Vojna v Ukrajini 2

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.229
3.798
113
Ljubljana
hmpg.net
In kdo je za otroka skrbel, ko sta bila starša vohuna v zaporu?
"Po priprtju Mayer Munos in Gischa sta bila deklica in deček, ki sta zdaj stara 11 in 8 let, nameščena v začasno rejništvo. Kot je poročal Wall Street Journal, sta lahko starše, ki so ju seznanili z možnostjo, da bosta njuna mama in oče nekega dne ujeta, redno obiskovala v priporu."
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.157
2.550
113
Takšne zastarele ameriške prdalice iz 80ih bi moralo čudo tehnike črnomorske flote sklatiti za šalo, če le ne bi bilo na dnu...
 
2. okt 2007
3.681
2.129
113
Sedaj bo potrebno videti v realnosti, koliko bodo tile F16 spremenili tok vojne.
Po mojem skormnem mnenju zelo malo, tako kot ga niso spremenili HIMARSi, Abramsi, Leopardi in še kaj.

Upam, da imajo izdelano strategijo kdaj in kako jih bodo uporabili. Pri tankih se je izazalo, da je ravno niso imeli, in so potem par tankov jim rusi sesuli.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

mr_

Guru
20. sep 2007
9.157
2.550
113
F16 ni čudežno orožje, ni idealen avion za UA, je pa avion, ki je na voljo, v dokaj velikih količinah in omogoca UA letalstvu intenzivnejšo vlogo. Ker pa so sredstva namenjena UA dodeljena glede na politično situacijo, so seveda tudi F16 krepko hendikepirani s sistemi ki jih imajo in orožji, ki jih uporabljajo. Čim bo politika dovolila napade kamor sedaj ne smejo, se vse spremeni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N