Vojna v Ukrajini 2

damirj

Guru
9. maj 2012
5.150
2.332
113
mene nisi nič vprašal, da bi ti odgovarjal.
Sem pa js tebe čisto konkretno vprašal : Kaj pa ti misliš, ali je bilo vredno , da je nekaj 10 tisoč oz. celo nekaj 100 tisoč Ukrajincev umrlo za Bahmut?
Pa nisi znal odgovorit.

Poboldal sem ti tisto, kar si očitno napisal kot provokacijo, ali pa kot budalaštino, izberi kar ti je ljubše.

Mimogrede, nekaj 100.000 ali celo nekaj miljonov malih ruskotov vzgajajo v hitlerčke.

Nekaj 100.000 ali celo nekaj miljonov pohabljenih rusov za Ukrajino.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.024
113
Poboldal sem ti tisto, kar si očitno napisal kot provokacijo, ali pa kot budalaštino, izberi kar ti je ljubše.

Mimogrede, nekaj 100.000 ali celo nekaj miljonov malih ruskotov vzgajajo v hitlerčke.

Nekaj 100.000 ali celo nekaj miljonov pohabljenih rusov za Ukrajino.
O Kakšni provokaciji ti pišrš? Kdo tu provocira?
Sad je napisal: "Pol leta nazaj so dr. YT strategi na polno razlagali kako neumno je, da je nekaj 10 tisoč oz. celo nekaj 100 tisoč Ukrajincev umrlo za neko brezvezno vas s par hišami.. " jaz sem ga pa vprašal, kak on misli o tem, kar druge sprašuje:
"Kaj pa ti misliš, ali je bilo vredno , da je nekaj 10 tisoč oz. celo nekaj 100 tisoč Ukrajincev umrlo za Bahmut? "

In odgovora ni bilo.

Od kdaj pa tebe tako skrbi za umrle in pohabljene ruse, o umrlih in pohabljenih ukrajincih pa niti besede???? Si zamenjal stran?
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.148
4.694
113
Če bi si vzel 5 sekund časa bi videl da je drugi spodaj napisal in prilepil objavo tega iz leta 2019.
A zmanjkuje vsebine al kako? Saj bo Avdeevka sedaj aktualna, najbolj utrjeno območje ukrainski vojske pa še 5 brigad so napraskali rezerve da jo obranijo.
Človek s včasih tudi prenagli... :zavijazocmi:


Vsebine RuZsi in Vatniki vsak dan na novo kreiraj, tragično - vsa ta trupla RuZskih vojakov poslana in vsa propaganda RuZsofilov...
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.148
4.694
113
Če bi si vzel 5 sekund časa bi videl da je drugi spodaj napisal in prilepil objavo tega iz leta 2019.
A zmanjkuje vsebine al kako? Saj bo Avdeevka sedaj aktualna, najbolj utrjeno območje ukrainski vojske pa še 5 brigad so napraskali rezerve da jo obranijo.
Na nekaj vsebine zate, morda se boš kmalu lahko preselil na Barmude, samo da še referendum organizirajo, mogoče je pa Putin že tam :cowboy:




Mogoče regerendum po RuZsko, za spremstvom vojakov od doma do doma :fredi:

1698427600332.png


Hja no... dobr da so tudi kakšne zabave teme...
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.070
3.157
113
Na nekaj vsebine zate, morda se boš kmalu lahko preselil na Barmude, samo da še referendum organizirajo, mogoče je pa Putin že tam :cowboy:




Mogoče regerendum po RuZsko, za spremstvom vojakov od doma do doma :fredi:

Poglej priponko 74187

Hja no... dobr da so tudi kakšne zabave teme...

Ko bi poslušal našega pojočega majorja ali pa Ruparja ko govori na shodih upokojencev. A je takšne neumnosti sploh vredno objavljati?