Vojna v Ukrajini 2

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.674
5.831
113
Glede na dejstvo, da so bile zaradi zaradi prevelike vsebnosti fungicidov zavrnjene srbske kumare in slive, pričakujem, da se bo s takšno vnemo preverjalo tudi Ukr poljščine.

Ukr je namreč že pred vojno imela na tem področju velik problem, na katerega so opozarjali celo v združenih narodih in iluzorno bi bilo pričakovati, da se to stanje sedaj ni še poslabšalo..



Obstaja čisto majhna možnost, da ukr. proizvodov ne bodo tako temeljito testirali, ampak to je v demokratični in napredni EU, kjer ni nobene korupcije, še posebej ne na vrhu v Bruslju, seveda povsem nemogoče.

Dober tek!
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Ej, dr. strategije AndY1, dej mi to nekaj razloži. Če prav razumem so Rusi sposobni v ENEM letu proizvesti 2 MIO granat.
Po besedah dr. strategije AndY1 je to ena desetina ali še manj (upošteval sem par kot 2) granat, ki jih bodo dobili od Kimčija.

Glede na to, da so jih trosili 5x več kot Ukrajinci, mi lahko še podaš informacijo, koliko so jih strosili? Da vemo, za koliko dni granatiranja ta ultimativna ruska vojaška industrija spravi skupaj v enem letu proizvodnje. :evil:
Hvala.
PS: A tisti izziv lepo kar ignoriraš z glavo v pesku?

Cca 20.000 na dan, ce se prav spomnim.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.761
6.211
113

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.869
5.621
113

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.148
4.694
113
Regarding SU-57....

Torej enako kot Armata, par prototipov za hvalit se kolk so dobri in to je to...


Kot da bi to bilo v RuZsiji...
 
  • Haha
Reactions: sad

jest5

Guru
18. avg 2007
25.756
-8.625
113
Po drugi strani pa... Če to napiše "software engineer", bo zihr vse držalo.
Tako kot sosed tišlar ve, kaj se dogaja v VW tovarni.

V prvem stavku jamra o propagandi, nato pa jo sam zganja preko polovice napisanega :evil:


Če se že vleče všečne zapise s Quore, a ne bi bilo fino, če bi se o recimo nekem letalu nalimalo izjavo nekoga, ki se dejansko ukvarja s to zadevo. Ali pa vsaj pilota.

Ajde, pa če smo že pri tem ... Indija ni nikoli nameravala kupiti SU-57, ampak so skupaj z Rusi delali na izpeljanki tega letala. Trenutno je to sodelovanje bolj kot ne zamrznjeno
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.290
2.675
113
Po drugi strani pa... Če to napiše "software engineer", bo zihr vse držalo.
Tako kot sosed tišlar ve, kaj se dogaja v VW tovarni.

V prvem stavku jamra o propagandi, nato pa jo sam zganja preko polovice napisanega :evil:


Če se že vleče všečne zapise s Quore, a ne bi bilo fino, če bi se o recimo nekem letalu nalimalo izjavo nekoga, ki se dejansko ukvarja s to zadevo. Ali pa vsaj pilota.

Ajde, pa če smo že pri tem ... Indija ni nikoli nameravala kupiti SU-57, ampak so skupaj z Rusi delali na izpeljanki tega letala. Trenutno je to sodelovanje bolj kot ne zamrznjeno
Kako naj dobi izjavo nekoga o too secret projektu? Res si vseved.
Če nimajo tujega kupca ni suskov za razvoJ. Piši propalo. Indijci se pač niso pustili se enkrat nategnit. So raje oni ruzzkote z nafto. Potrebno jih je le se dokončno prepričati, da se bolj na zahod obrnejo, kar ne bi smelo biti težko. Pol pa se bodo oni s pomočjo zahoda borili s Kitajci za nadzor v indijskem oceanu in okolici. Mokre sanje raznih vatnikov in vsevedov o moči ruzzije so itak en sam smeh, sedaj že jok. Kitajski pa bo zelo težka. Nadoknaditi razvoj za 30 let staro vojaško tehnologijo je težko. Imajo pa čas. Mi pa tudi da vatnik prilima kakšen nov video, kako so nepomembne ladje in podmornice v črnem morju. In da se gre le za uničevanje zalog UA orožja.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.756
-8.625
113
Kako naj dobi izjavo nekoga o too secret projektu? Res si vseved.
Brez skrbi bo nekdo ,ki mu je aeronavtika služba ali vsak hobi vedel več, kot programer. Kamela je nalimal tisti post samo zaradi njemu všečnega norčevanja.
Med odgovori na tisto vprašanje je bilo kar nekaj boljših in bolj smiselnih. Med drugim tudi od enega, ki mu je to hobi. Ampak šit, brez norčevanja
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.552
113
Cca 20.000 na dan, ce se prav spomnim.
Torej po tvojem 7+ MIO v enem letu oz. jaz sem nekje zasledil podatke, da so Rusi strosili cca. 10 MIO granat v enem letu vojne.
Skupaj pa spravijo 1/5 tega sami. Če, ker to so optimistične ocene.
Jaz iz tega potegnem sledeče:
- ostala mesta ne bodo mogla biti deležna Mariupol obravnave (zravnanje z zemljo)
- Rusiji konkretno primanjkuje granat, saj s svojo proizvodnjo zadostijo zgolj petini letnih potreb
- Putin je šel na Kitajsko po granate, kjer so mu pokazali vrata
- zato se je Putin šel sramotit h Kimčiju (kljub sicer slabemu odnosu v preteklosti), da bi kupil od njega granate, ki so drugače izjemno zanič kakovosti oz. nepravilno skladiščene. Ob enem streljanju naj bi jih konkretno več kot polovica ne eksplodiralo. Jaz sicer upam, da bodo eksplodirale že ob poizkusu izstrelitve.

Koliko Rusom teče voda v grlo pove to, da je Putin omenjal možnost menjave za jedrske podmornice in balistične rakete. Dobro to.

Sicer pa še nekaj o tvoji 5x večji uporabi granat s strani Rusije. To ne pove popolnoma nič o učinkovitosti le teh. Namreč že eno dejstvo popolnoma spremeni zadeve: medtem ko Rusija v veliki meri tepihira civilne cilje in mesta, Ukrajinci večinoma streljajo na vojaške cilje. Da niti ne omenjamo same natančnosti zadetkov zaradi uspešne uporabe tehnologije za vodenje (droni, itd.).
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.290
2.675
113
A naši vatniki so samo proPutana ali tudi proKozjejebci, ker šefe baje odšel s tega sveta.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.761
6.211
113
1694967244567.png
 
  • Ljubezen
Reactions: Kamele0N in sad

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.148
4.694
113
A naši vatniki so samo proPutana ali tudi proKozjejebci, ker šefe baje odšel s tega sveta.
Oni so proti vsemu zahodnemu...

baje se je nekaj javljal in momljal, ampak ni potrjeno da je nov posnetek in ni potrjeno kaj je res z njim...


Verjetno ima myocarditis, vprašaj naše YT zdravnike in ga sedaj z čipi štelajo...