Vojna v Ukrajini 2

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.071
9.727
113
Seveda to velja, kot povsod v vsakih drugih državah, le ko ni izrednega ali vojnega stanja v državi, saj le-to zamrzne vsako drugo redno delovanje. Pusti te ruske izmišljotine, da predsedniku se mandat ne podaljša in niti ni res, da državi v vojnem stanju se ne sme dobavljati orožja. Kje dobiš vse te glupe pravljice? In ti jim še verjameš? Kolko si star? Tlinajst?
ruski agent. sej smo ga že prebrali.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.030
2.454
113
1720074866015.png


Ja eden je #floki.

Drugače pa, siol bi narbol vedel in podkrepil tole svojo trditev/novico!
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.982
3.100
113
Po UA ustavi ko predsedniku, ki mu poteče mandat in ni izvoljen nov predsednik, funkcijo predsednika prevzame predsednik parlamenta. Po UA ustavi se lahko v primeru vojne podaljša mandat parlamentu, ne pa tudi predsedniku.

Seveda pa se da na oblast prid tudi drugače, npr z državnim udarom, (to v ukrajini nebi bilo prvič v zdnjih 10 letih) s pripoznanjem kot npr Guaido....

Kdo drug bo pa kandidiral, saj so vse opozicijske stranke že leto dni prepovedane.....
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.030
2.454
113
  • Žalosti me
Reactions: sajkek

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.939
-891
113
Članice zveze Nato so se teden dni pred vrhom zavezništva v Washingtonu dogovorile, da bodo prihodnje leto za pomoč Ukrajini namenile 40 milijard evrov, so potrdili diplomati.
Kaj pa če se slučajno v Ukrajini zamenja oblast in pride za predsednika kak proruski voditelj?
A bomo v tem primeru tudi zavezani tja pošiljat miljarde pomoči?????
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

hdx

Guru
1. jun 2011
1.368
2.043
113
Če se zamenja oblast, potem pošljemo nato v ukrajino bombardirat oz. če se izrazim po rusko reševat uboge ukrajince, da jih ne bodo rusi preveč pobili.
Potem pa nastavimo svoje voditelje
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

damirj

Guru
9. maj 2012
4.987
2.182
113
No ja, pomoč je namenjena državi, normalno da je ne dobijo direktno prebivalci v žep. Vodje nato pomoč razdelijo, kot mislijo da je prav. V primeru menjave oblasti se trenutna pomoč lahko prekine, lahko pa tudi nadaljuje, tega ne moremo vedeti, ker je odvisno kako nova oblast prerazporedi pomoč. Če bi pomoč šla v napačne roke in za napačen namen, je edino prav, da se pomoč prekine. Če pa doseže cilj, se vsaj zaradi mene, lahko nadaljuje.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.002
4.535
113
Aha, torej te miljarde niso namenjene ukrajincem ampak tistim na oblasti.
Ker tam živeči ukrajinci bi v primeru menjave oblasti pomoč še vedno potrebovali, edino sedanje oblasti tam ne bo več in jim pomoč ni več potrebna.
A daj no Mirsi, kaj se spet sprenevedaš, pa saj ves denar dobita Olena in Volodmir,

Cel svet ve, da je Olena zadnjič kupila Bugattija, par mesecev nazaj dve jahti, saj je en vaših dokaze o prodaji jaht
tukaj gor objavljal, pa še par posestev sta kupila.

Ona dva imata sedaj več premoženja kot Putin, ubogi revež ima samo 54m veliko stanovanje v St. Peterburgu in enega Moskvića.