vrenko

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.675
6.235
113
Meni je bilo pa zanimivo, da je tist kriminalist pač malo šel brskat po bajti/drvarnici od Alfija. Glede na to da pri nas vsak drugi primer pade zaradi nezakonito pridobljenih dokazov, se mi zdi, da ne bi nekdo šel
kar not brskat, al se motim?
Ne to ne bi… sam tega niti nisem videl… sem res bezno spremljal
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.369
302
83
danes sem tudi jaz bezno gledal... kar mi je blo blazno cudno je blo to da so vmes kakor enga osumljenca zaslisevali in vmes "dajte priznat, vsi dokazi so proti vam".... mislim... to je v sloveniji direktno prepovedano, kr neko kopiranje ameriskih for....
kadar kdo repetira, takoj slišim, da je plastični airsoft... (scena v drvarnici, zunej pa un z modrim mopedom, ki je dejansko last mojega znanca haha)
pa ko pištolo držijo kot kladivo, jao, to skoraj neham gledat vsak film...
Izjema je John Wick, sam to je pa debata za kam drugam...
 
  • Všeč mi je
Reactions: naliM

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.375
9.112
113
ne vem če je za dopplerja to bila reklama al antireklama :D

drugače pa so pravega ruškega pohorca našli, tega filiščiča, oni pravi sandi pa je bil takoj mutn, takoj ko je v prvem delu zgodbe pozdravil tak lepo.

aja, Katarini premalo plačali , da bi se slekla...

Jaz mislim da bi, zdaj ko je 50% deklin na OF, pravi čas, da se v takih B nanizankah, filmih in serijah za mali drobiž kera sleče in zagunca in tako dobi primerne sledilce. Vprašanje če bodo še takšni zlati časi.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
No, jaz pa pravim, da je bil ta tretji del (v dveh delih seveda) še najboljši doslej. Je imel vsaj glavo in rep, pa tudi nekako bolj jasno je bilo, zakaj je bil ta Sandi osumljenec. V prvih 2 delih (po 2 epizodi skupaj, seveda) mi nikakor ni bilo jasno, kako so lahko 99,9% časa raziskovali, potem pa se je v tistem 0,1% odvilo vse. Skratka, kot bi šel iz zime v poletje, brez pomladi.

Jebemo, sej točno to se dogaja zadnja leta :evil:
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.977
9.091
113
39
MB
ne vem če je za dopplerja to bila reklama al antireklama :D

drugače pa so pravega ruškega pohorca našli, tega filiščiča, oni pravi sandi pa je bil takoj mutn, takoj ko je v prvem delu zgodbe pozdravil tak lepo.

aja, Katarini premalo plačali , da bi se slekla...

Jaz mislim da bi, zdaj ko je 50% deklin na OF, pravi čas, da se v takih B nanizankah, filmih in serijah za mali drobiž kera sleče in zagunca in tako dobi primerne sledilce. Vprašanje če bodo še takšni zlati časi.
pusti Katarino, nemoreš isto starih gledat ko si sam.

Poglej rajše Zalo, kak v vsakem delu počasi muva v jazz klubu ko poje :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur in sajkek

hermann

Guru
19. mar 2014
9.234
5.799
113
Jaz sem skozi celotni včerajšnji madžarski film razmišljal o temu, če so ga slučajno snemali naši strokovnjaki. Zvočniki na koncu so temu pritrdili. Še vedno ne vem kaj sem pravzaprav sploh gledal.

Baba je dobila prepoved, da me še kdaj spravi pred tv gledat film tedna. Ta scena je žal šla premočno navzdol.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.347
379
83
Kaj ma veze vrenko z madzarskimi filmi? Razen da se je v drugem delu tam blizu madzarske meje pojal
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.274
2.268
113
Povezava je ogroooomna. Razen seveda zvočnika. In pa cicek, ki so pokonci stale, ko je ležala na hrbtu.