Vonj po pomaldi

Lateral

Fizikalc
31. mar 2008
1.771
33
48
ksz

Spet je vonj po zimi
jezen.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
ksz...
Jaz sem zdajle dol pošravfal kolesa in jih jutri peljem k Juretu na Dolgi most da mi natakne nove Dunlopke.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Ja.
grin1.gif

So bile ko čupačups. Polizane do konca, sploh prednja, je že v toplem vremenu konkretno drselo.
shocked-1.gif
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
btw. učer padla fura cca 200km. pa danes bo spet:) če me kdo vidi takoj na motosvet.com vpisati v "ali si bil ti?" :)))))
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Vikend bo toplejši na našem koncu, tako da bom malo prezračil. Najbrž
smile-1.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.252
1.875
113
Jeeee...v soboto padlo prvih 20 km (ko smo vse zbetonirali) . Kakih 20 spet v aprilu, pa bom zmagal
hysterical-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja, tudi danes je bilo zanimivo vreme na našem koncu, še bolj toplo in manj vetra, vendar sem imel drugo delo.

Sem pa včeraj malo peljal, 250km
smile-1.gif

 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik KAALman pravi:
@Snecer: lep krog, kaka je cesta po Madžarski? ker koliko pomnim je tam okrog Szentgottharda proti Kuzmi obupna cesta

No, no, Monošter je tisto
smile-1.gif
Tokrat sem se iz Monoštra peljal preko Avstrije na prehod Kuzma, tam je cesta jasno ok.

Lani pa sem se peljal tam ko sprašuješ in kolikor se spominjam cesta ni bila najboljša (kot da bi bila narezana oz- je kratko valovita). Verjetno poškodovana od kmetijske mehanizacije in zaradi terena. Na cestaku boš ziher jajca občutil
smile-1.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik Anzee pravi:
po dolini besnice cez trebeljevo na litijsko stran in nazaj. Blo kr fajn, ceprav je cesta kje se malo varljiva
smile-1.gif
Kakšna pa je cesta na tem "mojem" odseku? Predvsem me zanimajo ovinki pod Trebeljevim (z litijske strani). Žal sem fasal vnetje ušes in nisem mogel izkoristiti lepega vikenda.
frown-1.gif
 

Anzee

Pripravnik
24. sep 2007
679
0
16
41
Ljubljana - Siska
www.facebook.com
Pa tko je no... ce greva iz doline gor mas na drugem 180 ovinku v desno zemljo na cesti (zunanja stran), oba spodnja v levo sta na zunanji strani vlazna (sencna lega), potem razmeroma normalna cesta, potem bolj proti vrhu je eno delo na cesti ker je kaksnih 5m ceste odneslo, ovinki bolj proti vrhu so pa kar ok. Na ljubljanski strani pa ponekod malo vlage in nekje kaksna zemlja od traktorjev, sicer pa ok. Nisi neki hudo zamudil no
smile-1.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Hvala za info.
Mi je všeč tale dež, ki bo s ceste spral zimsko svinjarijo.
cheer.gif