Vonj po pomaldi

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.234
1
38
No, v soboto sem šel na Vršič pogledat, če je res mraz. Bilo je le v senčnih predelih iz Kranjske Gore, potem pa je bilo prijetno. je pa asfalt že kar hladen, tako da malce več previdnosti v roko, pa gre.
smile-1.gif


http://tusigt.blogspot.com/2011/10/11839.html
 
I

Izbrisan uporabnik #488

"90% of motorbikes in Slovenia are already sleeping in the garages"

Od kod tako točna statistika? :
 
I

Izbrisan uporabnik #488

ksz.
Vonj po pomladi 2012.

Sem še danes malo preveriti teorijo, da pnemavtika postane elipsasta, če dolgo stoji na istem mestu
smile-1.gif
Po 5. mesecih stanja nisem opazil nobenih sprememb.

Padla prva Golica letos. Ni bilo nekega prometa, precej peska in v senčnih legah precej mokro.


v dolini solidno


Radelj, obupna cesta do Radelj. Nevarna, neravna, eh.


bife je še zaprt


jezero v ledu
 

vuk

Pripravnik
19. nov 2007
499
4
18
Priden, priden. Jaz tud danes otvoril sezono;prvic na tehnicni pregled z motorjem in potem se malo okoli.
cheer.gif
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik motofrik pravi:
Citat:
Uporabnik ThaShizznitt pravi:
Drug tedn bo lepo soncno in proti 15 stopinj, tko da akcija ja.
...bo že skoraj prevroče...

jaz grem jutri do Labina 180km in v soboto nazaj
grims-1.gif

zakaj čakati drug teden
sprasujem se.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ena iz Labina, pogled na Rabac
smile-1.gif



Kaj pa boš doli, greš na kakšno prireditev?
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
zmaga.gif


lepa fotka. vidi se moj bivši Caffe Bar
wink-1.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
ksz...
Sem danes priklopil akumulator, motorček pa je po več kot pol leta stanja (vem, shame on me
redface-1.gif
) kresnil TAKOJ. Ker nisem imel srca, da bi lavfal v prazno, sem se oblekel v opremo in naredil svojih prvih 60 km letos. Bilo je kar fino, čez ovinke sem se peljal bolj pokonci, čeprav peska še ni prav veliko. Samo čakam, kdaj bodo cestarji tako pridni, da bodo s peskom nasuli bankine (vagina jim matrna).
jezen.gif
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
Prejšnji teden sva z mojo skočila do Lojzeka. Ko je ravno bil 8.marec (pozabljiv kakor sem...) sem ji kupil ene čevlje za motor. Pa sebi tudi, ko je že bilo ''action preise sturtz'' ...he-he. Zjutraj mrzlo, ko [censored], minusa je bilo nekaj, čez dan se je pa fajn ogrelo.
 
Nazadnje urejeno:

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik motofrik pravi:
Prejšnji teden sva z mojo skočila do Lojzeka. Ko je ravno bil 8.marec (pozabljiv kakor sem...) sem ji kupil ene čevlje za motor. Pa sebi tudi, ko je že bilo ''action preise sturtz'' ...he-he. Zjutraj mrzlo, ko [censored], minusa je bilo nekaj, čez dan se je pa fajn ogrelo.
Ti imaš Lojzeka blizu, kajne? Danes je bilo ob 12-ih okoli 10°C, pa me sploh ni zeblo. Spodaj sem imel podobleko iz Lidla, pa se je odrezala presenetljivo dobro.
zmaga.gif

A žene pa nisi nič slikal?