Vojna v Ukrajini 2

sad

Guru
24. avg 2007
20.884
9.549
113
Zakaj mu odgovarjaš? Vidiš, da te trola. Odgovoriti ne zna na zelo enostavno vprašanja.
Nič, čakam dr. YT, da mi strokovno z linkom do videa, razloži zadevo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

Floki

Guru
6. sep 2007
10.070
3.157
113
Čakamo Floki, da nam pove ali so bili čiki znamke Drava, Marlboro ali kakšne ruske znamke. :cool:

Da bi se pa sam potrudil in prebral ker so tudi zahodni časopisi pisali ti je pretežko. Tvoj doseg je verjetno 24kur in novatv.
Nič ni bilo uničenega pač spet en ki rad veliko piše in malo bere kot večina vas tu gor ne da bi kaj preverili.
Štirje droni ki niso prileteli na cilj, en je poškodoval objekt, "baje" je bil nek vojak ranjen. To je vse kar je bilo od tega napada, ki je star že nekaj dni. Slika pa ne spada v ta dogodek je posneta prej.

P.s
Lahko ti pa dam en bolj zanimiv dogodek od danes


Skladišče orožja v Ukraini. Zelensky že govori naokrog da so nuklearko zadeli :fredi: , ki je dobrih 20 km stran.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

Floki

Guru
6. sep 2007
10.070
3.157
113
Meni nekaj ni jasno. Pol leta nazaj so dr. YT strategi na polno razlagali kako neumno je, da je nekaj 10 tisoč oz. celo nekaj 100 tisoč Ukrajincev umrlo za neko brezvezno vas s par hišami (zravnanimi z zemljo seveda), tukaj pa nekaj 10 :evil: Rusov umira za neko brezvezno Avdivvko. Ka te je sedaj to? Jaz sem zmeden.:sprasujemse::evil:

Zadnji stavek je verjetno edini pravilni ki si ga v tej temi napisal.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in sad

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.024
113
Ni res!

Rusom ne gre slabo!


Dobro pa tudi ne :valjamse:
Ne bi držalo, rusom gre slabo, Lizbone še ni na vidiku.
In kako kaj napreduje spomladanska ofenziva? Je oder za letošnjo Evrovizijo v Mariunpolu že pripravljen?
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.148
4.694
113
Ne bi držalo, rusom gre slabo, Lizbone še ni na vidiku.
In kako kaj napreduje spomladanska ofenziva? Je oder za letošnjo Evrovizijo v Mariunpolu že pripravljen?
Slabo, ampak še vedno bolje kot RuZsom :fredi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: damirj

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.924
10.333
113
Da bi se pa sam potrudil in prebral ker so tudi zahodni časopisi pisali ti je pretežko. Tvoj doseg je verjetno 24kur in novatv.
Nič ni bilo uničenega pač spet en ki rad veliko piše in malo bere kot večina vas tu gor ne da bi kaj preverili.
Štirje droni ki niso prileteli na cilj, en je poškodoval objekt, "baje" je bil nek vojak ranjen. To je vse kar je bilo od tega napada, ki je star že nekaj dni. Slika pa ne spada v ta dogodek je posneta prej.

P.s
Lahko ti pa dam en bolj zanimiv dogodek od danes


Skladišče orožja v Ukraini. Zelensky že govori naokrog da so nuklearko zadeli :fredi: , ki je dobrih 20 km stran.
lepo je fsekalo, drk drk drk.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.148
4.694
113
Da bi se pa sam potrudil in prebral ker so tudi zahodni časopisi pisali ti je pretežko. Tvoj doseg je verjetno 24kur in novatv.
Nič ni bilo uničenega pač spet en ki rad veliko piše in malo bere kot večina vas tu gor ne da bi kaj preverili.
Štirje droni ki niso prileteli na cilj, en je poškodoval objekt, "baje" je bil nek vojak ranjen. To je vse kar je bilo od tega napada, ki je star že nekaj dni. Slika pa ne spada v ta dogodek je posneta prej.

P.s
Lahko ti pa dam en bolj zanimiv dogodek od danes


Skladišče orožja v Ukraini. Zelensky že govori naokrog da so nuklearko zadeli :fredi: , ki je dobrih 20 km stran.
Hmm, a to je novo, meni se zdi že viden posnetek od enkrat prej, par mesecev :sprasujemse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.024
113
Zakaj mu odgovarjaš? Vidiš, da te trola. Odgovoriti ne zna na zelo enostavno vprašanja.
Nič, čakam dr. YT, da mi strokovno z linkom do videa, razloži zadevo.
mene nisi nič vprašal, da bi ti odgovarjal.
Sem pa js tebe čisto konkretno vprašal : Kaj pa ti misliš, ali je bilo vredno , da je nekaj 10 tisoč oz. celo nekaj 100 tisoč Ukrajincev umrlo za Bahmut?
Pa nisi znal odgovorit.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte