Vojna v Ukrajini 2

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.902
37
113
Tole vojno v taki obliki kot je sedaj, EU zmore BP. Ampak ruski propagandni stroj zelo dobro deluje in plasira bombice, kako je vse na strani EU v razsulu in paničarji seveda paničarijo, nekateri pa seveda tudi zganjajo paniko namenoma...

aja? EU ima dovolj orožja, da zalaga UA v nedogled? Da imamo več orožja kot RU in Kitajska?

Lej, ne mi o propagandnem stroju, ker ne berem nič tega. Pa tudi nikjer nisem trdil, da je na strani EU vse v razsulu.

Le malo bolj razsodno sem ocenil stanje na fronti. Vam pa sovraštvo do RU megli pogled in razum. Ker tipkanje po forumih in obračanje statistik ne bo pregnalo rusov iz ukrajine.

Pa že 15x, preden me popredalčkate za rusofila, sem močno proti ruski invaziji, ves čas sem upal, da bojo poraženi, ampak žal očitno ne bojo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5 in mirsi

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.921
-790
113
Torej končno priznaš da so tvoji sprožili vojno v Ukrajini, počasi bomo pa nekam prišli.

Ne, to je tvoje spinanje resnice... ker za vse Ruske težave je po vaše kriv zahod, zakaj pa potem niste napadli kar ZDA?

Slovenska zgodba je drugačna kot Ukrajinska, poglej si objave vseh ostali ko smo se pogovarjali o tem...
Slovenska zgodba je enaka ukrajinski, Slovenija se je odcepila, Donbas, Krim se je odcepil. JNA je branila ustavno in ozemeljsko celovitost države, ukrajinska vojska tudi.
Ali je Slovenija kriva za vojno, ker se je odcepila oz,ali je JNA kriva, ker je napadla, in ali se za napad na JNA šteje tudi, če je TO obkolila vojašnice.....se pa zmeni sam s sabo - in isto bo veljalo tudi za ukrajino.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.921
-790
113
Vse po planu... v 3 dnevni operaciji...
Ko že nevemkaterič danes omenjaš to 3-dnevno operacijo, daj nam osveži spomin, kaj že je tisti ameriški general misli, ko je govoril o 3-dnevni vojaški operaciji? Da bodo Ukrajinci v treh dneh pregnali ruse iz Ukrajine, da bo Putin po treh dneh v prevratu umaknjen s položaja, da bo rusija po 3 dneh klecnila pod težo sankcij , ali kaj?
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.163
5.512
113
 
  • Haha
Reactions: brane_new

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.357
3.222
113
zakaj tak beden sarkazem?

Zaenkrat je več kot jasno, da nimajo namena iti dlje in so se zabarikadiral tam v UA.

Dej raje povej, kako si predstavljaš, da bi jih UA lahko porinila nazaj v Rusijo? Ker z vojsko očitno ne gre.
Namen te operacije je uničiti nacizem in ta prihaja z zahoda. Misliš, da sedaj, ko je Zahod izčrpan se bo nacizem kar samoukinil?