Vojna v Ukrajini 2

hdx

Guru
1. jun 2011
1.430
2.109
113
Ko zlorabiš otroke za politične/vohunske namene. Ampak ni panike, putin je odlikoval. A so katere druge države odlikovale svoje? nop
putin za predsednika sveta
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

erikson

Guru
25. avg 2007
22.129
5.982
113
Zdajle je imel Golob novinarsko glede izmenjave in sedaj imamo menda na mednarodnem področju moč in zaupanje ZDA.

Sekretar Vovk je namignil, da je to signal, da se je s Putinom možno pogajati. Karkoli je pač s tem mislil.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.022
-1.085
113
Tamilih dveh mi je zal. Si ne predstavljam kak feeling je ko cez noc izves da si drzavljan rusije o kateri ne ves nic, moras pa kar naenkrat tam zivet. Poleg tega nisi dal cez pranja mozganov kot tvoji sovrstniki in niti jezika ne govoris. Zajebano.
Za ostale pa....haha. Je Putler postregu caj?
No ja, sem 1000x raje v koži teh dveh zlorabljenih otrok, kot pa v koži otrok v Gazi, ki jih Izrael pobija kot zajce. (15.000 od lanskega oktobra).
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.344
2.411
113
A tole so vohuni? Ruski vohuni? Da se ''zlijejo'' z okolico (v USA in SLO)?

1722669260257.png
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.022
-1.085
113
Meni pa še vedno ni jasno, kaj točno sta ta naša dva vohuna počela.
V kakšnih državnih službah nista bila, da bi imela dostop do kakšnih tajnih podatkov. Imela sta samo dostop do podatkov javnega značaja, kot vsi mi.

Imela sta pa denar za podkupovanje.
Ampak če bi koga podkupila, potem bi morali zapret tudi tistega, ki je podkupnino vzel in izdal podatke, ki jih je imel. A se vam ne zdi? Ampak to se ni zgodilo. Ali pa je tisti, ki je izdajal previsoko, da bi ga dosegla roka pravice???? Kaj mislite?

Kaj sta potem delala?
 

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.406
497
83
43
Še vedno Rdeči revirji
Meni pa še vedno ni jasno, kaj točno sta ta naša dva vohuna počela.
V kakšnih državnih službah nista bila, da bi imela dostop do kakšnih tajnih podatkov. Imela sta samo dostop do podatkov javnega značaja, kot vsi mi.

Imela sta pa denar za podkupovanje.
Ampak če bi koga podkupila, potem bi morali zapret tudi tistega, ki je podkupnino vzel in izdal podatke, ki jih je imel. A se vam ne zdi? Ampak to se ni zgodilo. Ali pa je tisti, ki je izdajal previsoko, da bi ga dosegla roka pravice????

Kaj sta potem delala?
Lezla sta v možgane takih kot si ti. Kaj več je povedal državni sekretar včeraj. Kaj se bo še izvedelo.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.041
4.555
113
No ja, sem 1000x raje v koži teh dveh zlorabljenih otrok, kot pa v koži otrok v Gazi, ki jih Izrael pobija kot zajce. (15.000 od lanskega oktobra).
Seveda 100x bolje jima bo šlo kot vsem tistim otrokom ki sta jih Assad in Putin pobila v Siriji ali pa vse tiste otroke ki je Putin pobil v Ukrajini,
verjamem da si raje v njuni koži, saj bosta verjetno postala prav taka širitelja Ruske propagande kot sta bila staraša in ti.