Vojna v Ukrajini 2

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.549
113
Ja in?

Americani so ta teden izgubili F-35, pri katerem se je pilot katapultiral 2km od letalisca, letalo so pa, s pomocjo publike, nasli po dveh dneh 100km stran.

Iiiiii, tata, tata, saj ti si res skotal avto, ka si bil pijan, sam sosedov Tonči ga je pa še bolj. :valjamse:


A to pomeni, da tvoji viri pravijo, da se je to res zgodilo? Daj prosim še primerjavo cen med tem F35 in temi, ki so jih Rusi izgubili. To je ziher 100x vmes. Seveda za Američane.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Cel svet priznava, da je ruska protiletalska obramba najboljsa na svetu.
Ce imas hit ratio 90% pomeni, da jih 10% se vedno pride cez.

Tole je odgovor vsem butastim smeskom na zgornjo trditev:


During the Cold War, the Soviet Union invested heavily in its air defense systems. As a result, Russia now possesses some of the most advanced air and missile defense systems in the world.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.549
113
Tole je odgovor vsem butastim smeskom na zgornjo trditev:


During the Cold War, the Soviet Union invested heavily in its air defense systems. As a result, Russia now possesses some of the most advanced air and missile defense systems in the world.
Jup, vse drži. Samo izgleda so vlagali samo v orožje, ne pa v operaterje, ker ti napolnjeni z vodko spustijo skozi ta najbolj napreden sistem, letalnike ki kruzajo s hitrostjo par 100 km/h, da jim bombardirajo glavno mesto v državi. :valjamse:
Naj vložijo še v njih, bo potem bolje.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Iiiiii, tata, tata, saj ti si res skotal avto, ka si bil pijan, sam sosedov Tonči ga je pa še bolj. :valjamse:


A to pomeni, da tvoji viri pravijo, da se je to res zgodilo? Daj prosim še primerjavo cen med tem F35 in temi, ki so jih Rusi izgubili. To je ziher 100x vmes. Seveda za Američane.

F35 stane 80 milijonov dolarjev. Ti pa najdi ceno za SU34.

Mimogrede, americani so v zadnjem mesecu izgubili F-18D (pilot mrtev), V22 Osprey (3 mrtvi) in zdaj se F35.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Jup, vse drži. Samo izgleda so vlagali samo v orožje, ne pa v operaterje, ker ti napolnjeni z vodko spustijo skozi ta najbolj napreden sistem, letalnike ki kruzajo s hitrostjo par 100 km/h, da jim bombardirajo glavno mesto v državi. :valjamse:
Naj vložijo še v njih, bo potem bolje.

Ko bos imel cas, najdi se kaksne vire, ne pa, da ti samo 'izgleda'.
Ker meni 'izgleda', kot da imajo americani najbolj nesposobne pilote na svetu.
 
Nazadnje urejeno:

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.549
113
Ko bos imel cas, najdi se kaksne vire, ne pa, da ti samo 'izgleda'.
Ker meni 'izgleda', kot da imajo americani najbolj nesposobne pilote na svetu.
Ja, samo za razliko od Rusov, za te nesposobne pilote izvemo. Rusi pa vse zataškajo. Ampak ti to itak veš, ker si globoko na YT.
PS: Dej mi razloži zakaj MODERATOR vleče v temo o VOJNI V RUSIJI, ameriško letalo, ki se je zrušilo v ZDA. Hvala.
 

ceedevita

Majstr
24. jul 2009
6.871
107
63
štajerska
ah, dej no. Rusi tudi objavljajo




itd
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.760
6.206
113
Ker hocete prikazati, kot da samo ruska letala padajo, kot da so nekaj posebnega.
Postavljanje stvari v kontekst vam je nekaj tujega.

Daj ne seri, objavil je novico, da je rusko letalo dol padlo. Glede na to, da je država v vojni, pardon, posebni vojaški operaciji, je to novo, sicer manjše zmanjšanje, bojnih zmiožnosti. Ti pa ves užaljen spet začneš z whataboutizmi, kako tudi američanom letala dol padajo. Še čudno da nisi napisal, da je tudi italjanom eno dol padlo.

Zdaj pa še napiši kako dobro protizračno obrambo imajo rusi, najboljšo na svetu, da droni padajo po Moskvi in Krimu. Pa upam da ne boš začel od onega drona blizu zagreba pisati, pa kako zahodna ni upala tega prestreči.

 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.494
5.671
113

pravilno in "popolnoma nepričakovano"
Zaostrovanje z zaveznicami v tem trenutku ni najbolj pametno. Kaj so Ukrajinci mislili, ko so vložili (pri)tožbo zoper Poljske res ne vem. Fitofarmacevtske norme so v EU dobro znane, ne vem zakaj zdaj Ukrajinci jokajo.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.929
2.509
113
F35 stane 80 milijonov dolarjev. Ti pa najdi ceno za SU34.

Mimogrede, americani so v zadnjem mesecu izgubili F-18D (pilot mrtev), V22 Osprey (3 mrtvi) in zdaj se F35.

Bom jaz, bom jaz!

This aircraft is also being proposed for the Russian Air Force to serve in the heavy interceptor, reconnaissance, electronic warfare and defense suppression roles. Price for a single Su-34 is around $36 million.
 
  • Haha
Reactions: sajkek

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.603
-204
113
  • Všeč mi je
Reactions: damirj

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska

pravilno in "popolnoma nepričakovano"
Ukrajinci so postali precej arogantni. Najbrž mislijo, da jih bodo Američani vedno brezrezervno podpirali.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: damirj in Kamele0N

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.934
10.348
113
dobro, za usa in nekatere (verjetno za neko antikomi strujo), so to mokre sanje, da lahko legalno tolčejo po rusih. Tako da... Tole se bo kar vleklo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: damirj