Vonj po pomaldi

cat

Fizikalc
3. sep 2007
903
53
28
Lepa fura, upam da bo padla kakšna reportaža. Jaz se bom moral naslednji teden zadovoljiti kar s tem

Map

Ampak za dva dni bo ovinkov dovolj
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Srečno pot na Balkan turu!
zmaga.gif


Jaz sem danes malo prezračil oziroma naredil "inštalacijski" krog, čez 3 tedne me čaka tudi odhod na Balkan.


Čez Jezersko sem se peljal okol 12.30 pa ni bilo nikogar na stezi, so očitno gledali kvalifikacije
smile-1.gif

https://picasaweb.google.com/106439269587192855420/Sajda#
 

Lateral

Fizikalc
31. mar 2008
1.771
33
48
Lepo! Naše ceste se itak lahko skrijejo proti avstrijskim. Pa ne samo ceste, tudi kultura...

Mene pa tole čaka jutri in pojutrišnjem: http://g.co/maps/7symm 950km, upam samo, da ne bo preveč neviht
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Mogoče ima diamante spravljene v motorju in to za nekajkratno ponujeno ceno? Verjemi da ne bi kar tako ponujal 100000!

32, v napačno temo si to napisal.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Lepa fura, lahko se drugič edino pelješ v eno smer Dravograd-Pliberg-Ferlach (po cesti 85), torej z druge strani Drave, je še bolj mirno in lepo.
 

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.389
223
63
Citat:
Uporabnik KAALman pravi:

kak je pa kaj cesta od Dravograda proti Slovenj-Gradcu in Slovenskim Konjicam (če mogoče poznaš), od Konjic do Maribora se da še kar fajn pelat...

Dravograd-SG je cesta katastrofa, od SG proti Doliču je malenkost boljša, od Doliča preko Vitanja do Sl. Konjic pa je solidna in fajn razgibana, a pazi se avtomobilistov, ki tam bolano sekajo ovinke!

Če imaš čas, se od Dravograda zapelji preko Črne na Koroškem in prelaza Sleme do Šoštanja. Od Črne naprej je cesta večinoma zelo dobra.
 

disc

Guru
4. feb 2011
2.417
527
113
Evo, dans šel mal pogledat na grobnik, potem pa ne po najkrajši poti dam in je padlo dobrih 300km
smile-1.gif
 

Lateral

Fizikalc
31. mar 2008
1.771
33
48
Čez Sleme je cesta edino iz Črne do vrha dobra, naprej proti Velenju pa dobesedno obupna (luknje, flike, pesek, širina večinoma za avto in pol).
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
Naš mali Blkan tour 2012:

27.aprila smo šli v Novo Štifto. Po blagoslovu smo jo pa urezali do Prezida, seveda smo vmes malo gledali lepote Kolpske doline in enega odojka pospravili.
Naslednji dan do Jadranske magistrale -pot super. Na sredi nekje v Bosno in do Mostarja. Prespali.
Iz Mostarja preko Sarajeva v Srbijo do Kragujevca. Malo smo se ga natruskali in prespali pri prijateljih, srbskih bajkerjih.
Potem do Srebrnega jezera, blizu Bele Crkve ob Romunski mejo lovili ribe iz Donave. Iz ulova skuhana riblja čorba. Roštilj pa itak čez cel večer. Hud napor je bil to. Toliko pospraviti. Samo se nismo dali in je šlo.
Včeraj pa proti Beogradu in po avtocesti do Zagreba in domov.
Vreme je bilo, milo rečeno, poletno. Malo čez 2000 kilometrov se je nabralo. Kaj reči drugega, kot ''drugo leto ob tem času pa spet ponovimo''.
 
Nazadnje urejeno:

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
Bom poskusil...


Tu smo se srečali s srbskimi prijatelji, jezero med Čačkom in Kragujevcem.

olympus-104.jpg

Malo naprej je Kniæ, kjer je ta avtobus...

465248353219061406553100.jpg

Torta v znak našega bratstva in prijateljstva.

470274353217338073392100.jpg

Tu pa naša ekipa z Srbskima bajkerjema.
 
Nazadnje urejeno:

disc

Guru
4. feb 2011
2.417
527
113
Odlično! Kukr sem slišal vtise od kolegov motoristov, nas na jugi vedno zelo lepo sprejmejo. Tko, da bi blo res fajn it enkrat kakšno večndnevno furo dol okol it narest
smile-1.gif
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
Mi smo še vsako leto imeli dobre izkušnje. Povsod, na Hrvaškem...Srbija in Bosna sta pa itak gostoljubni, da verjeti ne moreš. Smo v Mostarju spali v enem hostlu (vila, če se mene vpraša), sosed je pa avto dal iz garaže, samo da so motorji bili na varnem. Naši turistični delavci bi lahko šli dol malo na usposabljanje, kako se gostom streže. Lastnica hostla nam je dala ključ od hladilne omare in ''momci, uzmite koliko očete, čete ujutro platiti'' Pri nas te pa kelner cel večer postrani gleda, da ja ne bi kakšen pir sfalil...
Še link do povabila lani za letos..
youtube
 
Nazadnje urejeno:

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
jaz sem bil prepričan, da tam še vedno majhne otroke žrejo za zajtrk :-D

btw
kapo dol. lepa furica
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
..pa policajev se je treba paziti. Lani je bilo deževno in nismo srečali nobenega -letos jih je pa bilo polno, pa vsaj je imel neki radar na stojalu. Mi se vedno vozimo v okviru prepisane hitrosti, so pa po večerih vsi motoristi imeli polno dogodkov v zvezi z njimi za povedati. Pa menda ni nekih kazni, da obubožaš.