjega jutra). Tako med tednom okoli 13:00 svojo 920 v pisarni vedno še malce napolnim napolnim (drugače bi ob ene 17:00 umrla) pa imam mir do večera.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.887
2.360
113
Jaz mam 625 in par vprasanj.
smile-1.gif

Uporabljam mal za hec sports tracker, pa se noce vedno sinhronizirat preko neta, torej da uploadas svojo pot. Nazadnje se je to zgodilo ko sem resetiral telefon. Ko grem na sports-tracker.com preko IE, noce prikazat strani, ter naj za full expirince pac dostopam preko PCja.
Kako to, da ima ta aplikacija siromasnejso vsebino kot na androidu?
Katero app priporocate za profile zvonenj?
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.357
222
63
Kras
www.mtl.si
Ok, kratek update.
925 zdrži brez težav čez dan, če jo uporabljaš zgolj za telefoniranje. Kakor hitro uporabljaš net, maile in GPS pa začne baterija izgubljat %. Tako da po moji oceni bi rekel, da jo je za normalen poslovni dan potrebno vsaj enkrat med dnevom priklopit na elektriko. Škoda, ampak sem že navajen, tako da bom tudi to preživel. Sicer pa nimam kaj preveč pripomb, razen tega, da še vedno čakam na 8.1. Zrajcan
smile-1.gif
.
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.265
117
63
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Ok, kratek update.
925 zdrži brez težav čez dan, če jo uporabljaš zgolj za telefoniranje. Kakor hitro uporabljaš net, maile in GPS pa začne baterija izgubljat %. Tako da po moji oceni bi rekel, da jo je za normalen poslovni dan potrebno vsaj enkrat med dnevom priklopit na elektriko. Škoda, ampak sem že navajen, tako da bom tudi to preživel. Sicer pa nimam kaj preveč pripomb, razen tega, da še vedno čakam na 8.1. Zrajcan
smile-1.gif
.

Jaz sem dal 8.1 na 820 in dela skoraj v redu. Ta skoraj pa pomeni, da se noce povezovati na wifi in moram uporabiti poseben postopek 😞.

Jernej
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Ok, kratek update.
925 zdrži brez težav čez dan, če jo uporabljaš zgolj za telefoniranje. Kakor hitro uporabljaš net, maile in GPS pa začne baterija izgubljat %. Tako da po moji oceni bi rekel, da jo je za normalen poslovni dan potrebno vsaj enkrat med dnevom priklopit na elektriko. Škoda, ampak sem že navajen, tako da bom tudi to preživel. Sicer pa nimam kaj preveč pripomb, razen tega, da še vedno čakam na 8.1. Zrajcan
smile-1.gif
.

Ko se mi je na 920 začelo dogajati, da mi je zdržala samo dober dan, sem naredil soft reset in baterija mi zopet drži dobra dva dni.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.357
222
63
Kras
www.mtl.si
Bom probal pa da vidimo.

Še tole: včeraj se mi je telefon ob zaključku klica samodejno rebootal. A se še komu to dogaja? Do sedaj je bilo to prvič in upam, da tudi zadnjič.
Še vedno čakam na 8.1
evil.gif
.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Meni wufla ne dela problemov, trokne pa skupna raba interneta. Je potrebno potem tudi telovaditi. Kombinacija telefona in OSa pa ista kot tvoja...
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.265
117
63
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Meni wufla ne dela problemov, trokne pa skupna raba interneta. Je potrebno potem tudi telovaditi. Kombinacija telefona in OSa pa ista kot tvoja...

Nekako ne razumem, zakaj se te nokie vseeno zdijo polizdelek, čeprav dela precej lepo tekoče. Če ne drugega, vedno enako hitro, kar je vsekakor boljše kot telefon, ki je odziven praktično vedno, le ko moraš hitro kaj pritisniti, se vse skupaj ustavi
wink-1.gif
. Pa to se mi je dogajalo že pri novem na 8.0 in sedaj, ko je na zadnji verziji 8.1. Je to kakšen poseben feature ali kaj podobnega. Opazil sem, da se to zgodi kar tako. Npr. zaključim klic in ko čez 10 sekund hočem poklicati naslednjega, me že ni. Potem pa off/on in spet dela. Buu?

Včeraj mi je pa še totalno zmrznil. Sem lepo nastavil eno zakotno ulico v Drive in me je pripeljal 500 metrov do cilja, ampak potem se je vse ustavilo, zemljevid je stal pri miru, zaslon ni prijel, tipke jasno tudi ne. Battery pull in smo bili nazaj. Aha, pa po tem me je spet začel spraševati po mapah, govornem vodiču in še čem, kot da bi Drive pognal povsem prvič
wink-1.gif
.

Saj ne da bi hvalil BB, ampak 9900 se mi je v skoraj dveh letih sesul mislim da samo enkrat, pa sem ga ugasnil res samo na vsakih nekaj mesecev, ko sem rabil sneti pin na kakšni sim kartici in sem moral izvleči baterijo in izvesti menjavo.

Jernej
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Moja Nokia se edino z Parrot mini ne mara... Zna zaštekat govorno vodenje in navigacija. Ko ugasnem Parrota pa iz Nokie bruhajo govorna navodila...
smile-1.gif
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Jaz svojega sumim da je prestar in da ni najbolj prjatu z L820... Oz. da je problem v Parrotu, ker tudi z japko ni hotel lepo delati, sodelavec pa je imel probleme z Androidom... Pa baterijo skuri v enem dnevu, še en fail...
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.265
117
63
Citat:
Uporabnik titov pravi:
To ni ravno normalno dogajanje... Lahko, da je kak HW fail na tvoji.

Se pravo počakam na uradni 8.1, namestim, full reset in če se še vedno obeša, na servis. Sem pa kupil slab mesec nazaj in imam na ta dan tudi žig prodajalca za garancijo. Upam, da bo to veljalo, ker so telefon verjetno imeli precej časa na zalogi...

Jernej
 

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
Lumie 820 so bile zelo kmalu umaknjene s proizvodnjih linij, saj jih je imelo nadpovprečno število določene hardwerske težave...

Vsi ostali Nokia Lumia telefoni nimajo težav.

Daj telefon na servis, druge ni. Ni težava v softwareu, ampak po vsej verjetnosti strojna.
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.265
117
63
Citat:
Uporabnik Sijan pravi:
Lumie 820 so bile zelo kmalu umaknjene s proizvodnjih linij, saj jih je imelo nadpovprečno število določene hardwerske težave...

Vsi ostali Nokia Lumia telefoni nimajo težav.

Daj telefon na servis, druge ni. Ni težava v softwareu, ampak po vsej verjetnosti strojna.

Eh, nimam drugega in bom moral potrpeti
wink-1.gif
.

Jernej