Hočejo prikazati kako so polne goriva. V nacievropskih nima kaj goreti.nisem piroman, ampak po moji nestrokovni oceni ruske rafinerije res lepo gorijo
Letos bo naš soforumaš mirsi zaradi osebnih razlogov predčasno zaključil dopust.
sam kako bo pa nazaj pršu? transport je baje velika težavaLetos bo naš soforumaš mirsi zaradi osebnih razlogov predčasno zaključil dopust.
Naj spije še tazadnjega za slovo.
Se spomniš tistega referenduma na Krimu ki je bil isti kot v Sloveniji?sam kako bo pa nazaj pršu? transport je baje velika težava