Vonj po pomaldi

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik Anzee pravi:
Evo, se en kratki filmcek iz takratnega dogajanja na racelandu... sej je se kr ok ratal :D

https://www.youtube.com/watch?v=ukk_BRGkbNA

zmaga.gif
 

Lateral

Fizikalc
31. mar 2008
1.771
33
48
V soboto je treba malo okolico hiše uredit, v nedeljo bo pa padla avstrijska osmica. 290km in približno 5ur vožnje.

capture.jpg
 

Lateral

Fizikalc
31. mar 2008
1.771
33
48
Ja, tale mi je najboljša v rangu enega tanka. Je pa res, da pridem nazaj bolj crkjen, kot bi naredil 600km+ v enem kosu po normalnih cestah.

Da so v Avstriji über ceste, mi pa itak ni potrebno govorit
grin1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zakaj pa se ne pelješ na začetku za segrevanje na "Golico" kot pa da uničuješ motor čez Radelj
smile-1.gif
(tam pa je res porazna cesta, z naše strani seveda).
 

Lateral

Fizikalc
31. mar 2008
1.771
33
48
Ker potem ni več en tank tura
grin1.gif
Čez radlpass pa potrpim tistih 5km do meje, tam pa ravna črta med zjebano cesto in super asfaltom... Plus to, da se mi čez 69ko zavleče cela pot za eno uro.

Aja, zadnjič ko sem se vozil pri njih, sem se spraševal, če Avstrijci nimajo zime? Ker še nisem videl spomladi cest, da bi cvetele...
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik motofrik pravi:
Veš, Avstrijci nimajo naših mojstrov gradnje cest... Jebentisunacjimdajim... lani položijo asfalt, letos pa že cveti.

hysterical-1.gif

tovšakzidar&Co pa blagoslov od Vlačiča
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Čeprav je ravno tam v bližini tvoje fure Klippitztörl = kjer je cesta v dolino proti zahodu kar katastrofalna, prvi del pa lepo urejen.
 

vuk

Pripravnik
19. nov 2007
499
4
18
Odlicna osmica...moja stnadardna fura vsaj enkrat do dvakrat mesecno...
cheer.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Dajte mi svetovati eno lepo turico iz MB. cca. 300km (+/-) (za jutri)

Hvala

Med Jodlarje se zapelji, hehe.

Ja pa se pelji Maribor - Kungota
smile-1.gif
- Deutschlandsberg - Koflach - preko prelaza Gaberla proti Judenburgu - nato pa oberneš nazaj proti Wolfsbergu - Weinebene- Eibiswald- Golica- pa po Dravski dolini domov.

Trije lepi prelazi Gaberl, Weinebene, Golica (itak suho brez snega) in solidne ceste. 340km

 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Dajte mi svetovati eno lepo turico iz MB. cca. 300km (+/-) (za jutri)

Hvala

Med Jodlarje se zapelji, hehe.

Ja pa se pelji Maribor - Kungota
smile-1.gif
- Deutschlandsberg - Koflach - preko prelaza Gaberla proti Judenburgu - nato pa oberneš nazaj proti Wolfsbergu - Weinebene- Eibiswald- Golica- pa po Dravski dolini domov.

Trije lepi prelazi Gaberl, Weinebene, Golica (itak suho brez snega) in solidne ceste. 340km

@Snecer: Lepa tura
cheer.gif
Hvala