Vojna v Ukrajini 2

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.209
-2.148
113
Mirsi, veš tudi tukaj si ga spet mimo pihnil. Konkretno, bil sem na Kubi in tvoj stavek "Še vedno pa jim gre bolje, kot je šlo Ukrajini do pred vojno" ne more biti dlje od resnice. Kuba je turistična država, ampak revna tako, da bog pomagaj. Videl sem vrste za hrano oz. kaj so dobili. Videl sem trgovine brez stvari, videl sem reveže, ki so živeli v takih razmerah, ki bi jih sedaj videl npr. v Mavretaniji. Kuba je žal skorumpirana v nulo, in globoko v dreku. Zagotovo so sokrive sankcije, še največ pa kar sami s svojo vseobsegajočo korupcijo. Ukrajina? Visokotehnološko razvita država proti njim. Žal, za obe.
Ne vem, če sem kaj mimo pihnil. Kuba ima višji BDP kot Ukrajina

Na Kubi nisem še bil, ti pa verjamem kar praviš, ker nekaj takega sem vidil v Ukrajini - res pa da že dlje časa nazaj.
Ljudje so stali v 100m vrsti za vodo pred pitnikom sredi Kijeva, imeli so pa dve vrste vode - ena je bila 3x dražja. sem jo neko noč, ko ni bilo vrste tadražjo probal - slabša kot pri nas iz pipe. Pa vsi so pili iz istega steklenega kozarca :-( Vrste za hrano, prazne trgovine - reveži - vse to sem videl v ukrajini.

Kakorkoli, Kuba je še 50+ let pod sankcijami, Ukrajina brez sankcij. Saj ne da bi mislil kogarkoli hvaliti, ampak Ukrajina je po 30 letih samostojnosti postala iz najbolj napredne republike v Sovjetski zvezi najrevnejša država v Evropi. (S korupcijo in nacizmom) Sta jo prehiteli v razvoju tako Belorusija, kot Rusija. S tem da so jim Rusi nudili poceni plin in še kaj.

Mavretanija je kapitalistična država?
 

B81

22. jul 2007
36.419
10.234
113
Ne vem, če sem kaj mimo pihnil. Kuba ima višji BDP kot Ukrajina

Na Kubi nisem še bil, ti pa verjamem kar praviš, ker nekaj takega sem vidil v Ukrajini - res pa da že dlje časa nazaj.
Ljudje so stali v 100m vrsti za vodo pred pitnikom sredi Kijeva, imeli so pa dve vrste vode - ena je bila 3x dražja. sem jo neko noč, ko ni bilo vrste tadražjo probal - slabša kot pri nas iz pipe. Pa vsi so pili iz istega steklenega kozarca :-( Vrste za hrano, prazne trgovine - reveži - vse to sem videl v ukrajini.

Kakorkoli, Kuba je še 50+ let pod sankcijami, Ukrajina brez sankcij. Saj ne da bi mislil kogarkoli hvaliti, ampak Ukrajina je po 30 letih samostojnosti postala iz najbolj napredne republike v Sovjetski zvezi najrevnejša država v Evropi. (S korupcijo in nacizmom) Sta jo prehiteli v razvoju tako Belorusija, kot Rusija. S tem da so jim Rusi nudili poceni plin in še kaj.

Mavretanija je kapitalistična država?
V kijevu si to videl, pravis? Katerega leta blo to?
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.418
3.848
113
Ljubljana
hmpg.net
Glej z rumeno maš povdarjeno iz te deklaracije kopirano. Kje točno piše da se zavezuje?
Ukraine's parliament has voted to abandon the country's neutral "non-bloc" status and set a course for NATO membership, a move immediately denounced by Russia as "unfriendly."
The legislative amendment submitted by President Petro Poroshenko last week was approved with 303 "yes" votes in the 450-seat Verkhovna Rada on December 23.
A note explaining the changes in Ukraine's law on domestic and foreign policy said that the "non-bloc" status codified under then-President Viktor Yanukovych in 2010 had left Ukraine vulnerable to "external aggression and pressure."
www.rferl.org

Ukraine Votes To Abandon Neutrality

Ukraine's parliament has voted to abandon the country's neutral "non-bloc" status and set a course for NATO membership, a move immediately denounced by Russia as "unfriendly."
www.rferl.org
www.rferl.org

Zakaj je bilo potrebno glasovanje v parlamentu?