Vojna v Ukrajini 2

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.598
-208
113

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.674
5.830
113
Ohranjanje naci tradicije 'ss Galicia' v Ukr se nadaljuje

Mark Felton
Kot tudi v UK in Kanadi


14s
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.755
6.198
113
hehe
očitno imamo mi čudno levico

Katera piše hvalospeve našemo NOB in cosplaya kot partizani, ko pa je treba napadeni državi pomagati, pa bi orožje najraje napadalcu poslala:aplauz:



Pri nas levnuhi skakajo zaradi presstitutk, v idiličnemu svetu fašeš 8 let prevzgoje, ker se ne strinjaš z enoumjem.

 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.029
113
Kaj pa naša levica in migranti... aja Ahmeda po parlamentu skrivajo...

hehe
očitno imamo mi čudno levico
Je treba vedet, da je Ahmed prišel na povabilo desničarke Merklove in desna EU vlada mu je omegočila nezakonit prehod kar nekaj mej. tako kot miljon+ drugim.

Če bi bilo po moje, bi ga takoj poslal nazaj, zdej pa ne vem, ali sem desničar ali levičar?
Tistim parim levičarjem, ki si delajo reklamo na njem to skrivanje ne štejem v čast, ampak tudi Janševa vlada ga ni poslala nazaj.
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.822
1.523
113
Notranjska
eh dej... ne vemo, kakšni dogovori in obljube so bili v ozadju. Njegov narod umira tudi za tuje interese. Valda je trmast, če izgubljajo čas s pregovarjanjem ali bi dobavili ene rakete ali ne. Tako lahko vidi le nekdo, ki tole gleda zelo površno.

seveda je ves problem okoli denarja. Ne pa neke muhe posameznika.

"....in še ni dovolj .... " a tipu ni jasno, da orožje samo po sebi je neuporabno? K da bi UA vojaki bluzili tam po bojišču in nič naredila za kakšen napredek.

Mene bolj skrbijo vzponi desničarski strank po EU in že vnaprejšnje odpovedi pomoči UA, ko pridejo na oblast. Za kar je v veliki meri kriva migrantska kriza....

Ni nujno desnica pri nas je pro ukrajinska, no mogoče samo iz inata vendar je. Bodo pa ruski boti vedno delali zmedo na političnem prostoru zahoda, to bi moral zahod znati regulirati.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.755
6.198
113
Seveda in kdo bo filtriral neresnico in resnico?

Kritično razmišljanje. Pogledaš več virov.

Samo poglej našega soforumaša, kateri razlaga kako je šibka valuta v bistvu dobra za gospodarstvo. Zakaj potem se centralna banka trudi jo stabilizirati z višanjem obretsnih mer, ni jasno. Mogoče pa hoče še bolj destabilizirati državo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

corsol

Guru
11. mar 2010
2.856
894
113
UK MOD je opozorilo Ukrajino, da Rusija pripravlja vojsko milijona vojakov, s katerimi bodo naslednje leto zasedli dodatnih 5 regij Ukrajine.
Sicer sem pa o tem ze pisal par strani nazaj, ko se je pisalo o tem, da so rusi nehali izvazati dizel.
"Conscripts, including from the new [annexed] regions of the Russian Federation, will not be sent to the special operation zone." said Minister Sergei Shoigu on a call with Russia's military leadership.
 
Itak. Ce lahko cel Zahod posilja orozje Ukrajini, zakaj ne bi S Koreja in Iran tudi posiljala Rusiji?
Ste mislili, da je njim to prepovedano?

zakaj pa mora recimo zahod pošiljati hrano, cepitva Severni Koreji? Nazadnje cepivo za covid 19, čeprav bi jim bratska Rusija lahk sputnika poslala, pa ga ni.... Rusija bo šele sedaj šla v menjavo hrane za šmajzerje, leta nazaj pa je zahod, Združeni narodi itd... dobavljal hrano zdravilo Severni Koreji ker bi drugače pol države pocrkalo

zdaj pa resno če so tako tehnološko razviti, kako ne morejo preidelati dosti hrane zase, oz zakaj ne prodajajo svojega super duper orožja in z njim nabavijo kaj pametnega, namesto da jih cel svet spodpira?
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.754
-8.627
113
drži, ampak mi, pa še marsikatera druga EU država, proizvaja(mo) druge dobrine, katere se proda in z denarjem kupim hrano, zdravila itd...tega Severna Koreja nekako ne zmore......
Mogoče pa bi, pa drugi nočejo nič kupiti od nje, ozeroma ne morejo zaradi sankcij :evil:

Sicer pa so v SK kar lepo trgovali s Kitajci, Japonci, JK in še kom pred korono. Zdej se počasi spet odpirajo
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri